Дългото чакане след трансфер -41

  • 74 125
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 144

Не бих искала да ти давам празни надежди. За съжаление при мен последния път трансфер на бластоцист на 9ти ден имах 5,15 и си беше чисто отрицателен за съжаление Cry
Опитай след 2 дена отново, дано е късна имплантация.

bon boni честито  bouquet

миме, всичко ще бъде наред, все пак е двудневно ембрионче  bouquet

# 61
  • Мнения: 275
Цопвам се и аз при вас, прясно "трансферирана" от снощи Simple Smile
След стимулация, извадихме 5 Я, от които една презряла. 2 се оплодиха, 1 ембри, макар и с малко забележки от ембриолозите в началото, стана "дебеличко" бластоцистче, което сега е в мен и планувам да си го нося още има - няма 9 месеца.
Мина само ден и вече ми се иска да е 27-28, за да видя 3 цифрено ЧГХ Simple Smile
Успех на всички Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 18
 newsm51   Благодаря ви   
в понеделник съм пак пред лабораторията за ново чхг    голямо Joy

# 63
  • Варна
  • Мнения: 251
KittyCatty  в 7ма седмица съм и видяхме пулсациите на сърчицето. Не ми е пускал да го слушаме. И така ми написа на ехографската диагностика - един жив ембрион със сърдечни пулсации и после размерите.
Благодаря на всички момичета и дано всички се запишете в другата тема.

# 64
  • Мнения: 1 849
KittyCatty  в 7ма седмица съм и видяхме пулсациите на сърчицето. Не ми е пускал да го слушаме. И така ми написа на ехографската диагностика - един жив ембрион със сърдечни пулсации и после размерите.
Ехх, дай Боже всекиму  Hug

# 65
  • Мнения: 402

Не бих искала да ти давам празни надежди. За съжаление при мен последния път трансфер на бластоцист на 9ти ден имах 5,15 и си беше чисто отрицателен за съжаление Cry
Опитай след 2 дена отново, дано е късна имплантация.

bon boni честито  bouquet

миме, всичко ще бъде наред, все пак е двудневно ембрионче  bouquet


Да знам

# 66
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Момичета, питах и в друга тема във форума, но не получих много отговори, та ще попитам и тук. Някой има ли асистиран хетчинг на ембриончетата си? Ако има в коя клиника, на кой ден е бил трансфера и имало ли е резултат.

През Юни тази година имах ЗЕТ на 2 тридневни ембриона в Надежда. В ембриологичния доклад има една колонка Асист.хетчинг и под нея отбелязана буквата А и за двата ембриона. Не сме го коментирали с доктора и ембриолозите и не се бях загледала досега. За съжаление опита ми беше неуспешен. Имаше имплантация, но спря да се развива.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 844
Момичета, питах и в друга тема във форума, но не получих много отговори, та ще попитам и тук. Някой има ли асистиран хетчинг на ембриончетата си? Ако има в коя клиника, на кой ден е бил трансфера и имало ли е резултат.
На моите замразени ембриони беше приложен асистиран хетчинг. Клиниката е "Щерев". ЗЕТ беше успешен.

# 68
  • Мнения: 59
Здравейте момичета, аз съм 7-ми ден след ЗЕТ. Изписана ми е но-шпа 3*2таб. за 7 дни. След това дали може да се продължи с приема ?
Днес иначе малко се притесних защото ме заболя корема и започна кафеникаво зацапване, след това премина към бледо розово и сега вече късно вечерта болките преминаха и има само няколко капки кафеникаво. Каквото и да беше това дано не продължи повече  Praynig

Иначе вчера ей така, за да видя дали въобще се случва нещо  си направих един уринарен тест и имаше бледа втора черта

# 69
  • Мнения: 275
Здравейте момичета, аз съм 7-ми ден след ЗЕТ. Изписана ми е но-шпа 3*2таб. за 7 дни. След това дали може да се продължи с приема ?
Днес иначе малко се притесних защото ме заболя корема и започна кафеникаво зацапване, след това премина към бледо розово и сега вече късно вечерта болките преминаха и има само няколко капки кафеникаво. Каквото и да беше това дано не продължи повече  Praynig

Иначе вчера ей така, за да видя дали въобще се случва нещо  си направих един уринарен тест и имаше бледа втора черта
На 7ми ден, това зацапване според мен е имплантационно Simple Smile случва се доста често - не се притеснявай.
само спокойно. Почивай и не вдигай тежко - със сиг няма да навреди Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 144
Здравейте момичета, аз съм 7-ми ден след ЗЕТ. Изписана ми е но-шпа 3*2таб. за 7 дни. След това дали може да се продължи с приема ?
Днес иначе малко се притесних защото ме заболя корема и започна кафеникаво зацапване, след това премина към бледо розово и сега вече късно вечерта болките преминаха и има само няколко капки кафеникаво. Каквото и да беше това дано не продължи повече  Praynig

Иначе вчера ей така, за да видя дали въобще се случва нещо  си направих един уринарен тест и имаше бледа втора черта

Можеш да си пиеш нош-па ако имаш болки.
Аспирин протект пиеш ли? Ако пиеш и зацапването продължи, звънни на лекаря си. Успех и стискам палци за тлъста черта  Peace

# 71
  • Мнения: 59
Благодаря за отговорите момичета, да имам изписан аспирин протект по 1 таб. Още се чудя дали да се обаждам в клиниката, защото сега като се събудих няма зацапване и си направих още един уринарен тест /пак има бледа втора черта/. Ще изчакам след обяд ако пак се появи ще се обаждам.
Иначе ако има зацапване аспирина казват да се спре ли?

# 72
  • Мнения: 1 849
Дариа, аспирина разрежда кръвта, затова е добре да попиташ док дали да не го спреш, ако има кървене.
Пожелавам ти да е било имплантационно  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 2 411
Задължително ли има зацапване при имплантацията?!

# 74
  • София
  • Мнения: 23 190
Задължително ли има зацапване при имплантацията?!
не

Общи условия

Активация на акаунт