Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 261 492
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 30
След много четене във форума, въпреки че ме влече към самсунга май се спирам на аег, но случайно попаднах на няколко негативни мнения и всички са свързани с шума при сушене. Била много шумна и не ставало да се пуска вечерта. А аз винаги така пера, вечер. Това пак ме накара да се замисля. Моля, притежателите на аег, кажете наистина ли е толкова шумна.

# 1 036
  • Мнения: 11 437
Би ли казала кой модел е? Да няма някъде запушване от мъховете?! Много странно е това...    Thinking

# 1 037
  • Мнения: 11 437
След много четене във форума, въпреки че ме влече към самсунга май се спирам на аег, но случайно попаднах на няколко негативни мнения и всички са свързани с шума при сушене. Била много шумна и не ставало да се пуска вечерта. А аз винаги така пера, вечер. Това пак ме накара да се замисля. Моля, притежателите на аег, кажете наистина ли е толкова шумна.
Колкото всяка сушилня.

# 1 038
  • Мнения: 28 861
Би ли казала кой модел е? Да няма някъде запушване от мъховете?! Много странно е това...    Thinking

Ето тази е:



Майстор идва вчера. Каза, че ѝ няма нищо, провери нещо си, добре била. Ако продължала, да сме се обадели пак, да я разглобява съвсем, понеже на пръв преглед не дава проблем. И на мен ми е странно, защото преди си сушеше за макс. 2 ч., сега за 3 ч. и повече са влажни, като ги вадя...

# 1 039
  • Мнения: 40 277
След много четене във форума, въпреки че ме влече към самсунга май се спирам на аег, но случайно попаднах на няколко негативни мнения и всички са свързани с шума при сушене. Била много шумна и не ставало да се пуска вечерта. А аз винаги така пера, вечер. Това пак ме накара да се замисля. Моля, притежателите на аег, кажете наистина ли е толкова шумна.

Не мога да направя сравнение, защото не съм имала друга, но не я намирам за непоносимо шумна. Естествено, не можеш да спиш в една стая с нея, но ако затворя вратата на мокрото помещение на практика не се чува нищо. Ама май си зависи и кой къде я е монтирал. В каталожните данни има шума в децибели, сравни ги двете.

# 1 040
  • Мнения: 1
Искам да си взема от емаг една комбинирана на самсунг 1000 лв.е имаме малко бебе и се чудя дали ще  ни върши работа? Много ми е интересно програмите за пране и сушене комбинирани ли са или са отделни ? 

# 1 041
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Би ли казала кой модел е? Да няма някъде запушване от мъховете?! Много странно е това...    Thinking
Скрит текст:
Ето тази е:



Майстор идва вчера. Каза, че ѝ няма нищо, провери нещо си, добре била. Ако продължала, да сме се обадели пак, да я разглобява съвсем, понеже на пръв преглед не дава проблем. И на мен ми е странно, защото преди си сушеше за макс. 2 ч., сега за 3 ч. и повече са влажни, като ги вадя... [/spoiler]
тази с термопомпата ли е?

# 1 042
  • Мнения: 28 861
Май не....

# 1 043
  • Мнения: 11 437
Поне от снимката аз не разбрах кой модел е. Доколкото виждам няма филтър за мъхове, а дали е с термопомпа може да каже само информацията за модела.

# 1 044
  • София
  • Мнения: 1 742
След много четене във форума, въпреки че ме влече към самсунга май се спирам на аег, но случайно попаднах на няколко негативни мнения и всички са свързани с шума при сушене. Била много шумна и не ставало да се пуска вечерта. А аз винаги така пера, вечер. Това пак ме накара да се замисля. Моля, притежателите на аег, кажете наистина ли е толкова шумна.

Не мога да направя сравнение, защото не съм имала друга, но не я намирам за непоносимо шумна. Естествено, не можеш да спиш в една стая с нея, но ако затворя вратата на мокрото помещение на практика не се чува нищо. Ама май си зависи и кой къде я е монтирал. В каталожните данни има шума в децибели, сравни ги двете.
Моята сушилня е Аег .Шумна е .Когато се оплака съседката под мен вече е пускаме само през деня.

# 1 045
  • Мнения: 11 437
Това със шума е много шантава работа. На съседите до нас сушилнята е Самсунг. И те като нас я държат в сервизно помещение. В техния хол не се чува, но се чува в нашия. А тяхното сервизно помещение не граничи нито с нашия хол, нито с техния.

# 1 046
  • Мнения: 2 081
При положение, че има промяна в крайния резултат, аз бих потърсила и друг техник. Този от кой сервиз беше?

# 1 047
  • София
  • Мнения: 1 742
Би ли казала кой модел е? Да няма някъде запушване от мъховете?! Много странно е това...    Thinking
Скрит текст:
Ето тази е:



Майстор идва вчера. Каза, че ѝ няма нищо, провери нещо си, добре била. Ако продължала, да сме се обадели пак, да я разглобява съвсем, понеже на пръв преглед не дава проблем. И на мен ми е странно, защото преди си сушеше за макс. 2 ч., сега за 3 ч. и повече са влажни, като ги вадя... [/spoiler]
тази с термопомпата ли е?
Това само сушилня ли е.

# 1 048
  • София
  • Мнения: 12 006

Това само сушилня ли е.
Не, само сушилнята с този дисплей има филтър под вратата и се вижда от люка.

# 1 049
  • Мнения: 28 861
Пералня със сушилня е. Ще опитам отново няколко сушения да видя как ще е с различни програми и, ако не е добре, ще викам майстор отново.

Общи условия

Активация на акаунт