(Сф) 1-4 клас: 56-то СОУ vs 40-то СОУ (Люлин)

  • 24 852
  • 177
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 404
е, то и аз се изненадах, че подавам на 9-ти и вече съм номер 115.... Simple Smile

# 91
  • Мнения: X
е, то и аз се изненадах, че подавам на 9-ти и вече съм номер 115.... Simple Smile


За твое успокоение аз съм с още 100 напред.

# 92
  • София
  • Мнения: 5 293
Аз така и не открих особени коментари за най-важното: учителките. Някой с познат в 4 клас  newsm78

# 93
  • Мнения: 467
е, то и аз се изненадах, че подавам на 9-ти и вече съм номер 115.... Simple Smile


Аз пък мисля, че входящите номера не са само за заявленията за първи клас, а за цялата входяща кореспонденция и номер 001 започва с новата календарна година.

# 94
  • Мнения: 1 404
Специално в тази тетрадка записваха кандидат-първокласници....
Все тая де, нали има критерии, точки...

# 95
  • Мнения: 467
Специално в тази тетрадка записваха кандидат-първокласници....
Все тая де, нали има критерии, точки...
Сигурно ги записват отделно, но едва ли за всяко нещо имат отделни входящи номера. Това е моята логика, разбира се.

# 96
  • София
  • Мнения: 5 293
Едва ли входящата кореспонденция на цялото училище се води в тетрадчица малък формат и на ръка, както и едва ли седи в класна стая (където записаха моя човек)  Whistling

# 97
  • Мнения: 467
Едва ли входящата кореспонденция на цялото училище се води в тетрадчица малък формат и на ръка, както и едва ли седи в класна стая (където записаха моя човек)  Whistling
Не че е супер важно, но входящия номер е едно, а списъкът в тетрадчицата съвсем друго нещо. Не знам в 40- то, но в 56- то и 79-то също записват в тетрадка, но входящия номер се взема от дневника с входяща кореспонденция.  Дали не "отскочи" до някъде за номер домакинката или лицето, което ви записа в тетрадката, преди да направи заветното вписване?

# 98
  • Мнения: 411
Попитайте през формата за контакт на сайта. Отговаря директорката, обикновено в рамките на работен ден.

# 99
  • София
  • Мнения: 5 293
Едва ли входящата кореспонденция на цялото училище се води в тетрадчица малък формат и на ръка, както и едва ли седи в класна стая (където записаха моя човек)  Whistling
Не че е супер важно, но входящия номер е едно, а списъкът в тетрадчицата съвсем друго нещо. Не знам в 40- то, но в 56- то и 79-то също записват в тетрадка, но входящия номер се взема от дневника с входяща кореспонденция.  Дали не "отскочи" до някъде за номер домакинката или лицето, което ви записа в тетрадката, преди да направи заветното вписване?

Ами не, погледна последно записаното и даде следващ пореден номер. После ми го записаха и на картонче. 56-то.

# 100
  • Мнения: 1 404
Вчера, по обяд - около 13ч, ходих до пощата, зад 12 ДКЦ, до 40-то.
До Метадоновия център, се беше събрала група от около 10-15 човека и реално си продаваха дрога.
Репликата: - Аре 30-ка за трима ви (т.е по 10 грама на човек), едва ли е за домати или праз лук.

Чудя се къде да подавам жалби. Започвам от Национален Център по Наркомании и нататък по веригата...

 Sick

# 101
  • Мнения: 1 862
Може би и към Столична община е редно да се пусне сигнал, както и до директорката на самото училище  Tired
Ще следя темата. Блокът ми е до 40-то, и не от тази есен, живи и здрави от другата ще ги пускам предучилищна. Само дето това, което написа  Анн–  ме притесни доста.

# 102
  • Мнения: 1 404
имам жалба с вх. номер към Заместник-кмета по култура, образование, спорт и превенция на зависимости.

Имайки предвид, че цяла пешеходна пътека построих Simple Smile, надявам се да имам успех и с това.
Със сигурност не се отказвам лесно.

# 103
  • Мнения: 1 862
Нямам преки впечатления от страната към поликлиниката, ние сме от другата страна. Дори не подозирах, какво се случва зад училището. Дано се вземат мерки, не е нормално в близост до училище да има метадонов център  ooooh! 

Има ли дечица, които ходят в предучилищна? Аз смятам, че на 5  са още мънички и предпочетох да останат в градината, да си изкарат там до 6 годишна възраст - 3-та група. В частност ме интересува, предучилищната целодневна ли е  (не допускам, че има леглова база за следобедна почивка, разбира се  Wink )?

# 104
  • Мнения: 1 404
на Мигла детенцето, доколкото знам е там предучилищна.

Общи условия

Активация на акаунт