Моля за отзиви за лятна количка!

  • 4 198
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ами да си кажа и аз - след много размисъл между Калифорния-та и Фламинго-то, и аз си купих Фламинго!  Laughing
Моята е в разцветки жълто и оранж, много слънчева на вид!  Grinning Проблемът ми сега е чантата за количка, някой да знае откъде да намеря в оранжево?!  newsm78

# 61
  • Варна
  • Мнения: 311
Чанта-раничка за 15 лв има в същия цвят,вътре с повивалник.Фейт по-напред писа че си е купила и пасва идеално.И аз като купувах количката видях че пасва,но имам оранжева чанта от комбинираната Маг и затова се въздържах.Попитай ако нямат в момента,може да получат при вас.Нали са верига и продават едни и същи стоки.Успех в намирането!
Честито на всички за количките!

# 62
  • Варна
  • Мнения: 426
Ами да си кажа и аз - след много размисъл между Калифорния-та и Фламинго-то, и аз си купих Фламинго!  Laughing
Моята е в разцветки жълто и оранж, много слънчева на вид!  Grinning Проблемът ми сега е чантата за количка, някой да знае откъде да намеря в оранжево?!  newsm78

Определено ще се забелязваме от далече с тези ярки колички  Grinning. Аз изкарах късмет с чантата, Гейза ти е писала за нея. Оранжевото чадърче на чиполино също много добре се връзва цветово. Направо бонбон стана количката Sunglasses

# 63
  • Варна
  • Мнения: 426
Аурелия, честито за количката!  bouquet Разцветката със зелено и жълто наистина е много свежа. Аз доста се колебаех между нея и оранжевата. И двете много ми харесваха и не можех да реша, та се наложи татето да си каже тежката дума  Wink
Мисля, че чиполино имат чадърче и в зелено и няма да имате проблем в намирането му.
Поздравления още веднъж!
Остава сега да се съберем на среща да покажем и полеем новите колички  Wink Simple Smile

# 64
  • Мнения: 8 769
Мисля, че чиполино имат чадърче и в зелено и няма да имате проблем в намирането му.
Поздравления още веднъж!
Остава сега да се съберем на среща да покажем и полеем новите колички  Wink Simple Smile
Благодаря ти! В същност наложих всички налични цветове на Чиполино чадърчетата и не ми харесаха. Зеленото не е толкова свежо като това на количката. Обаче все някак ще го измислим, само лятото да дойде.
Пък за поливането-вече доста станахме с новите Фламинга, може да спретнем една тематична почерпка! lalalala eat beer
Тия от МагЕнгланд трябваше да ни направят отстъпка-то не бе реклама, не бе чудене и накрая толкова покупки наведнъж... Crazy Flutter

# 65
  • Варна
  • Мнения: 311
Ами да си кажа и аз - след много размисъл между Калифорния-та и Фламинго-то, и аз си купих Фламинго!  Laughing
Моята е в разцветки жълто и оранж, много слънчева на вид!  Grinning Проблемът ми сега е чантата за количка, някой да знае откъде да намеря в оранжево?!  newsm78

Определено ще се забелязваме от далече с тези ярки колички  Grinning. Аз изкарах късмет с чантата, Гейза ти е писала за нея. Оранжевото чадърче на чиполино също много добре се връзва цветово. Направо бонбон стана количката Sunglasses

Ако видиш още една такава количка с такова чадърче да знаеш че съм аз Mr. GreenПък може и раничка да си купя,знам ли

# 66
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
В Штъркела в София нямат оранжеви чанти или пък ранички!  Sad
Днес обаче си купих чанта, не е за количка специално, но е детска и се връзва супер цветово!  Wink

Последна редакция: нд, 09 апр 2006, 18:14 от Зъхи

# 67
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 495
Може ли дадете снимка на Фламингото, тазгодишния модел?

Благодаря предварително Simple Smile

# 68
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Може ли дадете снимка на Фламингото, тазгодишния модел?

Благодаря предварително Simple Smile


Peace

Айде, де, само чета и ви се кефя, така сладко ги описвате тия колички, давайте снимки, че сме любопитни  Mr. Green

# 69
# 70
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Сегашните са в значително по-добър вид, може би заради цветовете.  Mr. Green Иначе са като тази вляво, с по-големите гуми!  Wink

# 71
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367


Ааа, Никол тези ги знам  Grinning
Искаше ми се да видя новите разцветки   Grinning

# 72
  • Мнения: 8 769
Може ли дадете снимка на Фламингото, тазгодишния модел?

Благодаря предварително Simple Smile


Peace

Айде, де, само чета и ви се кефя, така сладко ги описвате тия колички, давайте снимки, че сме любопитни  Mr. Green

Ето:
,

# 73
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Може ли дадете снимка на Фламингото, тазгодишния модел?

Благодаря предварително Simple Smile


Peace

Айде, де, само чета и ви се кефя, така сладко ги описвате тия колички, давайте снимки, че сме любопитни  Mr. Green

Ето:
,


Ех, че свежи цветове  Hug, супер Grinning
Направо няма нищо общо, като разцветка с тези на снимките от линка, който е дала Никол

# 74
  • Мнения: 46 631
doniboni, цветът да ти е проблема, само кажи и ще ти го направя с Фотошопа  Joy

Не ми обръщай внимание, нещо съм се разлигавила  Blush

Общи условия

Активация на акаунт