Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...

  • 63 793
  • 723
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Има ли начин да разбера размерите на продуктите в Lovemebeauty?  Thinking

# 166
  • София
  • Мнения: 11 336
Има ли начин да разбера размерите на продуктите в Lovemebeauty?  Thinking

Има ли някой с текущ абонамент за Lovemebeauty? Може ли да щракне какво има в бутика? bouquet

Променен е сайта, вече не ти трябва активен абонамент, за да видиш какво има  Hug


# 167
  • София
  • Мнения: 5 754
И на мен са ми го пратили. Като за 5 паунда ще ги уважа. Mr. Green

# 168
  • София
  • Мнения: 11 336
И на мен са ми го пратили. Като за 5 паунда ще ги уважа. Mr. Green

Виж дали работи. При мен не стана!

# 169
  • Мнения: 9 829
И аз искам втора кутия,но при нас няма My little box,а за тази на Сефора,съм все още в чакащата листа. Rolling Eyes Другите не са ми мн интересни.

# 170
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Скрит текст:
Има ли начин да разбера размерите на продуктите в Lovemebeauty?  Thinking

Има ли някой с текущ абонамент за Lovemebeauty? Може ли да щракне какво има в бутика? bouquet

Променен е сайта, вече не ти трябва активен абонамент, за да видиш какво има  Hug



Не видях да пише размери, Наде, иначе продуктите ги бях видяла. Peace

Кодът е за нови клиенти само, на мен ми хваща. Peace

# 171
  • София
  • Мнения: 11 336
Скрит текст:
Има ли начин да разбера размерите на продуктите в Lovemebeauty?  Thinking

Има ли някой с текущ абонамент за Lovemebeauty? Може ли да щракне какво има в бутика? bouquet

Променен е сайта, вече не ти трябва активен абонамент, за да видиш какво има  Hug



Не видях да пише размери, Наде, иначе продуктите ги бях видяла. Peace

Кодът е за нови клиенти само, на мен ми хваща. Peace

Къде съм бляла.... не съм ти прочела въпроса както трябва  Hug

Кода NOVEMBER5, не би трябвало да е за нови клиенти, на мен ми го изпратиха при положение, че съм стар клиент. Днес са ми отговорили, че са оправили проблема и пуснах поръчка. За 5 лири, избора е чудесен, за мен това си остава най-добрата кутия. Имам страхотни попадения от там.

Последна редакция: ср, 04 ное 2015, 18:38 от nad_tab

# 172
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 776
Дами, имам нужда от помощ искам да пиша на LOOk fantastic. , за да откажа единия си абонамент. Че 3 октомврийски кутии ше ми се съберат. Октомврийската си кутия съм поръчала с 1 месечен абонамент на 04.10. Изтеглили са си 15 лири. тогава. На 23.10 са си изтеглили 11,25 лири, защото направих 1 г. абонамент. , днес получих отново октомврийската кутия. Влизам си в профила в банката и виждам че на 02.11 са си изтеглили 15 лири и са направили опит да изтеглят 11,25 GBP, но не са ми достигнали парите и е отказано плащането. Влизам си в профила в lookfantastic  и разбирам, че имам  два активни абонамента явно. Трябва да си откажа 1м абонамент. Пише да се свържа със съпорта.To cancel subscriptions please contact our Customer Service Team: Нещо обаче не виждам опция да им пиша съобщение, не искам да връщам поръчка или да оставям мнение. На contact us при 1 месечният абонамент ми излиза поръчката с дата от 04.10, която получих на 13.10 мисля. БУтона под онлайн send an online message  ми е сив , явно не е активен. Някой ако е откавал абонамент, моля да ми помогне, че нещо не доглеждам явно.

# 173
  • Мнения: 9 829
За да активираш сивият бутон'изпрати онлайн мсг",трябва да маркираш горните две полета

2.Tell me more..

# 174
  • София
  • Мнения: 5 754
Скрит текст:
Има ли начин да разбера размерите на продуктите в Lovemebeauty?  Thinking

Има ли някой с текущ абонамент за Lovemebeauty? Може ли да щракне какво има в бутика? bouquet

Променен е сайта, вече не ти трябва активен абонамент, за да видиш какво има  Hug



Не видях да пише размери, Наде, иначе продуктите ги бях видяла. Peace

Кодът е за нови клиенти само, на мен ми хваща. Peace

Къде съм бляла.... не съм ти прочела въпроса както трябва  Hug

Кода NOVEMBER5, не би трябвало да е за нови клиенти, на мен ми го изпратиха при положение, че съм стар клиент. Днес са ми отговорили, че са оправили проблема и пуснах поръчка. За 5 лири, избора е чудесен, за мен това си остава най-добрата кутия. Имам страхотни попадения от там.
И аз се възползвах.

Ма много се качил тоя паунд, бе! Crossing Arms Преди като пазарувах, го спятах по 2 и малко. А сега си е почти 3. Мрън!

# 175
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
От Глоси ми отговориха, че трябва да откажа абонамента преди 15то число на текущия месец, за да не ми изпращат следващият. Понеже съм го направила след 15-то Ноември ми се брои като последна.

# 176
  • Мнения: 9 829
Ноемврийската не е лоша,впрочем.Не съжалявай,че ще я получиш.

А празничната поръча ли я? В октомврийската би трябвало да си получила код за 25% офф?

# 177
  • Мнения: 1 473
Аз се извинявам, че повтарям въпроса, но някой разбра ли къде са показани размерите на продуктите в LMB  newsm78Нещо  не се ориентирам  Blush Laughing

# 178
  • Мнения: 3 191
И аз поръчах ЛМБ. Избрах си три продукта за коса  Peace

# 179
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Не, приключвам с кутиите. Просто не е my thing. Опитах цяла година... Не ме кефи. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт