Най-гадната зодия за мъж! :lol:

  • 71 139
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 17 775
Това вече е в друга графа Laughing
Но включвам желанието за промяна, разбира се. За него трябва поне малко акъл.

# 511
  • Мнения: 7 736
Кетчър, къде ти е Венерата, 7ми дом ти е явно телец, но близнаците значи са ти в 8ми и секса. Луната къде е?
Имам Венера и Мерк в близнаци аз, чудесни приятелчета, ник'ва любов

# 512
  • София
  • Мнения: 17 775
Луната и тя е в раче. Joy
Венера -в дева. Домовете не ги знам.

# 513
  • София
  • Мнения: 862
Аз също не се разбирам с Близнаци. Не бих казала, че не се понасям с тях, просто до момента не съм случила на човек от тази зодия с когото да имаме някакъв общ език и често страдам от това.
Може би, моя Марс в знака на Близнаци е виновника 😀 😉.

# 514
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
То стана като виц: щом е мъж и не ме кефи, значи е кофти зодия Mr. Green

# 515
  • Бургас
  • Мнения: 6 316
Зодия Мъж Bowtie

# 516
  • София
  • Мнения: 862
Аз бих казала, че почти нямам общ език и с жените от същите зодии:trollface:. Зодия Animal Snake Joy😉

# 517
  • Мнения: X
Най-гадната за мен е близнаци.Имам близки 2 приятелки близнаци, чудесно се разбирам с тях, както и с водолеите и везните, но просто за мъже близнаци - НЕ, бих използвала една друга дума за тях, ама е обидна Grinning



# 518
  • Мнения: 355
И аз съм за близнаците! Пълен въздух под налягане! Единственото истинско нещо в тях е самочувствието им, в повечето случаи без покритие, разбира се.
Супер нестабилни, пълни егоисти.

# 519
  • Мнения: 79
Здравейте, аз съм риби, луна скорпион.
Харесвам:
скорпиони и риби - за любовници и секс,
близнаци, риби, овен, телец и стрелец - за приятели.
За съжаление никога не съм имала приятел рак - много странно, а Марс и Сатурн са ми в Рак.

# 520
  • Мнения: 1 900
От моята рачешка гледна точка...най-гадната мъжка зодия е моята противоположност - Козирогът! Кисел, заядлив, деспотичен, първичен, студен, ужасно инатлив и никога не е виновен за нищо. Мъжете от тази зодия направо ми действат като енергийни вампири. Мааалко по-малко гаднички ми идват огнените Овен, Лъв, Стрелец, защото ненавиждам егоисти, които се мислят за центъра на Вселената.

Джулая, харесвам те още от една друга тема "Разведени от пръв поглед" Joy, но с това си мнение ме спечели на 100 %
Доколкото имам спомен живеш доста далеч от мен, иначе с удоволствие бих изпила едно кафенце с теб.

# 521
  • Мнения: 118
Скорпион
Няма прошка
Той може да е грижовен, мил и дружелюбен. Може и да ходи на работа, и да помага вкъщи. Но не иска. За какво му е? Къде по-голямо удоволствие намира в това да се излежава аристократично и по цял ден да се мести от кълка на кълка. Междувременно от дивана подхвърля по някоя саркастична забележка за вашето готвене. Като любовник Скорпионът е страстен, ревнив и отмъстителен демон, който не знае значението на думата “прошка”
Еййй много ме зарадва това описание, все едно са наблюдавали моя скорпи и са го описали!

# 522
  • Мнения: 1 439
Скорпион
Няма прошка
Той може да е грижовен, мил и дружелюбен. Може и да ходи на работа, и да помага вкъщи. Но не иска. За какво му е? Къде по-голямо удоволствие намира в това да се излежава аристократично и по цял ден да се мести от кълка на кълка. Междувременно от дивана подхвърля по някоя саркастична забележка за вашето готвене. Като любовник Скорпионът е страстен, ревнив и отмъстителен демон, който не знае значението на думата “прошка”
Еййй много ме зарадва това описание, все едно са наблюдавали моя скорпи и са го описали!

Ти описа 1:1 бившата ми свекърва Simple Smile която обаче е зодия Риби Simple Smile

# 523
  • Мнения: 3 044
Аз определено привличам водни... Бившият ми е скорпион, по-бившият ми риби, та и от сума ти години пък все раци и риби. Главно риби. Втръсна ми от тия риби. Те, поредният рибок ми се лепна. Съвсем сериозно смятам, че е истина, че раците привличаме тия рибки. А колко са драматични те, милите, просто не е реално. Точно се измъкнах от 2ма драматични водни, те го поредният... Ни моа, ако и този е драма кинг като всички останали представители на зодията му - ми, ще се удавя ритуално в тоя аквариум.

# 524
  • Мнения: 7
Козирог,рак,скорпион

Общи условия

Активация на акаунт