За лотариите и печалбите

  • 206 462
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 1 260
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Това пък откъде накъде? Какъв принос има продавачката към печелившия билет?

За поощрение да ти предлагат да закупиш билет. Нещо като във Фантастико- предлагаме Марс на промоция, вафла Мура и т.н, но във веригите ги следят мениджерите дали го правят, а в Лафка няма кой.

Ох, четох за някакъв карък- изтъркал 22 килограма билети и спечелил....20 лв...

# 1 261
  • Мнения: 18 299
Вероятно това е чистата печалба, приход минус разход. Еми... толкоз... Grinning

# 1 262
  • Мнения: 5 253
Имат точен извод продавачите  конкретно  на Лафките - защото им се обаждат когато има голяма печалба от техния пункт паднала.   
Но не преминават всички билети през тях, така че определено не може да направи точен извод.

# 1 263
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Имат точен извод продавачите  конкретно  на Лафките - защото им се обаждат когато има голяма печалба от техния пункт паднала.   
Но не преминават всички билети през тях, така че определено не може да направи точен извод.
  Печалбите се обявяват на сайта, а моята позната беше стигнала до този извод, на база брой печеливши и нови тиражи. Не твърдя на 100 процента, че е права, но има логика в заключението й.

# 1 264
  • Мнения: 6 417
На мен продавачка в Лафка ми каза, че ги подслушват дали предлагат билети.

# 1 265
  • Мнения: 9 439
Забелязвам, че и на Изи пей започнаха да досаждат с "Да предложим билетче?".

# 1 266
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Това пък откъде накъде? Какъв принос има продавачката към печелившия билет?
Не знам какъв име е приноса, но преди 2-3 години мой познат работещ на лук ойл беше получил бонус мисля 200 лв, за продажба на печеливш билет 100 000 лв. Печелившият беше един шофьор от Нова Загора

# 1 267
  • София
  • Мнения: 9 551
С бонусите мотивират продавачите да предлагат билетите по-активно.

# 1 268
  • Мнения: 5 253
Това пък откъде накъде? Какъв принос има продавачката към печелившия билет?
Имат право да раздават пари, както си решат. Конкретните бонуси тук > https://7777.bg/traders/ > „Бонуси за търговци“

# 1 269
  • Мнения: 19 485
Аз не коментирам правото им да раздават пари както си решат, ама все пак по някакъв критерий да го правят. То излиза, че ако някой ти продаде химикалка и с нея попълниш  печеливш фиш от тотото, трябва продалият ти химикалката да получи бонус. Иначе те са си частна компания, да си раздават пари на воля.

# 1 270
  • гр. Раковски
  • Мнения: 280
И аз да се включа с моето разочарование от тези билети Angry Въпреки че пак се надявам и веднъж седмично се излъжа да си купя, всеки път се убеждавам, че е пълна измама... Преди купувахме доста често с приятеля ми и да не кажа почти всяко билетче имаше от 5 до 20 лева, но уви в последно време 97% от билетите, които сме закупили са празни... Дори магазинерката сподели, че има такива наблюдения и оплаквания от клиентите, че вече са доста празни билетите. От билет повече от 100 лева /един единствен път/  не сме печелили вкъщи. А в сайта веднъж просто с чист късмет от 10 лева бонус /миналата година, ако не се лъжа/ приятеля ми ги завъртя на едно "Колелото на късмета" мисля че беше и така се случи, че в рамките на 1 час игра успя да натрупа 450 лева и си ги изтеглихме. И до там с техните печалби  Sweat Smile

И сега покрай празниците ще има да се лъжат хората....

# 1 271
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Ооо по празниците е чудо...Миналата година ,напускахме касата в съотвеният магазин и на "лафката" ,само чувам-"5 билета от 5 лева",следващият клиент" 5 билета от 5 лева и 5билета  от 10 лева".Да имало за деца,зетьове,снахи,внуци... Grinning

# 1 272
  • София
  • Мнения: 9 551
Тази "мода" с подаряването на билет за празниците е от едно време. В детството ми лотарийните билети бяха с номерца и се теглеше жребий. Обявяваха печелившите номера във вестниците, ако помня правилно. И бабите си умираха да ми купуват билети по РД. А аз хал хабер си нямах какво й се радват на тази хартийка толкова. Но тогава май печалби се падаха по-често.

# 1 273
  • Перник
  • Мнения: 2 265
И аз не разбирам как може едно билетче да зарадва едно дете. Без значение дали е от 2 или от 20 лева. Ми на един шоколад със сигурност би се зарадвало в пъти повече.

# 1 274
  • София
  • Мнения: 1 249
Не знам какво да кажа... за тези билети. Имам познати, които са печелили суми и са им ги изплащали, ама нали знаете, докато не ни се случи лично - трудно вярваме. Майка ми си взима в седмицата два или три пъти... не мога да я разубедя. И аз от време на време взимам, макар всеки път да си казвам, че парите в този живот ще си ги изкарвам с много работа.

Отделно наши познати на сватбата си искаха вместо букети, лотарийни билети.. и не са оцелили голяма печалба, явно гостите сме били големи каръци. Споделиха, че горе долу каквато е била стойността на билетите, толкова са и изкарали от тях.

Вярвам, че има големи награди, но не са със сигурност толкова, колкото ги изброяват. И вярвам, че понякога се падат на случайни хора  понякога е нагласено. Маркетингът им работи безпогрешка - множество щастливи хора, чийто живот се е преобърнал след изтриването на един билет.. кой не иска да изживее тази мечта?

Общи условия

Активация на акаунт