Отговори
# 60
  • Мнения: 804
Да се похваля и аз, днес 8 октомври  нашето момче, Максим се роди в 13:37 Лас Вегас време, 3030 кг, 49 см. Бързо и лесно с епидурална, ще разкажа по подробно после, вече се кърмим, акаме, пръцкаме всичко   Mr. Green

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 07:12 от smily_5q

# 61
  • Мнения: 36
Здравейте,не помня да съм писала в темата,наистина сме по-активни във фейса...Нашата втора дъщеря Иванина се роди на 27.09 в 16,22ч. С мерки 3400кг.  51см.,нормално раждане бързо с епидурална упойка без нито един шев за мен...изключителен спомен за мен,мил и прекрасен...болката е ясна,но не я помня...Simple Smile Кърмим се засега на поискване ,днес сме на първа контрола при педи.На всички мами с бебоци Честито!

# 62
  • Italia
  • Мнения: 705
Момичетаа включвам се с най хубавата новина за мен- днес в 10 часа на бял свят се появи моята дъщеричка -Йоана 3090 грама,50 см.
Наложи се секцио,понеже в последните няколко дни кръвното ми стана неконтролируемо...
С таткото сме на седмото небе от щастие,а малката....тя е просто съвършенна  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 257
Момичета, вчера 08.10.2015г. се роди моят малък мъж, секциото мина бързо и добре.Никога не съм била толкова щастлива, тежи 3600гр.51 см., прекрасен е Simple Smile
Честити бебчета на всички мамчета и нс татко Ифко Simple Smile Нека всички да са живи и здрави, палави, игриви и много щастливи Simple Smile
Целувки за всики от мен Wink

# 64
  • Мнения: X
Честито на всички нови мами! Здрави бебчета и бързо възстановяване  bouquet

Eos, страхотен разказ, браво, че всичко е минало така добре  Grinning

# 65
  • Варна
  • Мнения: 178
Айде и аз в групата на болните със течащ нос  Tired та мисълта ми е до колко това пречи ако се наложи секцио?

# 66
  • Мнения: 15
Здравейте, мили момичета! Първо едно голямо Благодаря на всички вас, които се вълнуваха заедно с мен по време на раждането и деляха притесненията ми след прекрачването на термина. Сега ще чакаме останалите октомврийки! Да се отчета най-после както обещах. Моето момче се роди на 05.10.2015 след около 48 часа прекарани в болницата. Водите ми изтекоха в събота вечерта, нощта я прекарахме в чакалнята на болницата с контракции, на сутринта ме приеха в отделението, но контракциите намаляха. Изчакаха ме до неделя вечерта и ми предизвикаха контракции с хапчета. Малкият юнак се роди обаче чак в понеделник вечерта с 3500г и 51 см. Въпреки известни щети при мен съм много щастлива, че успях да родя естествено и пожелавам на всяка от вас да прегърне скоро своето човече! А сега се радвам да започнат дискусиите за запушени канали, пюрета и детски площадки! Прегръщам ви!

# 67
  • Мнения: 1 740
Честито на новите мами!  bouquet
Минавам да се пооплача малко. Цял ден съм много зле -болки в стомаха, отпадналост, замаяност и за капак повръщане. Не зная на какво се дължи. Минах през ЛЛ, премери ми кръвното-нормално към ниско. Каза да ми да почивам и да пия вода, а и минимално количество храна. Хич не ми се ходи до родилното, защото ще ме оставят за наблюдение най-вероятно, пък и не искам да насилвам нещата, но ако не ми размине отивам. Sad Е, извинете за мрънкането

# 68
  • Мнения: 1 152
Ето това се казва бебевалеж Simple Smile
Честито на всички нови мами да са живи и здрави и те и дечицата им Simple Smile

# 69
  • Мнения: X
Ева от 1-вия етаж, честито! Живо и здраво бебче и бързо възстановяване!

Има много неприятен вирус в момента  Confused Radinka89 и Altaya, бързо оздравяване! Нямам представа дали би пречело на секциото, по - скоро неприятно би било ако има кашлица след секцио си мисля аз  Confused дано не ни се налага да раждаме болни  Praynig

Да питам вече родилите мами: След раждането имахте ли няколко дни болки като при цикъл от прибирането на матката? Въпроса ми е и към родилите нормално и секцио?
Също така тези, които са били секцио включваха ли ви окситоцин СЛЕД операцията с такава цел?

# 70
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Калина, не бих ги нарекла менструални болки, а баш контракии, при това доста болезнени и неприятни. И трите пъти съм раждала нормално и трите пъти си ги имах. Като сега бяха най-болезнени (направо ми причерняваше на моменти, защото и като продължителност бяха дълги и то доста), но пък свършиха най-бързо, на 2-ия ден вече ги нямаше, а предните два пъти си продължиха и след прибирането ми вкъщи.

# 71
  • Мнения: 40
Калина и аз имах тези болки след секцио,може би те бяха най-болезнената част от всичко.Продължиха два дни като втория ден вече бяха по-слаби,не мога да ги определя като контракции понеже контракции така и не съм имала,но определено са много по-болезнени от менструалните
Честито на всички мами,няма да изброявам за да не пропусна някоя,да са ви живи и здрави бвбоците и мнооогооо да ви радват  bouquet

# 72
  • Мнения: 923
Ох, аз тези дни с тази лудница у нас не съм влизала. Нагаждаме де у нас всички към новия режим. Майка ми е тук, акушерке идва от първия ден вкъщи и ще едва до вторник.
Някакъв подарък от Нивея искат да ми изпращат. 😁 Сега ще се върна да видя дами съм пропуснала някое бебе тук.

# 73
  • Мнения: 161
Малееее много бебета! И тъй като незнам на кой съм честитила и на кой не: Да са живи и здрави всички нови бебечета и да носят много щастие на мама и тати.

# 74
  • Мнения: 193
Честито на всички вече мами,да са ви живи и здрави  bouquet
На болните скоросшно оздравяване пожелавам  Heart Eyes
Днес се роди и моя юнак Мирослав 3990 кг 51 см ,реши да поизмъчи мама след като първия път и се размина и беше много леко  Hug

Общи условия

Активация на акаунт