Есенно слънце пече, а мамите от ИБ мечтаят за винце с мезе!

  • 26 086
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 39 296
гео милев, редута, оборище.
слатина и сухата река са ми компромисни.

# 721
  • София
  • Мнения: 4 122
гео милев, редута, оборище.
слатина и сухата река са ми компромисни.

Хахаха и ние така ама почнахме и по други райони, че по тези райони 3 стайните са над 88 000 евро.....

# 722
  • Мнения: 39 296
Аз не търся тристаен. на мен 45-48 квадрата са ми напълно достатъчни.

# 723
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Моменце благодаря! 3-4 наакани по твоето описание имаме.. И много напишкани са все.. Майка ми все му обяснява на Зузко, че пампата при смяна е по-голяма от него..
Глухарче мерси и на теб и на Ани и на всички.. След обяд пробутвам лявата гърда като първо я цедя малко да се оформи зърното.. Обаче искам да питам възможно ли е от едната гърда да се насуче бебето по-бързо, отколкото от другата, независимо, че тая друга - в нашия случай дясната - е по-разсукана и по-често предлагана и се предполага да върши по-добре работата?

# 724
  • Мнения: 1 490
Meц, може просто позата да не му е удобна за тази гърда.Пробвай "футболна топка"  Peace

# 725
  • Мнения: 1 172
Дадох таблицата за акитата на Меца, пускам я и тук (може да е от полза на някого):

# 726
  • Мнения: 11 477
Теди, точно тази таблица търсех и аз да й я покажа.
Меци, супер сте значи. Може просто детето да не е толкова гладно, да се е наяло преди това от по-дащната гърда, и следващия път от по-малко пускащата да му трябва по-малко да хапне.

# 727
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Мецко Слав акаше на всеки памперс след 7-8 ден та до към края на 2 месец. После мина на веднъж на 2 дена. Бубето от началото не е акала повече от 3 пъти на ден и края на 1 месец още почна да ака през 2-3 дена та до 6 ми ги е докарвала. Качила е 2,600 от раждането до точно 3м. Явно си и стига. Напишкан хубаво памперс сменям през 3 часа денем, а нощем не я барам, че много реве като я разгащя.
Всяко бебе си има предпочитания към гърда. Слав предпочиташе дясната, а Боряна лявата. Иди ги разбери. Давам винаги по-нежеланата и после другата. Случвало се е да се нахранят и само от едната, а другата да цедя. 360мл заделени за денонощие си е огромно количество и не бих пила лактогонни чайове. Давай на Ема, ако иска и тя да си пийва от кърмата. Слав смота сутринта 100мл за секунди Mr. Green
Вкъщи ееее. Слав покашля, но не много. Бубата точи сополи и лиги до брадичката чак, а към обяд така ме стегна главата изотзад откъм тила вероятно от напрежението, че имах чувството,че ще се пръсне. Добре, че колата не запалила сутринта, та мъжо беше вкъщи докато я оправят и пое децата докато се освестя.

# 728
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Пак много болни.Да се оправят всички скоро.
Петьофка,дано не се зарази Гошко от теб,че точно след ваксина.
Поспаланче,ами тя колата за твое добро не е запалила,че да има кои да гледа децата.
Сигме,все ще намериш нещо.
Аз от днеска съм с хрема и кихам и явно майка ми ми хвърли бацила.Да се надяваме,че аз сега няма да го прехвърля и на малчо.
Меци,според мен си ака нормално Здравко.Дени беше на АМ от самото начало и акаше по 2-3 пъти на ден.

# 729
  • Германия
  • Мнения: 1 214
Помолих една позната , майка й да погледне изследванията на Томи, тя не е детски педиатър, но и според  нея сме с анемия, има някакъв вирус и чернодробните стойности не са добри. Сега ще го обсъдя това с ММ.
Утре ще се ходи при доки и ще искам направление за друга болница. Поне тук има няколко. Ще им занеса и тези изследвания да ги имат и ще ги помоля да  ми копират техните.

# 730
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
НОВАТА ТЕМА
Мравче благодаря за името  Hug
Дерзайте.
Аз отивам да отмия от себе си литрите лиги и сополи, с които ме поля днес Бубето Tired

Общи условия

Активация на акаунт