Най-гадната зодия за мъж! :lol:

  • 71 210
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 2 220
Козирог?

# 901
  • Мнения: 7 923
Имаме участник, познал верния отговор Grinning

Не казах за положителните качества, а е редно да се кажат: напълно самостоятелен мъж. Грижовен към близките си. Изключително верен и лоялен приятел. Интелигентен и разумен човек. Внимателен към външния си вид. Има и още много.

# 902
  • Мнения: 2 220
Eva, и той е сам, защото?

# 903
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Eva, и той е сам, защото?
Защото е Козирог Stuck Out Tongue Closed Eyes И до голяма степен прилича на бивш Козирог, само дето моят не беше никак, ама никак педантичен и подреден.

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 14:20 от Джулая

# 904
  • Мнения: 2 749
А асцедент и Луна какви са? Grinning

# 905
  • Мнения: 7 923
Това ми е голяма болка. Предполагам, че до известна степен заради мен в младите си години. Не би излязло нищо от нас двамата като двойка дори да не бях омъжена.
После една жена му разби сърцето по много брутален начин. след тази история той се отказа от всичко.

Оля, изобщо не знам за какво говориш. Съжалявам Grinning

# 906
  • Мнения: 2 220
А бе я да ви питам, бях чела някъде, че влиянието на асцендента се засилва след определена възраст, да речем 30+. Вярно ли е, според вас?

# 907
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
А бе я да ви питам, бях чела някъде, че влиянието на асцендента се засилва след определена възраст, да речем 30+. Вярно ли е, според вас?
При мен мисля, че да. Асц. в Козирог, Слънце в Рак. Черноооо и бялооо Musical Note Въпреки, че промените в мен приличат и на тези, които са присъщи на един препатил и помъдрял Рак. Да кажем, че съм станала доста hard. И както се бъзикам....Рачето като даде назаден - отзад го подпира Козирогът и му казва "Напред! Давай, давай!" Joy

# 908
  • Мнения: 2 749
Според моя приятелка асцедентът влияе даже по-силно от слънцето.

# 909
  • Мнения: 2 220
Моя е скорпи, затова се притеснявам 😄

# 910
  • Мнения: 2 749
Е скорпитата сме се убави ора! Grinning Аз съм такова, но с асцедент Стрелец и Луна в Лъв, като цяло имам повече огън, от колкото вода в картата. Grinning

# 911
  • Мнения: 6 150
Ееее, жалко, как ме изпреварихте с верния отговор. Тъкмо се възмущавах - ама какви Везни, каква Дева .. това чудо е само Козирог. Мен питайте.

20052018, и аз съм Скорпи асц и доста ми влияе след 35 .. да кажем. В някои моменти напълно ми похлупва Стрелеца и не дава глава да се надига. Но пък си го харесвам "новото аз", по-стабилна се усещам, не улегнала и застаряла, хихи.

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 14:51 от evencee

# 912
  • Мнения: 5 386
Е-е-е, дайте някой Убав, читав, че да има жената "свое щастие", тези с негативите не дават щастие.

# 913
  • Мнения: 2 220
Е то всеки има негативи хаха ние да не сме идеални 😀
Просто има по-малко зло 😜

# 914
  • Мнения: 7 923
Ако има тема за най-гадна зодия за жена, отивам да се пиша.

Общи условия

Активация на акаунт