Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 262 442
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Бургас
  • Мнения: 154
Здравейте , от снощи съм прочела от 1 вата страница всичко, но въпреки това имам нужда от вашата помощ. Утре със сигурност ще вземем , но се двоумя между тези 2 модела , моля ви за съвет.   

# 1 066
  • Бургас
  • Мнения: 154
И другия е Самсунг




Модела е:

# 1 067
  • Мнения: 40 741
Аз нямам преки впечатления, но се водя от принципа "Ако ще е гарга, да е рошава".
И щом в твоите планове не влиза рошавата гарга (АЕГ с термопомпа) май по-добре вземи Самсунга. За него имаше доста добри отзиви.

# 1 068
  • Мнения: 30
Момичета, благодаря за съдействието. Вече е решено, че ще се купува аег, въпреки че тоооолкова много исках самсунга Simple Smile Няма как да пренебрегна толкова положителни коментари. Ако пък толкова е шумна, просто ще я пускам през деня и след работа направо ще си ги гладя и в гардероба Wink Само се притеснявам как ще нацелвам програмите. Досега съм делила само по цветове, а сега май трябва и по материи.

# 1 069
  • Мнения: 29 263
Ако пускаш пълна пералня пране, после сушиш на два пъти.  Peace

# 1 070
  • Мнения: 30
Аз никога не я пълня докрай, за да има достатъчно място да ги върти и за се изпират добре. Затова и пускам всяка вечер пералня без значение от сезона.

# 1 071
  • Мнения: 40 741
Няма как да пренебрегна толкова положителни коментари.

Сигурна ли си, че не  бъркаш с положителните коментари за деветата серия?

# 1 072
  • Мнения: 70
Sweat SmileSweat Smile
И другия е Самсунг




Модела е:


Ами ние сме от около седмица с този Самсунг, за сега се представя добре, но и аз мисля, че щом си набелязала и АЕГ, по-добре да избереш него. И имам едно питане относно този Самсунг, днес пуснах да се пере едно одеяло с още няколко лекички неща, переше си нормално докато не стигна до центрофугата, опитваше се да завърти силно и да започне да центрофугира, но не успяваше, сякаш нещо я спираше (вероятно има някакъв сензор, който следи за баланса), странното е, че преди всяко изплакване има центрофуга, а там проблем нямаше. Дали на някой друг му се е случвало подобно нещо да не работи центрофугата... как се справяте с този проблем? ...  и как перете по-тежките неща в новите перални, разполагащи със сензор за баланс(ако така се нарича Sweat Smile ), по единично или с друго пране? Благодаря!

П.С. След, като извадих прането я пуснах празна, да си продължи програмата и изцентрофугира без проблем. И оборотите бяха намалени на 800 от 1400, ако е възможно да е това причината.

# 1 073
  • Мнения: 30
Няма как да пренебрегна толкова положителни коментари.

Сигурна ли си, че не  бъркаш с положителните коментари за деветата серия?
Нали всички са много доволни от тази https://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines%26Dryers/Washing- … L9WBC61B/p/687496

# 1 074
  • Мнения: 40 741
Да, но тази е от девета серия, а ти показа съвсем друг модел.

# 1 075
  • Мнения: 29 263
Тази ли е с термопомпата.....много скъпа ми се вижда.  Shocked Сигурно си струва, де....

# 1 076
  • Мнения: 11 572
Тази е. Аз моята я купих с 200 лв. по-малко от горната цена. Да, изглежда скъпо, но ако човек пък си купи два отделни по-читави уреда, то и по-скъпо ще му излезе.(не обсъждам плюсове и минуси на комбинирания уред)

# 1 077
  • Мнения: 6 276
Да, но тази е от девета серия, а ти показа съвсем друг модел.
Бъркаш потребителите. Друг показа АЕГ и една самсунг - y_a_n_a, ако коментираш питанията от тази страница, а не  нещо по-назад....

# 1 078
  • София
  • Мнения: 1 355
Добре, ясно, че някой от вас имат филтър за мъх в пералнитв си. А какво правим ние, които нямаме тази екстра. След всяко сушене бърша с мокра кърпичка уплътненията, защото там се събира най-много мъх, но мисля, че не е достатъчно. От време на време, т.е. рядко пускам празна пералня с препарат, но това май с друга цел се правеше.

# 1 079
  • Мнения: 11 572
След всяко сушене се пуска почистваща програма. Виж в книжката коя е тя. При нен се казва CLE и се задава като комбинация от бутони. Съвсем кратка е. Около десет минути.

Общи условия

Активация на акаунт