Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 262 652
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 872
Значи моята няма. Аз и по инструкцийте потърсих но нищо не видях.Обяснявам си го че при изплакване/програмата CLE е нещо такова / отиват в обратната вода .

# 286
  • Мнения: 5 018
Значи моята няма. Аз и по инструкцийте потърсих но нищо не видях.Обяснявам си го че при изплакване/програмата CLE е нещо такова / отиват в обратната вода .

И аз имам програма CLE, но съм убедена, че е е точно еквивалентна на наличието на филтър.

# 287
  • Мнения: 872
Сигурно не е същото ,но как да я почистя тогава от мъховете Scream
Това е моята
https://www.aeg.bg/laundry/laundry/washer-dryers/free-standing-w … r-dryer/l7wbe69s/

# 288
  • София
  • Мнения: 12 006
Някой може ли да ми каже конкретен модел/и комбинирана пералния и сушилня на AEG или Samsung?

# 289
  • Мнения: 872
https://www.aeg.bg/laundry/laundry/washer-dryers/free-standing-w … r-dryer/l7wbe69s/
Както казах по горе моята е тази .Няма термопомпа.Доволна съм .2ри месец я ползвам .Държи се добре .Не мачка при сушене .Избрах нея защото разликата между нея и тази с термопомпата беше повече от 500 лева .По прости мои изчисления ,с честотата коята ползвам сушилнята /тъй като я ползвам рядко / щеше да се изплати след 10 години 😁

# 290
  • София
  • Мнения: 12 006
Някой може ли да ми каже конкретен модел/и комбинирана пералния и сушилня на AEG или Samsung?

Забравила съм да добавя основното - с термипомпа Simple Smile

# 291
  • Мнения: 5 018
Моделите са само два:
L99691HWD - капацитет на пране 9 кг, на сушене - 6 кг
и
L99484HWD - капацитет на пране 8 кг, на сушене - 5 кг, изглежда вече не се предлага в България.

Самсунг с термопомпа нямат. Всъщност на този етап освен двата горни модела, друг комбиниран уред с термопомпа няма.

Последна редакция: нд, 12 ное 2017, 16:25 от Макарон

# 292
  • София
  • Мнения: 12 006
Благодаря ти  bouquet

# 293
  • Мнения: 294
Добре , някой който нняма филтър за мъхчетата , ще ми каже ли как ги почиства ? Моята има много мъх по гуменото уплътнение след всяко сушене ... ужасно е и трудно се маха

# 294
  • Мнения: 872
Аз споменах и по горе.Моята Е АЕ Г и  има програма за почистване .Самата програма  представлява 15 мин изплалване без центруфуга на най ниски градуси
.Ако твоята няма специална програма пробвай с плакнене и ти.

# 295
  • Мнения: 55
Добре , някой който нняма филтър за мъхчетата , ще ми каже ли как ги почиства ? Моята има много мъх по гуменото уплътнение след всяко сушене ... ужасно е и трудно се маха
Ние сме с комбинирана Хотпойнт,след първото сушене на тъмни дрехи беше ужас.Сега сякаш не се събират толкова мъхчета.Избърсвам с влажна кърпа уплътнението.Следващото пране е задължително пак на тъмни дрехи.Понякога просто пускам бързата 30 мин. програма,за да се изплакне навсякъде.

# 296
  • Мнения: 294
Добре , някой който нняма филтър за мъхчетата , ще ми каже ли как ги почиства ? Моята има много мъх по гуменото уплътнение след всяко сушене ... ужасно е и трудно се маха
Ние сме с комбинирана Хотпойнт,след първото сушене на тъмни дрехи беше ужас.Сега сякаш не се събират толкова мъхчета.Избърсвам с влажна кърпа уплътнението.Следващото пране е задължително пак на тъмни дрехи.Понякога просто пускам бързата 30 мин. програма,за да се изплакне навсякъде.

И нашата е същата , благодаря .

# 297
  • София
  • Мнения: 2 298
Здравейте момичета,

И ние се сдобихме с AEG-то с термопомпа. Нетърпеливо чакам да минат 6 часа от монтажа и да я пускам, да видим как ще действа.

Дописвам с днешна дата. Очарована съм. Изпра, изсуши и извадихме дрехите сухи, топли, мекички, ухаещи и заминаха направо в гардероба YumSimple SmileSimple Smile
Ако продължава да се държи така Simple Smile, заслужава си всяка стотинка.

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 08:37 от nati_nat

# 298
  • София
  • Мнения: 409
Здравейте момичета,

И ние се сдобихме с AEG-то с термопомпа. Нетърпеливо чакам да минат 6 часа от монтажа и да я пускам, да видим как ще действа.

Дописвам с днешна дата. Очарована съм. Изпра, изсуши и извадихме дрехите сухи, топли, мекички, ухаещи и заминаха направо в гардероба YumSimple SmileSimple Smile
Ако продължава да се държи така Simple Smile, заслужава си всяка стотинка.

Заслужава си...Вече втора година я ползвам  Simple Smile

# 299
  • Мнения: 5 018
Здравейте момичета,

И ние се сдобихме с AEG-то с термопомпа. Нетърпеливо чакам да минат 6 часа от монтажа и да я пускам, да видим как ще действа.

Дописвам с днешна дата. Очарована съм. Изпра, изсуши и извадихме дрехите сухи, топли, мекички, ухаещи и заминаха направо в гардероба YumSimple SmileSimple Smile
Ако продължава да се държи така Simple Smile, заслужава си всяка стотинка.

И аз така! Радвам се, че ти е харесала - безаварийно ползване.  bouquet

Заслужава си...Вече втора година я ползвам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт