Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 262 909
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 1 005
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Защо не погледнете и Техновижън? Продават уреди с транспортни дефекти и гаранция. Моята АЕГ е оттам, а дефектът й беше лека драскотина отпред. Преди няколко години, когато аз купувах, продаваха само АЕГ и Сименс, но с по-ниски цени в сравнение с останалите. Имам и други неща от там и съм доволна.
Благодаря... ще погледна...

# 1 006
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Спрях се на следните перално-сушилни:

Тази е с 5 години гаранция при регистрация...
https://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines%26Dryers/Washing- … LWHC-5-S/p/688879

Тази е в горната граница на бюджета ми...
https://www.technomarket.bg/sushilnq/samsung-wd80m4a43jw-le-09166843

Тази е дълбока 54 см. и 10 години гаранция на мотора...
https://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines%26Dryers/Washing- … 8733-XS0/p/680632

Тази ми е бюджетна...
https://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines%26Dryers/Washing- … 6-TWHC-S/p/688839

Само на Беко-то съм намерила по-подробна информация за възможностите на модела... отивам да търся и за другите...

Вие на 1-во четене какво ще кажете?!?

# 1 007
  • Мнения: 29 446
Да ти кажа, всичко си е до късмет.
Нашата е AEG, уж хубава, навремето една от най-скъпите. Веднага след гаранцията се счупи и от тогава 3-4 пъти викаме майстор. Сега пак трябва да викам, че нещо не суши добре.

# 1 008
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Така е... Много е неприятна една такава ситуация... ММ по тази причина не иска да вземаме много скъпа пералня... че на село няма ни сервизи, ни техници...

# 1 009
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 795
Наистина сигурно е и въпрос на късмет. Имам Беко за вграждане, само пералня, за вграждане, в апартамента ни на морето, не беше скъп модел, доволна съм. Добре пере, вече пет години я ползваме там, за 3-4 месеца е само лятото, не е имало проблем.
Канди сме имали преди, перални, свободностоящи, едната издържа много, другата бързо я потрошиха наематели, не знам как са я ползвали. В момента брат ми е с Канди, имаше нужда да се поправя на два пъти, но си работи, сигурно вече десетина години.

# 1 010
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Не държа да е някаква велика марка (старата ми пералня беше Индезит от по-опростените)... въпросът е по-скоро да си взема такъв уред, който да ми е оптимално полезен...

# 1 011
  • София
  • Мнения: 38 539
Едно малко оплакване от Кандито. Май не пере добре. В смисъл на програма Пърфект микс, която е към час и половина. Имах подобна програма на старото Беко за цветно, всичко беше супер. Сега понякога остават петна, миризма и т.н.
Освен това яде аромата на праха.
А, и не вкарва омекотителя, ама хич.
С две думи - трябва да премисля цялата си концепция за пране и препарати. Може би ще трябва да мина на течни, въпреки че не съм фен.

# 1 012
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
ММ много се е навил на твоето Канди... аз още не съм много убедена, че го искам... Аз пера само с течни прахове...

# 1 013
  • София
  • Мнения: 38 539
С течни ще стане.

# 1 014
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Колко минути е най-кратката програма за пране на Канди-то?!?

# 1 015
  • София
  • Мнения: 2 298
Да ти кажа, всичко си е до късмет.
Нашата е AEG, уж хубава, навремето една от най-скъпите. Веднага след гаранцията се счупи и от тогава 3-4 пъти викаме майстор. Сега пак трябва да викам, че нещо не суши добре.
Една моя колежка преди 10-тина дни имаше такъв проблем с АЕГ, нейната е модел без термопомпа. И една сутрин ми разказва доволна как сама го е решила. Почистила филтъра долу - проблемът си стои. Пуснала прахосмукачката и навряла тръбата да изчисти добре. И при следващото пране сушилнята сработила нормално.

# 1 016
  • София
  • Мнения: 38 539
Колко минути е най-кратката програма за пране на Канди-то?!?
Има 14 мин.
Има и една Рапид 59 мин със сушене.
Има и само пара.
Обаче памука на 40 гр е три часа и отгоре, а аз си бях свикнала на старата с час и половина. И като пусна и сушилня 3-4 часа, то ми отива цял ден. Не че ги гледам де.  Обаче миялната ми е отгоре и не мога да ги пускам заедно, а трябва и на работа да се ходи...

# 1 017
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Благодаря... Могат да се пускат отделно само програми за пране без сушене, нали?!?
Не мога да намеря никаква информация за възможностите на пералнята...

# 1 018
  • София
  • Мнения: 38 539
Да, има 7 програми за пране. Мога да снимам копчето и книжката.

# 1 019
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Благодаря... ако не ти е проблем и не те затруднява...

Общи условия

Активация на акаунт