ВИЕНА Тема 8

  • 85 511
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 750
Скрит текст:
ето линк към Фармадор, той вече не е на българи, преди беше управляван от българи, да се знае.

http://www.booking.com/hotel/at/pharmador.bg.html?label=gen173nr … s;highlight_room=

Като цяло може да се "поровиш" в букинг, там може да филтрираш по цени, по отзиви, по район, по тип на настаняване (апартаменти, пансиони, хотели и т.н), може да избереш повечко хора и датите и да ти покаже големи апартаменти, в които да се поберете всичи...поне аз доста бродя в този сайт и вече ми е станал задължителен при всяко пътуване.
Josefin - много си мила, благодаря - почва голямото ровене, файл Виена и т.н, По някаква ирония все минавам през Виена по работа. Миналата сряда бях за 3-4 часа безцелно мотане, увенчано с виенски шницел и щрудел в центъра http://reinthalersbeisl.stadtausstellung.at/, сега за понеделник благодарение на темата набелязах едно две места, че времето е много малко. миналият път слязохме с автобус до центъра за 8 евро, после се върнахме с метрото за 3,90 евро.

[/quote]

# 706
  • Мнения: 1 377
Лиан ето тук има малко съвети за организирени на времето във Виена за по дълго време...
И ни е сме ползвали букинг и за сега винаги сме намирали добри локации..

Скрит текст:

# 707
  • Варна
  • Мнения: 750
Лиан ето тук има малко съвети за организирени на времето във Виена за по дълго време...
И ни е сме ползвали букинг и за сега винаги сме намирали добри локации..

Скрит текст:
Много харесвам теми с готини хора.Благодаря вече ще съм активна да планираме заедно ☺

# 708
  • Мнения: 943
Готин град готини хора  Laughing

# 709
  • Мнения: 2 719
Пак да кажа, че е изключително подходящо да се нощува в Палич. Цените са много добри, има страшно изгодни хотелчета , на прилично разстояние е от Виена и от София.

# 710
  • Мнения: 1 377
Лиан в тая тема всички са готини
Между другото една идея за всички които ще ходите във Виена - потърсете в уличките около Домгасе зад Щефансдом - открих супер чаровни дворчета там миналата година

Vienna

Vienna

Vienna courtyards

# 711
  • Мнения: 7 223
Ах, mamaSunshine! Какви прекрасни снимки! Благодаря, че сподели   Hug
Аз имам страшно много снимки от Виена и изобщо от Австрия, но моите са все за раздела "как не бива да снимаме".  Joy

# 712
  • Мнения: 1 377
Ах, mamaSunshine! Какви прекрасни снимки! Благодаря, че сподели   Hug
Аз имам страшно много снимки от Виена и изобщо от Австрия, но моите са все за раздела "как не бива да снимаме".  Joy

Пипи и от това се изкарват пари да ти кажа  Joy Joy Joy
Виж сега важното е да ви носят приятни спомени - това мойто вече си е мания

# 713
  • Мнения: 1 377
Ако на някой му се ходи до Виена скоро България ер са изкарали страхотни цени за двупосочен само с ръченрбагаж е за съжаление, но не е невъзможно 109 евро

https://www.air.bg/bg/promotions/vienna-sofia-varna-bourgas-low-prices

Във Виена в края на март до към 16 април са Великденските базари така че пак ще е весело..
Мен направо ме сърбят ръцете да ведем ще убедя ли половинката..

# 714
  • Мнения: 965
Виена с една идея по-близо Wink

# 715
  • Мнения: 1 686
Виена с една идея по-близо Wink


Кога?  newsm78

# 716
  • Мнения: 965
Скрит текст:
Виена с една идея по-близо Wink


Кога?  newsm78
Понеделеник, сряда, петък и неделя от 30 юни 2017 г.

# 717
  • Мнения: 1 686
Скрит текст:
Виена с една идея по-близо Wink


Кога?  newsm78
Понеделеник, сряда, петък и неделя от 30 юни 2017 г.

Супер, а кога ще излязат на сайта на уиз?

# 718
  • Мнения: 965
Вече са на сайта.

# 719
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Става въпрос за полет от София до Братислава, нали? Нищо не намирам на сайта на УИЗ.

Общи условия

Активация на акаунт