Моля за отзиви за лятна количка!

  • 4 178
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 311
Препоръчвам Чиполино Прима, лека е и е много удобна!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 576
А аз ходих точно в петък (спомням си,че беше последния работен ден) и имаше само тази в жълто и синьо. Започвам да си мисля, че ги крият. Thinking
Штъркел работят и в неделя до 16.00ч. доколкото си спомням. Даже съм виждала в неделя да получават стока  Shocked, така че нищо чудно да не са те излъгали хората. Пък и какъв им е интереса  Simple Smile. Дано в петък си вземеш най-готината количка и да си е заслужавало чакането  Peace.

# 47
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Зъхич, гледам и ти май си на етапа втора лятна количка а? Тясна ли ви стана Каролината? Питам, за да знам и мен какво ме чака.

Много ни е тясна Каролината...  Rolling Eyes Краката й висят, тя седи извърната на една страна, не се събира изобщо вътре... То верно големичко ми е детето, ама чак пък толкова!  Twisted Evil
Каролината е хубава количка, но да се предвижеш от точка А до точка В просто. Нито може да спи детето вътре, нито му е комфортно да седи.
Като взема Фламингото, ще пусна отзиви и аз, че покрай моите двамата бая колички ми минаха през ръцете вече!  Crazy

# 48
  • Мнения: 2 723
Ние купихме http://www.didis-ltd.com/Picadilly.html (най-лявата), пробвахме я, доволна съм. Ние търсехме количка с пълно легнало положение и да се сгъва на чадър. Не знам до колко е стабилна, но ние я взехме, за да си стои в колата за да не сгъвам и разгъвам голямата количка.

# 49
  • Мнения: 8 769
Дано в петък си вземеш най-готината количка и да си е заслужавало чакането  Peace.
Благодаря! Дано!
Зъхи, наистина спрямо Фламингото много е тясна Каролината. Ианче и на мен първо тя ми бе хванала окото. Wink

# 50
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
А някой може ли да ми каже къде, освен в Штъркела, мога да намеря такава количка (Маг Ингланд "Фламинго")?!  newsm78
Тия ме мотаят нещо, уж имали, после нямали, после щели да получават, не получиха, сега пак до края на седмицата щели да имат, писна ми...  #2gunfire

# 51
  • Мнения: 549
Взехме си от Премаман миналото лято за под 200 лв. Много лека и маневрена - качвам я сама по стълби с бебо в нея и през трева я карам. За зимата и сложих чувалче на Хаук и така се возеше когато няма сняг, а на сняг - с шейна. Не пада напълно легнало - но има 5 позиции и си спи добре с лек наклон. Скоро допълнително купихме борд от другия им модел - мисля че се чувства още по добре - хваща се за него, а и като стане по-голям -  да не го връзвам с колани. Не е широка и дълбока, но за мен е удобна.

# 52
  • Мнения: 723
Имам познат,който продава колички, и когато избирах лятна, бях харесала "Каролина", но не се сгъваше както аз исках ("на чадър"), което не е много удобно,но той ми каза да не я купувам, защото постоянно има върнати гаранционни колички от този модел,защото се чупят много лесно точно там,където се сгъват.Дори тогава две чакаха за ремонт....Иначе е красива и удобна Laughing

# 53
  • Варна
  • Мнения: 424
Да се похваля и аз с нова количка  Sunglasses. Днес си взехме заветното Фламинго, в оранжево и жълто, с много сладко дюшече на рае. Количката е страхотна, нямам търпение да й направим сефтето утре. Единственото, което ми се иска да има още е прозорче на сенника, но не е болка за умиране. Взех си и оранжева чанта-раничка за количката - пасна перфектно, все едно са комплект. Сега остана да вземем и чадърче и сме готови за лятото Grinning Sunglasses
Аурелия, ти успя ли да си вземеш. Аз разбрах, че снощи са докарали 3-4 броя. Днес на обяд, освен нашата, имаше още две - в светло зелено и жълто, също много сладка, и в синьо и бежово.
Хайде, който се е вредил да се похвали  Wink

# 54
  • Мнения: 428
А някой може ли да пусне снимка на новото Фламинго с големите гуми?И новите разцветки.....Че се запалих и аз Grinning.Предварително благодаря Hug

# 55
  • Мнения: 8 769
Аурелия, ти успя ли да си вземеш. Аз разбрах, че снощи са докарали 3-4 броя. Днес на обяд, освен нашата, имаше още две - в светло зелено и жълто, също много сладка, и в синьо и бежово.
Хайде, който се е вредил да се похвали  Wink
Честито!   bouquet Вчера изобщо не можах да се добера до там, сега като се върне съпругът ми ще тичам да видя какво е останало. Дано имам късмет! Praynig

# 56
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз днес отидох пак, имаше Фламинго и гледах, гледах... нещо не ми хареса съвсем и се отказах...  Rolling Eyes
Хвърлих око на една Маг ингланд, Калифорния, сгъва се на чадър и е удобна за спящо бебе, но още се чудя...  Thinking Някой да каже нещо за този модел?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 309
Да се похваля и аз с нова количка  Sunglasses. Днес си взехме заветното Фламинго, в оранжево и жълто, с много сладко дюшече на рае. Количката е страхотна, нямам търпение да й направим сефтето утре. Единственото, което ми се иска да има още е прозорче на сенника, но не е болка за умиране. Взех си и оранжева чанта-раничка за количката - пасна перфектно, все едно са комплект. Сега остана да вземем и чадърче и сме готови за лятото Grinning Sunglasses
Аурелия, ти успя ли да си вземеш. Аз разбрах, че снощи са докарали 3-4 броя. Днес на обяд, освен нашата, имаше още две - в светло зелено и жълто, също много сладка, и в синьо и бежово.
Хайде, който се е вредил да се похвали  Wink


И аз взех същата

# 58
  • Варна
  • Мнения: 309
Аз днес отидох пак, имаше Фламинго и гледах, гледах... нещо не ми хареса съвсем и се отказах...  Rolling Eyes
Хвърлих око на една Маг ингланд, Калифорния, сгъва се на чадър и е удобна за спящо бебе, но още се чудя...  Thinking Някой да каже нещо за този модел?


Аз отначало се бях засилила за Калифорния.По-хубава ми се стори на външен вид.Но:
1.Моето дете не се чувства добре в нея,пробвах я,нещо не става за нас.
2.По-тежка е.
3.По-трудно се сгъва.
4.Продавачките ме познават и ми препоръчаха Фламингото пред нея.
5.Сметнах че с тези колелета няма да се справя с дупките и неравностите по пътя/аз ходя пеш от Левски до центъра или морската градина,минавам направо през поляните и където ми падне/.

# 59
  • Мнения: 8 769
Сдобихме се с количка!Ура!
Току-що се върнах от изключително сполучлив шопинг! Количката е зелена с жълто-много ми хареса разцветката, едно такова пролетно -лятно ти става на душата!!! Flutter Не знам дали ще успеем да се сдобием с чадърче в подобен нюанс, но ще се пробваме.
Много съм доволна, сега остава Филип да оздравее, за да тестваме още утрев новото возило!
Благодаря за съветите!  newsm51Надявам се да съм направила добър избор! Hug

Общи условия

Активация на акаунт