Дългото чакане след трансфер -41

  • 74 392
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 411
Задължително ли има зацапване при имплантацията?!
не

Да си отдъхна  yes
Вече не знам за какви симптоми да следя  Sad - нямам болки в гърдите, съвсем слабо в корема. Но за сметка на това съм пъпчасала като в пубертета, дори на места където никога не съм имала акне.

# 76
  • София
  • Мнения: 23 216
за никакви не следи, единствения сигурен симптом е теста.
повечето неща са от стимулацията, от едната шепа хапове, от самовнушение.

# 77
  • Мнения: 1 849
Earth, и аз все се ослушвам за симптоми.
Знам, че е мн рано (4-ти ден след ЗЕТ), знам, че може и един симптом да няма, но това дремане вкъщи не е лесно  Crazy
Имам някои усещания, но с толкова лекарства сигурно е от тях.
Цели седем дни до теста  #Crazy

# 78
  • Мнения: 59
При първи ми опит се получи биохимична бременност и тогава нямах такова зацапване, но освен утрогестана 3*2 имах и дуфастон 2*1. Тогава бях със стимулация и от фоликулите имаше жълто тяло, което отделя прогестерон, а сега при ЗЕТ нямахме овулация. Започвам да се чудя дали сега само утрогестана е достатъчен, но като звънях в клиниката нищо не ми казаха за увеличаване на дозата. Тези три дни ще полежа повече и дано всичко е наред  Praynig. В понеделник или вторник вече мисля да пусна и един кръвен тест да видя реално какво се случва.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 411
А къде си правите кръвните тестове и колко струва един? Търсих в сайта на ЦибаЛаб, но не намерих нищо, както и в сайта на моята клиника, но те така или иначе ползват външна лаборатория. Не че не мога да звънна, ама да си питам тука  Grinning

# 80
  • Мнения: 5 060
Нямам абсолютно никакви симптоми. Пия доста хапчета и нищо.
Преди трансфер имах някакви усещания от лекарствата, сега и те се изпариха.

# 81
  • Мнения: 11 590
15-20 лв. струва кръвният тест за бременност, във всяка лаборатория го правят.
И аз нямам никакви симптоми, ни-как-ви. И имплантационно зацапване нямах този път, а предния - да. Днес препиках пак един уринен, има си втора черта, утре ще пускам пак кръвен.

# 82
  • Мнения: 402
Моят опит приключи с чхг 1.05 днес. Успех на чакащите

# 83
  • Мнения: 2 887
цибалаб със сигурност има  (тест за бета ЧХГ)и беше 19-20 лева.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 411
Моят опит приключи с чхг 1.05 днес. Успех на чакащите
Hug Тия, никакви надежди ли няма?

# 85
  • Мнения: 347
Здравейте, бях си обещала че като чуя сърчицата ще ви поръся, днес вече дойде и моя ред да ви поръся с много близнашки прашец.                                     babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Последна редакция: пт, 16 окт 2015, 12:17 от ofeliq_asgr

# 86
  • София
  • Мнения: 911
Мушкам се първа! Мерси и успех! Hug

# 87
  • Мнения: 1 849
И аз събирам от прашеца Wink
Тия, жалко, другият път ще е твоя  Tired

# 88
  • София
  • Мнения: 2 411
Хоп и аз под прашеца, особено щом е близнашки Crazy newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 89
  • Мнения: 5 060
Моме, много се радвам, че чертичката продължава да се вижда. Аз и преди вярвах, защото се насищаше и в предните тестове, въпреки стойността, която притесняваше повечето.
Тия, съжалявам, дай си сили, защото продължаваш напред, а колкото повече път извървим, толкова сме по-близо до мечтания резултат. Прегръщам те.
Стеф, Тара, кога ще правите тестове, имате ли вече симптоми?

Общи условия

Активация на акаунт