Момче или момиче - здраво да е МАРТенското ни мъниче - 4 тема

  • 33 015
  • 761
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 377
Аз пия 3в1 или капучино и то от скоро от началото даже не мислех за кафе гадеше ми се от него но сега заради ниското кръвно.
И аз не усещам всеки ден бебо,но от 2 дена сутрин повръщам мислех че сме минали тоя период но уви...Sad

# 286
  • Мнения: 41
И аз съм така, усещам движения, шаване, но не и ритане... ти в коя седмица си?
Здравейте,момичета!
Много хубава тема.Аз съм с термин 3 март.Все още не знам на 100% пола,но другара седмица ще го разбера.
До преди 2-3 дни усештах много лекички движения и то предимно вечер,след като си легна,но от 3 дни липсват и малко се притеснявам.Вие всеки ден ли го усештате ?

# 287
  • Мнения: 7
И аз съм така, усещам движения, шаване, но не и ритане... ти в коя седмица си?
Здравейте,момичета!
Много хубава тема.Аз съм с термин 3 март.Все още не знам на 100% пола,но другара седмица ще го разбера.
До преди 2-3 дни усештах много лекички движения и то предимно вечер,след като си легна,но от 3 дни липсват и малко се притеснявам.Вие всеки ден ли го усештате ?

Аз съм 20г.с. а ти ? Принципно ми казаха,че при първа бременност е съвсем  нормално бебето да се усети на по-късен  етап. Ее..дано този момент бъде по-скоро!:))

# 288
  • Мнения: 41
Аз съм 19 + 1
Като гледам и слушам другите мамита, които усещат малките бебчета още от 14та седмица и почвам да се тревожа...
След това си втълпих, че навярно съм с предна плацента и за това ще си го усетя по късно....
 Heart Eyes
И аз съм така, усещам движения, шаване, но не и ритане... ти в коя седмица си?
Здравейте,момичета!
Много хубава тема.Аз съм с термин 3 март.Все още не знам на 100% пола,но другара седмица ще го разбера.
До преди 2-3 дни усештах много лекички движения и то предимно вечер,след като си легна,но от 3 дни липсват и малко се притеснявам.Вие всеки ден ли го усештате ?

Аз съм 20г.с. а ти ? Принципно ми казаха,че при първа бременност е съвсем  нормално бебето да се усети на по-късен  етап. Ее..дано този момент бъде по-скоро!:))

# 289
  • София
  • Мнения: 985
Еее, при всеки е различно и зависи от множество фактори, не се притеснявайте Peace, има време за ритници,петички,лакътчета и кълбета Blush
Стефи Захариева и аз съм в 19+1, на 04.03 ли ти е терминът?

# 290
  • София
  • Мнения: 966
Здравейте, аз също имах притеснения, че не усещам никакви движения на бебока и нямах търпение да отида на ФМ. Ходих при д- р Врагалева, всичко си беше наред, направих и бхс и то беше ок. Мисля, че сме много нетърпеливи и се притесняваме излишно. И да се похваля, чакаме момченце   Heart Eyes

# 291
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен мили дами,съвсем нова съм в групата,а и не само ... За първи път усещам всичко случващо се в момента и аз съм една от вас чакащите в някой хубав Мартенски ден да се чуе новата вест,за появата на нов живот.Аз съм с термин 10 Март,първа бременност на 24 години съм и съм безкрайно щастлива  Hug С интерес наваксвам написаното от Вас през последните месеци и се уча на нови неща,за което благодаря и с удоволвствие ще продължа. И така мили дами лека бременност,само хубави неща да се случват и чуват!!! Лека вечер Ви желая bouquet

# 292
  • София
  • Мнения: 3 669
Добре дошли на новите момичета и леко бременеене Simple Smile

Аз си пия кафе сутрин.
За бебето, усещам някакви движения, по-скоро като преместване и то не всеки ден. И мен ме гонят лудите като не усещам нищо, ама си казвам, че всичко е наред и започвам да си мисля за хубави неща Simple Smile

# 293
  • Мнения: 377
Добре дошли на новите момичета Hug

# 294
  • Мнения: 83
Момичета,
Кажете какво мога да ползвам за запушен нос.
Нещо се разболявам аз,кашлам носа ми е запушен.

# 295
  • Мнения: 120
За запушен нос само Стеримар - физиологичен разтвор ми изписаха когато бях с настинка преди няколко седмици. Не е толкова ефикасен като капките за нос, но изтърпях някакси.
Иначе за гърлобол Хербитосин си бях купила и съм доволна.

Дано съм помогнала и бързо оздравяване.

# 296
  • Мнения: 592
Аз също бях с хрема и болки в гърлото. Личния лекар ми предписа шуслерови соли - № 3 и №4 през час, Инфлуцид. Можеш да вземаш и Коризалия за хремата, както и разредена клеева тинктура или сребърна вода в носа. Дано да мине бързо!

# 297
  • Мнения: 534
Аз усещам ниско долу нещо като потропване, но много ниско долу и много леко сиг е бебо,за нос си слягах капки ксилометазолин,просто не можех с друго бях мн зле.. Как сте с пишкането? Ставате ли през ноща...аз много често ходя вече..

# 298
  • Русе/ София
  • Мнения: 697
За запушен нос и хрема - отпушваш носа с морска вода (Стеримар или друг спрей) и пръскаш Грип Стоп. Може сребърна вода или да накапваш в носа чай от лайка със сода. Имаше и някаква комбинация от Шуслерови соли (2 вида), от които се правеха капки за нос, но трябва да я издиря.
Всичко това разбира се е безвредно и изпитано при малки деца. Може да се ползва от бременни. Грип Стоп спрей ми го изписа личната при която вчера все пак отидох на преглед. Blush

# 299
  • Мнения: 41
Незная мила, наистина... цикъла ми винаги е бил мнооого нередовен- закъсняваше с 2 седмици или подраняваше с 1... и първоначално доктора ми каза 16.03, но на следващ преглед ми каза "хммм 10тина дена по рано ще и съдейки по размерите на бебето" И за това и аз не мога да го определя, но мога да се водя по теб  Hug твоя за кога е? Аз на 14ти ще ходя на 4D и ще ти кажа тогава как и зя кога се движим   Heart Eyes
Еее, при всеки е различно и зависи от множество фактори, не се притеснявайте Peace, има време за ритници,петички,лакътчета и кълбета Blush
Стефи Захариева и аз съм в 19+1, на 04.03 ли ти е терминът?

Общи условия

Активация на акаунт