PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 5/

  • 97 750
  • 761
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 821
Тайга  Hug
И аз така мисля!

# 271
  • Мнения: 627
Вчера ходих до фирмения магазин ня Патриарха,мацката я нямаше,изчаках малко,видях,че има 1 брой крем невен,след няколко минути тя се върна,първата и работа,вместо добър ден беше да вземе единствената кутийка невенов крем от рафта и да го прибере в едно чекмедже,и вместо добър ден-невенов крем няма,каза.Стана ми гадно,нямало някаква съставка,кремът нямало да го има.Отказах се от това,което исках да купувам.Взех си само къна и индиго.

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 821
Сядам тази сутрин с кафето пред компа и отварям да прегледам местните новини. Мерна ми се познато лице / ходила съм да пазарувам в офиса на фирмата /.
Споделям с вас - Бургаската Търговско-промишлена палата раздаде годишните си награди на най-добрите в бизнеса за 2015 г - Тонеш ООД, за екологично чиста козметична продукция

http://burgasdream.com/index.php/biznes/12282-burgaskata-targovs … shnite-si-nagradi

ЧЕСТИТО! И от нас имате награда - възхитени от продуктите ви клиенти!  bouquet

P.S. Сега ако кажете ,че скоро пак ще има от крема с невен направо ще сте безценни! Praynig

# 273
  • Мнения: 326
Нахвалихме едно хубаво крема с невен и го изкупиха.  Laughing

# 274
  • Мнения: 113
Нахвалихме едно хубаво крема с невен и го изкупиха.  Laughing
Споко бе хора, ще има и невен и интимен, не се хабете! Малко търпение!

# 275
  • Мнения: 326
Аз съм спокойна, пошегувах се. Grinning  Wink

А крем за суха кожа ще има ли в бъдеще?

# 276
  • Мнения: 6 450
Вчера ходих до фирмения магазин ня Патриарха,мацката я нямаше,изчаках малко,видях,че има 1 брой крем невен,след няколко минути тя се върна,първата и работа,вместо добър ден беше да вземе единствената кутийка невенов крем от рафта и да го прибере в едно чекмедже,и вместо добър ден-невенов крем няма,каза.Стана ми гадно,нямало някаква съставка,кремът нямало да го има.Отказах се от това,което исках да купувам.Взех си само къна и индиго.

Последната кутийка на рафта беше тестера, знам защото взех наистина последните кутийки, по обяд бях.  Simple Smile

# 277
  • Мнения: 113
Аз съм спокойна, пошегувах се. Grinning  Wink

А крем за суха кожа ще има ли в бъдеще?
Ще има хубавини по-добри от сегашните...но всичко по реда си.

# 278
  • Мнения: 6 450

Ще има хубавини по-добри от сегашните...но всичко по реда си.


Маска за лице  Praynig

# 279
  • Варна
  • Мнения: 5 926
Ексфолиант за лице  Praynig

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 821
Пак душ-гел и лосион за тяло!  Praynig
Май всеки иска по нещо! С други думи - давайте, радвайте ни с все повече нови продукти!

# 281
  • Варна
  • Мнения: 5 926
И серум няма да откажа  Peace

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 821
Все едно пишем писма до Дядо Коледа! Joy

# 283
  • Мнения: 1 236
В отговор на това, което мисля Тайга беше споделила за количеството крем при нанасяне, мога само да добавя: нужно ми е по-малко от бобово зърно крем за цялото лице и колкото леща за околоочния крем. Нанесен повече, ефектът е по-скоро обратен. Тя и текстурата си го подсказва - ефирна и лесно разнесима, но нали конвенционалните кремчета позволяват да се злоупотреби с количеството, си мислех, че и с Фитокод ще е така. Е, не е Laughing

# 284
  • Варна
  • Мнения: 5 926
Тези, които са доволни от околоочния крем, все под 30-годишни ли са? newsm78
Аз съвсем леко съм прехвърлила тази възраст, но кремът ми се стори лек - много нежен и хидратиращ, но някак без желания анти ейдж ефект. В последствие обаче, използвайки и други, някои в пъти по-скъпи продукти, други с органичен състав, трети - щедри на обещания, не постигнах Уау! резултат.
И сега си мисля, че може би първия път подходих с прекалени очаквания и мисля да го пробвам пак.

Общи условия

Активация на акаунт