Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...

  • 63 785
  • 723
  •   1
Отговори
# 405
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
Може ѝ да я пропусна тогава.  ooooh! 
Кремът за тяло пък не ми харесва на аромат. Въобще тази кутия много ме разочарова този месец.  Sad

# 406
  • София
  • Мнения: 5 749
Да, не им е от силните, но сравнена с пинк парсел е чудна.   Mr. Green

# 407
  • София
  • Мнения: 11 336
Аз съм доволна от тазмесечните ми кутии, поръчах you.beauty.box и две кутии на ЛМБ(с код RED1 е 1лира+3,95 шипинг).


Само че си избрах тоник за скалп, вместо кремчето на Puriskin

В ЛМБ, си избрах 4 матови червила и основи за сенки и спирала.Първото и второто.


42 и 37

# 408
  • Мнения: 1 195
nad_tab, благодаря ти за кода. Нямаше как да не поръчам нещо от  LMB.
Дано е валиден и през март.   Peace

# 409
  • Мнения: 3 191
Взех си днес от GGBG you.beauty.discovery. Мy little box отново я няма....сега ще им пиша мейл, да видим  #Cussing out

Благодаря и аз за кода за LMB Hug

# 410
  • София
  • Мнения: 5 749
Страхотен код, но дори и 15лв не мога да видя кое заслужава.

# 411
  • САЩ
  • Мнения: 666
Много благодаря за кода! Аз си харесах маската, основата за спирала, едно кремче и обеци. За тия пари си заслужава напълно!  Hug

# 412
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 24 383
Аз съм доволна от тазмесечните ми кутии, поръчах you.beauty.box и две кутии на ЛМБ(с код RED1 е 1лира+3,95 шипинг).
Ммм, благодаря! Записах се с очна линия и молив за вежди, които вероятно ще дам на девойката, и маска за лице и тоник на Nuxe, доволна съм за £4,95 много.

# 413
  • София
  • Мнения: 11 336
Страхотен код, но дори и 15лв не мога да видя кое заслужава.
Аз харесвам матови червила, дано и тези да са хубави.

Аз съм доволна от тазмесечните ми кутии, поръчах you.beauty.box и две кутии на ЛМБ(с код RED1 е 1лира+3,95 шипинг).
Ммм, благодаря! Записах се с очна линия и молив за вежди, които вероятно ще дам на девойката, и маска за лице и тоник на Nuxe, доволна съм за £4,95 много.

Кода го пуснах в темата още в началото на февруари, учудена съм, че още работи  Laughing

# 414
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 24 383
Аз пренебрегвам ЛМБ заради смотания им избор обичайно, прескочила съм го Laughing Дано работи и март Mr. Green

# 415
  • Мнения: 3 191
Страхотен код, но дори и 15лв не мога да видя кое заслужава.

Аз поръчах на NUXE неща +козметично несесерче, че напоследък са ми кът. Не че и на NUXE ми трябват, ама съм нещастна заради My Little box  #Cussing out и с правя шопинг терапия  Crazy

# 416
  • София
  • Мнения: 11 336
Аз пренебрегвам ЛМБ заради смотания им избор обичайно, прескочила съм го Laughing Дано работи и март Mr. Green

Аз редовно си харесвам по нещо, поръчвам само ако има код  Laughing

# 417
  • Мнения: 1 195
А трябва ли да се отпиша от LMB ако не искам да получавам повече кутии?

# 418
  • София
  • Мнения: 11 336
А трябва ли да се отпиша от LMB ако не искам да получавам повече кутии?

Задължително, иначе другия месец ще те чарджнат на редовна тарифа  Laughing

# 419
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Наде, благодаря и аз за кода - поръчах 2 неща на Нукс, едни обеци и гривна. За тази цена е супер. Peace

А трябва ли да се отпиша от LMB ако не искам да получавам повече кутии?

Задължително, иначе другия месец ще те чарджнат на редовна тарифа  Laughing

Кога трябва да стане отписването? След като пратят поръчката или може още сега?

Общи условия

Активация на акаунт