Коледна гобленарска игра "Коледно чудо"

  • 12 705
  • 202
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 15
Момичета, помощ!!! Снимките не се качват. Какво да направя, та да ги кача????

# 106
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 412
Еха, много хубави подаръци  Hug

ba4iiska чак пък огромен  Embarassed просто трябваше тая топка да я сложа в нещо,че да не се счупи.

На мен пък ми е коледно отдавна, заради внучката дори елхата сме я украсили има-няма отпреди двайсетина дни  Rolling Eyes

# 107
  • София / Баня
  • Мнения: 68
Ето ме и мен със снимки.
Дали можете да познаете от кой е моя подарък   bouquet


А ето и целия подарък под тази красива опаковка, която не ми се искаше да развалям

Имам си страхотно банерче - играчка за елхата, комплектче за шиене със допълнителна вата за да си го довърша и м-м-м шоколад
            

Благодаря много на моето другарче за страхотната изненада. Надявам се няма да се разсърди, че ще си ушия гобленчето за следващата Коледа. Но тогава и двете банерчета ще ми красят елхата.



P.S. А за тези които още не са се досетили - другарчето ми е ИнаТ.  bouquet Hug bouquet Hug

# 108
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 286
Момичета, помощ!!! Снимките не се качват. Какво да направя, та да ги кача????

качи ги тук http://ifotki.info/

после копирай третия линк Wink ще излязат малки, с възможност за отваряне  Peace

 Blush харесва ми темата, харесват ми подаръците, харесва ми емоцията  Hug

# 109
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
И така взех си пратката и тя е от не непознато другарче ,а от Незнайно другарче,защото няма нито име ,нито ник.Огромно благодаря за хубавия подарък ,който много ме зарадва.От къщичката се появиха два снежковци и едно сладко изкушение.Благодаря ти мило другарче(предполагам ,че това е Азарея).Ето и снимки.

Позна. Толкова се бях притеснила, че забравих да си напиша името  Embarassed

# 110
  • Мнения: 482
Аня, радвам се, че беше моето другарче  Hug
Ако позволите, със снимка на подаръчето за Аня, поздравявам цялата ни групичка с предстоящите празници и ви пожелавам да сте все така добри, мили, отзивчиви и прекрасни приятели по хоби! Merry Stitch-mas Simple Smile



А за тези от вас, които не харесват чуждоезичните надписчета, превод на български Wink :



Азарея, ти нямаш ли рожден ден днес? Бъди здрава, влюбена, щастлива и по-малко разсеян Стрелец Wink

Последна редакция: ср, 09 дек 2015, 09:54 от ИнаТ

# 111
  • Мнения: 15
[][][][][][/img]

# 112
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Красота след красота.

Аз да кажа, че имам СМС от Еконт и чакам пратка с мирис на море.  Whistling

# 113
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Ехааааааааа, само красоти!

Радвам се!  Hug Hug Hug Hug Hug

Аз очаквам включване от моето другарче, би следвало днес да получи пратчицата ми. Всичко ми се е свило!  newsm56

# 114
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Имам си страхотен подарък от Indira:



А играчката е невероятна - носи много, много коледно настроение:



Бачийска ние с теб нагодина можем да си спретнем дружно шиене на Банера  Hug

# 115
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448

Бачийска ние с теб нагодина можем да си спретнем дружно шиене на Банера  Hug

Не ме предизвиквай....

# 116
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536

Бачийска ние с теб нагодина можем да си спретнем дружно шиене на Банера  Hug

Не ме предизвиквай....
И аз си имам банер, може ли да се включа в задругата?

# 117
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Ехааааааааа, само красоти!

Радвам се!  Hug Hug Hug Hug Hug

Аз очаквам включване от моето другарче, би следвало днес да получи пратчицата ми. Всичко ми се е свило!  newsm56

Да се включи и другарчето,което беше първо пред офиса на Еконт тази сутрин.Не можа сърце ми да изтрае и си взех подаръка преди да отида на работа.И е имало защо Simple Smile
Имам невероятен подарък от Бачийска със много мило писъмце.За да не съм голословна веднага прилагам снимки Simple Smile

Ето какво красиво опаковано пакетче изпадна от торбичката на Еконт.В любимият ми цвят Simple Smile


А след като го разопаковах от там ме погледна една сладка коледна совичка украсила чудна торбичка.


В торбичката се криеше коледният зайко,който винаги съм искала да си купя и кутия страхотни шоколадови вълшебства.


Много ти благодаря,другарче! Ти направи денят ми и Коледата ми още по-хубава и емоционална.
Пожелавам на теб и цялото ти семейство много здраве и една мирна и успешна 2016 година.
Весели празници и много топли поздрави от Варна и морето!

# 118
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Азарея аз съм "За". Може и на гости с Хриси да дойдете. Да си направим седянка.

# 119
  • Мнения: 482
Много хубави подаръчета показвате  Heart Eyes
Банерчето на Anchor ще стане чудесно. Може ли да ми кажете дали в комплекта има закачалките, които се виждат на снимката?

Общи условия

Активация на акаунт