За колко време се прибира корема?

  • 3 420
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
За прибирането съвсем ...още не е ....но се прибра де ...Сигурно зависи  дали пазиш  диета  , дали правиш  коремни преси (когато е вече позволено,не веднага след раждането... Crazy)

# 16
  • Мнения: 2 952
Ох , забравих нещо...моят корем беше  страхотно голям.....и от това зависи Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 2 164
Строго индивидуално е. На някои късметлийки се прибира веднага. Аз още си го отглеждам  Mr. Green.
Зависи от структурата на тялото, от кг, които си качила през бременността.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И моят почти се е прибрал,но не съм правила още коремни преси че съм с операция.

# 19
  • Мнения: 3 089
моят се е поприбрал, но има много още какво да се иска. ясно е, че това лято впити дрешки няма да нося Simple Smile

# 20
  • гр. СОФИЯ (1000)
  • Мнения: 73
Моя се прибра до края на 1вия месец, сега са ми останали  малко тлъстинки, които ще "боря" с коремни преси като стане малката на 3 месеца, че се кърмим и не смея да се натоварвам, за да не спре кърмата.

# 21
  • Мнения: 4 668
Много е важно все пак какъв тип си и какъв ти е гена . Аз преди да забременея имах " плочки " на корема . Качих 10 кг. и от болницата излязох с едни дънки , които ми бяха от преди бременноста . Но си имах отпусната кожа и паласки отстрани . Веднага след раждането сложих колан за прибиране на корема и макар , че много ме мързеше да тренирам , 6 месеца след раждането имах идеално плосък корем . Може би има значение това , че страшно много се движех , просто не се спирах . Hug

# 22
  • Мнения: 5 103
И аз невярвах, че се може да се прибере бързо, но онзи ден при гинеголога ми имаше едно момиче за сваляне на конци  след секцио, корем почти нямаше, но явно си е конструкция newsm78

# 23
  • Мнения: 64
И аз все още имам малко коремче. От скоро започнах да си закопчавам безпроблемно панталона, с който ходих преди бременността, но все още имам 2 килограма над теглото си.

# 24
  • Мнения: 6 164
Всичко е до структура!
На една приятелка корема й отново беше "залепен за гърба" няма и месец след секциото. Ама тя е страшно кльощава и беше качила само корем. И пак странно, защото си беше бая корем.  #Crazy
Но кожата й е еластична и се прибра веднага досущ като ластик - фляс и го няма! Laughing

# 25
  • Мнения: 2 952
ей , блазе й .... Mr. Green

# 26
  • планетата Земя
  • Мнения: 109
Моят се прибра за около месец след раждането, като първите 10 дни беше доста интензивно и при кърмене адски ме болеше - като леки контракции...

# 27
  • София
  • Мнения: 3 827
Около месец след раждането се прибра.Сега не може да се каже,че съм била бременна и че съм раждала.
Това е строго индивидуално и си зависи от структурата на жената.

# 28
  • Мнения: 421
Още не Twisted Evil, ама започнах с пилатес  Praynig

# 29
  • Мнения: 993
Благодаря за мненията! В повечето пише "зависи от структурата". Какво означава това? Аз съм с фини кости и поднормено тегло, но в никакъв случай не съм кльощава. Плочки никога не съм имала, но съм стегната и нищо не ми виси. Допреди 2 месеца имах много тънка талия, но вече се е поизгубила. А кожата ми май не е много еластична - стои опъната, но е предразположена към стрии.  Като гледам на майка ми корема - не е много приятна гледка. Но, от друга страна, по структура повече приличам на баща ми, а той не е раждал. Ох, обърках се!

Общи условия

Активация на акаунт