Синеоките

  • 29 909
  • 562
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 7 519
Сега гледах клипа и си мислех същото за очите и и приликата с Анджелина.

# 541
  • Мнения: 2 811
я някой да обясни какво е тежък клепач и какво е паднал, че се уплаших. "Паднал" май е увиснал клепач. А какво е тежък?

# 542
  • Мнения: 7 519
И аз не разбрах, а показаните снимки нищо не ми подсказаха Wink.

# 543
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тежък клепач


паднал клепач


Жена с тежък клепач


мъж с тежък клепач


Падналите са онези, на които кожата е виснала над самото око, типичен пример дакелския поглед на Ева Грийн

Такива очи трудно се гримират и много рядко изглеждат добре.

# 544
  • Мнения: 2 811
това не е ли възрастово??

# 545
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не, не е. Просто с годините този тип око обикновено хлътва и ефектът се подсилва. За да имаш тежък клепач, трябва да имаш голямо око, с голяма очна ябълка и клепачът да покрива повече от половината очна ябълка.
Напиши в гугъл Емануел Беар да речем и и разгледай снимки като млада и сега. Все така си и е клепачът тежък.

Виж, падналият клепач може да е възрастово явление, като висне кожата под веждата. Но и той обичайно си е даденост и се развива с годините. Просто става все по-грозен.

# 546
  • Мнения: 7 519
Ахххх любимката ми К. Скот Simple Smile. Жената е толкова хубава, че изобщо нищо не забелязвам, камо ли пък да има голямо око и клепача да покрива половината око Simple Smile.

# 547
  • Мнения: 2 811
абе, хубава хубава, ама къде е тръгнала с тоя тежък клепач!

# 548
  • Мнения: 7 519
Абе Джой, сега като гледам и твоя клепач малко тежък изглежда Wink.

# 549
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ако беше, хич нямаше да ми е мъка- аз харесвам всички, които съм показала Laughing. Кристин особено много.

# 550
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Страхотни ladyuu

# 551
  • Мнения: 2 811
хахах абе креативно е, но ме шашна в първия момент. Ще ми се да я видя как мига Simple Smile на това му казвам "тежък клепач"  Joy Joy

Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 21:06 от OX'AMAH

# 552
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880


Не знам дали стават още по-грозни с напредване на възрастта, но Рене ми е показател за цялостно погрозняване при промяна на очите. С паднали клепачи и очички цепки ми беше хубавка, а сега е ужас. Като се абстрахираме от веждите и остаряването, като че ли ми се струва, че и очите ѝ изглеждат по-големи, възможно е да ги е пипала...

Скрит текст:


Последна редакция: пн, 12 окт 2015, 19:42 от Акаша

# 553
  • Мнения: 2 811
цялото й лице изглежда различно ...не знам какво е правено, но май не са само очите. горката жена. НЯколко хубавици се съсипаха с пластична хирургия. Рене е чаровница.

Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 21:07 от OX'AMAH

# 554
  • София
  • Мнения: 12 374
Рене БЕШЕ чаровница, и то каква. Сега е калпаво копие на самата себе си. Как ще изгледам новата Бриджит не знам, аз съм страшен фен на поредицата  Confused

Общи условия

Активация на акаунт