И толкова ли не можаха да му намерят подходяща партьорка, ами тази безлична кокошка с физиономия на баварска селянка
Пак добре, че Гупселина я няма в рекламата
И толкова ли не можаха да му намерят подходяща партьорка, ами тази безлична кокошка с физиономия на баварска селянка
Пак добре, че Гупселина я няма в рекламата

Кажи им - нищо не разбират те от фенска обич 



Ама и аз все най-хубавото изтървам
Аз кат алтава си рекох, че съм пропуснала нещо важно от епизода, пък то не съм вдянала за какво иде реч
Ти поне можеш да поставиш границата между истинско и фантазия. Аферим сана!
Вижте го какъв е хубав
Да можех и аз да си представя как ме блъска по стените











Препоръчани теми