Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 262 673
  • 1 506
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 899
момичета някоя от вас ползва ли на Candy? аз на тях се спрях но не знам дали сушат ок... също така ме притеснява дали няма да е много шумна...

# 196
  • Мнения: 4 275
Един приятел ги препоръчва, но аз нямам лични наблюдения.

И пак с питане относто мястото на комбинираната пералня. Може ли да се сложи в банята?

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И пак с питане относто мястото на комбинираната пералня. Може ли да се сложи в банята?

Нашата е в банята.
С душ кабина сме и вода не стига до машината.

# 198
  • Мнения: 4 275
Аз имам пералня до душа, ама... Mr. Green

# 199
  • Мнения: 964
Мнение за пералня със сушилня AEG L76680NWD?

# 200
  • Мнения: 4 188
Мнение за пералня със сушилня AEG L76680NWD?
Тази вземи, с термопомпа е http://technovision.bg/Model.aspx?ID=406&CatID=2

# 201
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Мнения за Беко? Уж били ок. Харесала съм ето тази:http://www.technopolis.bg/bg/Washing-machine/Built-in-Washing-ma … -8733-B0/p/680638

# 202
  • София
  • Мнения: 12 006
Къде го прочете това? Thinking Какво според теб може да се очаква от пералня+сушилня за 850лв. общо? То само една нормална пералня е толкова. Да не говорим, че ТП няма.

# 203
  • Мнения: 899
мойта пералня беше беко до сега и бях доволна. имям позната с комбинирана и казва че е супер и върши работа ама по-добре да взема канди или аег били мн по добри. аз днес чакам кандито и ще кажа как е като я поизползвам

# 204
  • Мнения: 5 018

Тази цена е супер. Някой има ли опит с фирмата Technovision? Дали може да се докупи удължена гаранция?

# 205
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ами по разни форуми четох положителни отиви. То е ясно, че за тези пари няма да е супер и кой знае какво, но кг на пране и сушене ме устройват. Освен това в момента имам Аристон, комбинирана и не е върха на сладоледа, но върши работа. Ще погледна Канди. На Бош, Тека и АЕГ капацитетът им на сушене е много малък.

# 206
  • Burgas
  • Мнения: 503
Къде го прочете това? Thinking Какво според теб може да се очаква от пералня+сушилня за 850лв. общо? То само една нормална пералня е толкова. Да не говорим, че ТП няма.
Дотук ми стана ясно ,че най-добрите комбинирани перални са с ТП, обаче не съм виждала все още такава за вграждане newsm78. Моля,ако някой тук знае такъв модел,да го посочи!

# 207
  • София
  • Мнения: 12 006
мойта пералня беше беко до сега и бях доволна. имям позната с комбинирана и казва че е супер и върши работа ама по-добре да взема канди или аег били мн по добри. аз днес чакам кандито и ще кажа как е като я поизползвам
Канди и АЕГ в едно изречение  Joy! Кадни мисля, че има мноого да се учат от беко. АЕГ-то е на светлинни години и пред двете. Аристон също е по-добър от канди и беко.

# 208
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Намерих тази на Фагор: обаче не пише за ТП, не пише и за защита от преливане.http://intermarket.bg/?item=1002587&group=1 Кг на сушене са ми ок, не е кой знае колко по-скъпа, та отзиви за Фагор?
Търсих с транспортни дефекти за вграждане уж по-хубава марка, но няма комбиниран уред или поне аз не намирам. Tired

# 209
  • Мнения: 5 018
Сиренце, търсила съм много, но няма комбиниран уред с ТП за вграждане.

Общи условия

Активация на акаунт