Моля за отзиви за лятна количка!

  • 4 178
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 309
За съжаление нямат каталог на тези колички,питах ги.Казаха ми че като цветове са получавали и в оранжево и червено.Миналата седмица явно са получили в синьо няколко,защото зълва ми купи една,а аз като отидох имаше същата.Имаше и още една,ама не ми хареса,тъмно синьо с жълто,нещо такова беше,но много шарена.

# 31
  • Мнения: 8 769
Имаше и още една,ама не ми хареса,тъмно синьо с жълто,нещо такова беше,но много шарена.
Именно, тази е там, та ще се въздържа засега. Още една-две седмици се надяваме да устискаме със старата количка. Grinning

# 32
  • Мнения: 17 409
Моята е светлобежово и оранжево, голяма набутвация-  за нула време става черно Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 068
И аз бях днес в Щъркела да видя Фламингото. Имаше страхотни разцветки тук и количката наистина е хубава. Обаче моя мъж отсече, че ако ще взимаме такава голяма количка по-добре да си карам с Принцеса. Наистина ми се видя доста обемна в сгънато положение. Все пак ние бая пътуваме и носим и ванички и столчета за хранене и шезлонки и просто няма начин да е тази количката. За това пък се влюбих в една разцветка на Бертони Пикадили. Направо ми останаха очите и утре идва свекъра на гости и се надявам да ни я подари Embarassed, че иначе сега хич не му е времето да давам пари за нова количка. Та стискайте палци да ни спонсорират утре плииз! Wink

# 34
  • Варна
  • Мнения: 309
Купих днес Фламинго,в жълто и оранжево,доволна съм,пак ще бродя като с Принцес Рол през поляните и камънаците.А за мърсенето,ще пера какво да правя.

# 35
  • Мнения: 8 769
Купих днес Фламинго,в жълто и оранжево,доволна съм,пак ще бродя като с Принцес Рол през поляните и камънаците.А за мърсенето,ще пера какво да правя.
ShockedЕ отде бре? Нали имаше в синьо и жълто, и тя била последната? Получили са нови ли? Rolling Eyes

# 36
  • Варна
  • Мнения: 5 553
Понеже днес нашето Бертони от каката се разпадна по улиците с бебо в него и трябва спешно да обзавеждаме принца с каляска искам да питам лесно ли се управлява това Фламинго.
Това, че предните колелца са стационарни ми се вижда голяма пречка при завиването.
Моля, който я е ползвал да каже.
Аурелия, извинявам се, че се възпозвам от темата ти.

# 37
  • Мнения: 8 769
Деси, няма проблеми.
Аз също малко се притеснявам от стационарните поредни колелца, защото комбинираната ни количка е с такива и завиването е трудно, предвид килограмите на количката+детето. Но пък от друга страна е адски стабилна (комбинираната, де). А като гледам тука ползвателите на Фламингото не се оплакват особено. Има и предимство, че е много лека наистина.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 309
Ами количката беше в склада.Майка ми е по-нахална,повечко пита а и ни познават,много неща сме купили от тях,вкарали са я в склада и тя ми звънна ,отидох веднага,харесах я и натоварихме.Не ми се чакаше за друга разцветка,сигурно и по-хубави ще докарат,ама явно пак на оранжево ми върви.Иначе такава разцветка досега не били получавали.
Фламингото е страхотна количка.Направо лети напред а аз бягам след нея.Вече свикнах с колелетата,малко ми е странно на завоите,защото комбинираната ми е Принцес Рол.Обаче проблеми пък върху камънаците нямам,има и амортисьори,не скърца,никакъв шум не издава/комбинираната скърцаше малко/.Много е лека,вдигнах я днес до 3-я етаж с бебето/над 10 кг/.Докато другата количка и без детето не мога да вдигна.Количката става по-дълга от комбинираната със степенката отпред и,широка е,но заема много по-малко място от комбинираната.
Абе добре че не се набутах с друга количка.Това е нашата,явно няма отърваване от Маг Ингланд.Чантата от комбинираната ми и чадърчето и дъждобрана идеално паснаха,щото  и тя е оранжева.Ами все на този цвят ми върви.Е,сега лятната повече жълтичко има.

# 39
  • Мнения: 8 769
Вчера ходих до Штъркел да питам отново за друга разцветка-е нямало.  Close В петък щели да получават стока. Ще чакам дотогава явно. КАзаха, че предната седмица били получили 5 колички и за два дни се продали. А аз ходих точно в петък (спомням си,че беше последния работен ден) и имаше само тази в жълто и синьо. Започвам да си мисля, че ги крият. Thinking

# 40
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз се запалих по тази количка - Фламингото...   Grinning Чакам тази седмица да получат в Штъркела повечко разцветки.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 242
Здравейте!
След като изчетох всички мнения за летните колички и разгледах няколко модела и аз си взех Фламинго.
Много й се радвам, наистина е "всъдеход", както спомена някой. Днес ходихме на разходка из гората с количката, справя се с всякакви терени. Просто ми прави удоволствие да я бутам. А Бебо побесня от радост като го сложих в нея за първи път /направо от магазина/, то не бяха викове и крясъци и тръшкане напред-назад, баш на центъра, пред ФК...
Аурелия, нашата количка я взехме в събота наобяд, като цветове е  гълъбово синьо каре и бежов сенник. Също казаха, че е последната. Аз исках да видя и други, защото леко ме притесни светлия сенник, ама нямало други... Може би наистина нещо увъртат.... Явно ще пера по-честичко, но разцветката действително е ефектна, за разлика от предишното съчетаване на трудно съвместими цветове... #Crazy
Като недостатък мога да отчета единствено липсата на  джоб. Rolling Eyes
И да питам нещо: Продават ли някъде  дъждобрани? А дали има подходящи за Фламинго?
 Wink



 

# 42
  • Мнения: 4 068
Фламингото наистина е страхотна количка. И сега след като вече купихме и пробвахме Пикадилито на Бертони ми се струва, че догодина лятото/ако още иска в количка тогава де/ май ще се наложи да продам Покадилито и да взема Фламинго. Но тогава вече ще пътуваме и с по-малко багаж отколкото сега и ще има място за нея в багажника.
Фламингото е и дълга и широка количка и определено ми се видя вседеход. Докато Пикадилито е доста къса и тясна. А от към возия няма място за сравнение.

Зъхич, гледам и ти май си на етапа втора лятна количка а? Тясна ли ви стана Каролината? Питам, за да знам и мен какво ме чака.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 309
Продават ли някъде  дъждобрани? А дали има подходящи за Фламинго?
 Wink

Дъждобрана,който продават в Штъркел пасва идеално на количката.Аз го ползвах за комбинираната,но беше малко  малък.Обаче сега на лятната заспива.Можеш и да го пробваш там и да се увериш

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 08:38 от Аурелия

# 44
  • Мнения: 8 769
Продават ли някъде  дъждобрани? А дали има подходящи за Фламинго?
 Wink

Дъждобрана,който продават в Штъркел пасва идеално на количката.Аз го ползвах за комбинираната,но беше малко  малък.Обаче сега на лятната заспива.Можеш и да го пробваш там и да се увериш
Точно това щях да ти пиша, но Геиза ме изпревари. Аз още тогава питах, и дори видях въпросните дъждобрани. Мисля, обаче, че в повечето детски магазини се продават.

Общи условия

Активация на акаунт