проблеми след месечен цикъл

  • 25 373
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 512
а за гъбата-имуностимулант  и аз съм чувала но не помня как се казваше

# 16
  • Мнения: 4 712
Пусни си микробиология. Гъбите са различни видове и трябва да се третират по различен начин. Ако имаш, разбира се. Ако нямаш, тогава поговори с лекаря си какво да правите. Аз ходих така два пъти, все си мислех, че имам гъби, понеже имах дразнене, той ми казва нямаш нищо, обяснявам му, че не ми е комфортно и ми даде да си правя промивки с розалгин. Но, след като видяхме, че няма нищо.

А гъбата е кориолус.

# 17
  • Мнения: 512
да с тази гъба една позната пребори кондиломи

# 18
  • Мнения: 25
Не проблемът е сравнително от няколко месеца ,преди без проблем.Микробиология не са ми пускали.А за диетата,хляб не ям много,много отдавна,но пък сладко похапвам от време на време.Гинексида ще го взема още утре и дано той е панацеята.

Ама как без микробиология ти изписват лекарства и свещички?! Реално този доктор, знае ли с какъв микроорганизъм се бори? Те са много лекарите които изписват лекарства ей така, на сляпо. Нищо чудно, че медикаментите които взимаш не повлияват на проблема ти. Може би просто не са за него. Според мен или настоявай за изследване, или смени доктора.

# 19
  • Мнения: 6
А това ИДЕЛИН авторката на темата би ли казала как подейства

# 20
  • Мнения: 512
А това ИДЕЛИН авторката на темата би ли казала как подейства

Аз ползвах таблетките и съм доволна,имат описания ефект.Гела за измиване не го взех,а взех препоръчаната по-горе пяна за измиване Гинексид.За сега мисля ,че има ефект,но все още не мога да се хваля смело.

# 21
  • Мнения: 358
CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE - това е съставката, която реално повлиява инфекциите, антисептик използван повече от 70 години. Съдържа се в пяната Гинексид и Иделин Белиема  гел, заради което може да се очаква реално оздравяване.
Освен рН на влагалището, по-дълбоката причина за появата на инфекции е състоянието на стомаха, червата, черния дроб. Добре е  да се прочиства черния дроб, да се практикува постене, здравословно хранене, движение и т.н.

Последна редакция: пн, 26 дек 2022, 13:24 от lana26

Общи условия

Активация на акаунт