Най-гадната зодия за мъж! :lol:

  • 71 111
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 1 005
  • София
  • Мнения: 17 773
Хахахах, това беше забавно, нека добавя- скорпионът е пречукал всички копачи, щото не са му дали да мине, но още нищо не е изкопал, щото е кадърен само на думи.
А ракът ту реве, че отвъд стената сигурно животът е много по- прекрасен, ту измисля теории защо тая стена изобщо не бива да я има.
Близнакът просто полетява над нея заради целия въздух в главата си. Ама не я прескача, а просто се рее.

# 1 006
  • Мнения: 1 200
О, да, въздухът в главата на Близнака дава криле 😂😂😂
За разлика от рогата...
Скорпионът ще ги трови, докато не го пуснат, а като го пуснат най-после, той вече няма да иска да премине защото му е харесало просто да си ги трови.

# 1 007
  • Мнения: 15 960
За козирога не съм много сигурна, че ще стане така. Той също е инато добиче, и си казва "кой, аз ли не мога да я разбия тази стена с глава, аз няма да си счупя главата, като всички преди мен". И дори и да мине някой и да каже "абе, защо просто не я заобиколиш тази стена,  ами се мъчиш", няма да му послуша съвета, въпреки, че вече започва да го боли главата. И така, докато си я разбие, но никога няма да признае , че наистина е можело да я заобиколи.

# 1 008
  • Мнения: 6 146
Стрелецът, виждайки непробиваема стена, просто се фръцва и поема в друга посока.
Везните - да мина ли, да не мина ли ... как да мина, ами ако не мина, ами ако мина и замина ... клатуш-клатуш, винаги последни.
Наред с Близнаците, Водолеите също се реят, ама на облак. Тях стена не ги спира, щото те по земята така и не стъпват.

# 1 009
  • Мнения: 2 220
Е много сте добри, признавам 😎

# 1 010
  • Мнения: 668
Добри сте Smiley

Стрелецът, виждайки непробиваема стена, просто се фръцва и поема в друга посока.
Везните - да мина ли, да не мина ли ... как да мина, ами ако не мина, ами ако мина и замина ... клатуш-клатуш, винаги последни.

Не, Стрелецът първо ще направи скандал и след това ще се фръцне
За Везните не съм съгласна. Колебаят се, но са иноватори.

# 1 011
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
А по кое време Стелецът ще пофилософства пред стената и ще започне да дава акъли на другите зодии? Joy

# 1 012
  • Мнения: 6 146
Първо скандала, после ще налее акъл на другите и накрая се фръцва.

# 1 013
  • Мнения: 2 220
Скорпионът ще ги трови, а после ще си отмъсти, защото е гад мръсна.

# 1 014
  • Мнения: 1 200
Девата ще открие около 367 грешки в самото построяване на стената, както и 59 пропуски в охраната на мястото. Въпреки, че е открила слабите места и може да премине, когато си поиска, той/тя, няма да се възползва от това, а ще си запише в тефтера, имена, дата, час и секунди на грешките на охраната. Ще си направи екселска табличка, която после ще им раздаде на всеки поотделно, и ще ги изпитва ДЕНОНОЩНО, докато не е сигурна, че са си научили уроците. След като им покаже собствените им грешки, решава, че няма да ходи никъде, защото е много вероятно хигиенните условия от другата страна на стената да не отговарят на нейните изисквания. В края на краищата се прехласва по съвършената работа на копача (козирог) и му става началник на самият него, които сам си е началник, но вижда, че ако девата му е началник може и на Марс да го извикат да копае и да стане милиардер.

# 1 015
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Рибокът ще застане пред стената, ще си тури голямата усмивка и ще каже оптимистично "Хм, една стена. Кво толкова. Все ще я премина.". Но тогава ще се обади другото му АЗ - "Защо някой е сложил тази стена да ми пречи?! Това е лично! Не се чувствам добре от това! Мръннн!" Joy

# 1 016
  • Мнения: 7 059
Кажете най-лошото, което може да се очаква от мъжа стрелец? Имам много бегли наблюдения, но сякаш все не е имало силно привличане, защото са ме отблъсквали на доста ранен етап.
Аз съм рак, с асцендент водолей,  имам много възух и огън в себе си, с въздушни мъже обаче  не си пасвам, с водни ми е трудно, най-много съвпадение имам сякаш с огнени и понякога, макар и рядко - със земни.

# 1 017
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Кажете най-лошото, което може да се очаква от мъжа стрелец?
По-малкото зло е да флиртува с всяка Bowtie По-голямото зло  - сама се сещаш Stuck Out Tongue Winking Eye Прекалено много да си пада по лайфа и социализирането. Да е too much свободолюбив.

# 1 018
  • Мнения: 7 059
В сравнение с разни телци, този стрелец не флиртува публично, а и леко обсебващ ми идва, аз май съм по-свободолюбива от него🤣

# 1 019
  • Мнения: 7 899
Спокойно, ще мине това - стрелците бързо палят и бързо им минава Joy

Общи условия

Активация на акаунт