Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 263 003
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 120
  • гр.София
  • Мнения: 243
Само да попитам, на комбитата, къде се събират мъховете и косми и други, като нямат филтър. Остават си полепнали по дрехите, или си има систе newsm78ма, все пак, да се отделят и изхвърлят
Хубав въпрос Simple Smile Зависи от модела и марката. Има модели, при които мъхчетата остават вътре и полепват по барабана и под него. Резултатът е че сушенето е недобро. Няма как да се почистят освен в сервиз. Има други уреди, при които има някакво т.н. четково почистване на барабана, те твърди се са по-добри. И най-сетне по-горе коментираното AEG има отделение, в което се събират мъхчетата и се чисти след всяко сушене. В инструкциите на комби уредите изрично е записано, че причина за недоброто сушене може да бъде натрупване на мъхчета. Повече по въпроса за съжаление не знам. Повече инфо могат евентуално да ви дадат продавач-консултантите в магазините или в някой сервиз.

# 121
  • Мнения: 4 188
http://technovision.bg/Model.aspx?ID=406&CatID=2 За това някакъв коментар newsm78

# 122
  • Мнения: 490
Това е супер уред.Техноживън са сериозни и цената на този уред е на 2000 лева по принцип.Е зависи и какъв е дефекта.

# 123
  • гр.София
  • Мнения: 243
Уредът е добър, НО ме притеснява този транспортен дефект. Добре е да се разбере какво е. Този модел е с цена около 2000 лв., но може и да се намери и с доста по-ниска сега покрай намаленията. Гаранцията е само 2 години. Доста от тези модели са с 5 години гаранция.

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
На нас ни се наложи да вземем комбиниран уред за вграждане и затова се спряхме на Бош. Дали някой има отзиви и впечатления

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 10 351
Когато използвате комбинирана програма пране и сушене на колко часа настройвате сушенето?
До сега имам три опита, но и трите пъти дрехите излизат влажни. Центрофугата е 1400 оборота, сушенето 1:30 часа. Може би трябва да увелича времето, за да излязат напълно сухи?

# 126
  • Мнения: 490
Със какъв уред си.Час и 30 е много малко.Много зависи какви са дрехите колко са.

# 127
  • Мнения: 5 024

Бих го видяла на място и ще преценявам. Бих опитала също да договоря допълнителна гаранция срещу заплащане, за да стане 5 години.

Имам същия уред и съм много, много доволна от него. При ползване на сушилня почти ежедневно, сметките за ток не са се вдигнали в сравнение с ползване на само пералня (15-годишен Сименс). Голямо предимство е, че пухчетата се събират в отделен филтър. Мисля, че това е един от малкото комбинирани модели с термопомпа.

# 128
  • Мнения: 791
Когато използвате комбинирана програма пране и сушене на колко часа настройвате сушенето?
До сега имам три опита, но и трите пъти дрехите излизат влажни. Центрофугата е 1400 оборота, сушенето 1:30 часа. Може би трябва да увелича времето, за да излязат напълно сухи?

Моята програма за пълно интензивно сушене е 2.5 часа.

# 129
  • гр.София
  • Мнения: 243
При мен при задаване на автоматично сушене около 4+ часа за 6 кг.

# 130
  • Мнения: 412
Възползвах се от черния петък и взех Електролукс, 9 кг. пере, 6 кг. суши. Вече я пробвах, тихо работи, дрехите бяха готови сутринта.

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 10 351
Благодаря за отговорите!
Снощи използвах автоматичната програма за сушене на синтетика (уж по-деликатна), която е 2:10 часа и сутринта всичко беше сухо и топличко. Grinning Ще й хвана цаката, аз. Mr. Green

# 132
  • Варна
  • Мнения: 379
Здравейте,
да споделя мнение от моето LG http://www.technomarket.bg/peralni/lg-fh-4u2tdh1n-09150287 . За сега все още го тествам, но първите впечатления са добри, безшумна, както се очакваше, суши добре,  не мачка. Но все още тествам различните програми...

# 133
  • Мнения: 20
Здравейте Майчета. Много ми е е спешно и много мис  иска да ми дадете  мнение за тази машина според вашия опит с такива. Никога не съм ползвала но ми се повреди моята и като ще гарга да е рошава. Моля помагайте  заслужава ли си и ако видите нещо което не ви харесва споделете моля или нещо конкретно което е най важно да търся в една такава машина.

# 134
  • Мнения: 20
уф от превъзбуда забравих да сложа линка. хаххаха https://www.tehnomix.bg/samsung-WD80J6410AW-LE

Общи условия

Активация на акаунт