Избор на ютия Philips :) Спешно!

  • 10 255
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 561
Моля  мнения за таза: http://www.technomarket.bg/utia/tefal-fv-9640-09128710

# 16
  • Мнения: 18 057

Точно този модел не съм имала, подобен беше моя Тефал, но сравнявайки с Филипса, смятам, че Филипс са по- добри. Покритието е много по- хубаво, има специално улейче за копчета при върха..абе по- приятно е гладенето с нея  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 561

Точно този модел не съм имала, подобен беше моя Тефал, но сравнявайки с Филипса, смятам, че Филипс са по- добри. Покритието е много по- хубаво, има специално улейче за копчета при върха..абе по- приятно е гладенето с нея  Peace
Много благодаря за бързата реакция!
 bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте,
Купих си точно преди 2 седмици такава която сама си регулира парата.
http://www.technopolis.bg/bg/Irons/Iron-PHILIPS-GC4918-30/p/833662
Мога да ви кажа,че сега се чудя как да я сменя защото не мога да изгладя една риза,гънките си стоят все едно не си я гладил,старата гладеше много по-добре от тази пък уж 5 звезди и големи хвалби.Въобще не съм доволна.

# 19
  • Мнения: 18 057
Леле, ужас...и аз се чудех как така сами си регулират, питах дори плюс ли е това или минус, но никой не отговори. Моята нищо не си регулира сама, но пък глади страхотно

# 20
  • Мнения: 2 708
Преди година, половинката направи такава грешка. Много бързо я върнахме и си купихме пак филипс, но с регулиране.  Тези наистина са пълен боклук, даже се чудя как не са ги спрели от производство. Ако не сте изпуснали срока - връщай - имаш право. Нашта беше от Техн...ис или Техн..м..кет. Нямахме проблем. с връщанеро.

# 21
# 22
  • Мнения: 3
Здравейте,

Направих си регистрация специално в BG mamma, за да напиша за ютии BOSCH, тъй като скоро си купих и съм възмутена на качеството на артикула и от обслужването. Взех си най - скъпата ютия на марката и се оказа  с дефект и влиза два пъти в сервиз. Освен двата дефекта, ютията трябваше да има функция вертикална пара, но се оказа че функцията не работи. Също така не им работи и системата  срещу прокапване, дрехите ми стават мокри. Признаха си че е така и ще ми върнат парите, но не искаха да поправят информацията на техния сайт, защото при определено положение на ютията функциите все пак работели, това го пишело в инструкциите на ютията. Отговорих им, че човек като си купува уред не чете инструкциите, а гледа параметрите които са дали на уреда в магазина.

За мен тази марка умишлено заблуждава потребителите в предлаганите функции на техните артикули.

# 23
  • Мнения: 18 057
Мнението ви е много ценно, защото това все пак е една от скъпите, уж хубави марки  Peace

# 24
  • Мнения: 4 270
Мнението ви е много ценно, защото това все пак е една от скъпите, уж хубави марки  Peace

Изключително неприятно е да си купиш уред, който още в началото да има нужда от сервиз.
Темата е за ютии, но аз се чудя дали това не е политика и при другите уреди с марка BOSCH?

Общи условия

Активация на акаунт