♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 18

  • 51 363
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 006
Бамбиии  Hug Heart Eyes  Драго ми е да те "видя"  Hug  Щом си до еп.11 значи почти си ни стигнала  Laughing  Има още две серии и другата събота си с нас  Hug
Аз в началото симпатизирах на Джан, защитавах го  Crazy  обаче откакто нарани дълбоко Айшегюл - се отказах от него  Naughty  Тъпанар недорасъл  Crossing Arms
Поздрава ти с Гьоксел е точно на място  Heart Eyes Снощи като я чух, веднага се сетих за "Една любовна история" и за Коркут и Джейлян  Heart Eyes Даже питах Лавето дали не греша за песента  Crazy  Стана ми носталгично... И как ще забравя за преводите, които правехме, и клипчетата Heart Eyes


А, не мога да разбера какъв е този мерак да му се чекнат по бюрото на ПатронЯ. Първо Яса, сега тази. Ако ги сърби някъде, да ходат да се почешат някъде и тогава да влизат
Joy Joy Joy
Алекс, те точно това правят - търсят кой да ги почеше  Mr. Green  ама ПатронЯ се прави, че не ги разбира  Mr. Green


Ванче, да оздравяваш!  Hug

Нина, довечера няма да има епизод на Статуса, ще дават мач  ooooh!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Ся...аз гледах под лупа снощния фраг към 87 пъти иии стигнах до извода, че на края, където ПатронЯ я гали като паленце - тя е в болница.Леглото, на което е седнала има такава табла, на входа има вентилационен извод...като видя и понеделнишка част и ще видим дали съм права и съм се качила на пързалката.

# 47
  • Мнения: 11 984
Здравейте!

Поздрав от Берк и сие
https://instagram.com/p/8n87ephGfl/

Тази седмица освен еп, няма и фрагман да има на Статуса

# 48
  • Мнения: 7 006
Нищо му няма на рейтингът  Laughing  Навсякъде сме първи  Party











И в социалните мрежи сме първи  Flutter

# 49
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 50
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 51
  • Мнения: 7 006
Ся...аз гледах под лупа снощния фраг към 87 пъти иии стигнах до извода, че на края, където ПатронЯ я гали като паленце - тя е в болница.Леглото, на което е седнала има такава табла, на входа има вентилационен извод...като видя и понеделнишка част и ще видим дали съм права и съм се качила на пързалката.

Гор, ашколсун!  Hug  Много си наблюдателна  Peace  Аз пък ще чакам целувка между Йомер и Дефне  Crazy
Кориш да не ми Фаля Изззз?!  Twisted Evil  Ще го убия ако е така  #2gunfire

# 52
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Ся...аз гледах под лупа снощния фраг към 87 пъти иии стигнах до извода, че на края, където ПатронЯ я гали като паленце - тя е в болница.Леглото, на което е седнала има такава табла, на входа има вентилационен извод...като видя и понеделнишка част и ще видим дали съм права и съм се качила на пързалката.

Гор, ашколсун!  Hug  Много си наблюдателна  Peace  Аз пък ще чакам целувка между Йомер и Дефне  Crazy
Кориш да не ми Фаля Изззз?!  Twisted Evil  Ще го убия ако е така  #2gunfire



Нежи Heart Eyes, недей, че кой ще ни разсмива Joy

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Кориша кой  да хвали, освен тая солета проклета, превземка и той като нея. Гейовете си другаруват точно с такъв тип нимфетки.
Синан ме разочарова много, ама аз отдавна пея, че той е слабо звено, да видим.
Само Неджми бей и Исо се държат положение, да не им е уроки.
Гюзлюка изчезна тая серия, не го видях.

# 54
  • Мнения: 7 006
Ренка, аз по принцип харесвам Корай  Flutter  Обаче ако почне да ми играе "пай-пай" с Из срещу Дефне - ще го убия  Twisted Evil  Не стига, че не харесвам нито Лейля, нито Из, ами и Корай да има късмета да извърти пед*******те си номера - ще има линч, щото ще ми дойде в повече Naughty

# 55
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 56
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Ренка, аз по принцип харесвам Корай  Flutter  Обаче ако почне да ми играе "пай-пай" с Из срещу Дефне - ще го убия  Twisted Evil  Не стига, че не харесвам нито Лейля, нито Из, ами и Корай да има късмета да извърти пед*******те си номера - ще има линч, щото ще ми дойде в повече Naughty

За Корай не се наемам да гадая, но Йо е хлътнал до уши в Дефне, само чака удобен случай, за да се предаде Joy

# 57
# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
И Като се предаде Йо, така ще го направи, че да изглежда като опрощение свише, сакън пак да не показва слабост.
Ама какви ги пиша днес.. Crazy

# 59
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
И Като се предаде Йо, така ще го направи, че да изглежда като опрощение свише, сакън пак да не показва слабост.
Ама какви ги пиша днес.. Crazy

Точно така, екстра си ги пишеш - нали е Мистър Дарси  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт