Отпадналост и виене на свят

  • 6 000
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте, ако може някой да ми помогне.. Синът ми е на 17 години и вчера в училище му е станало лошо завило му се е свят и се прибра... Пратих го на лекар , но там го пратиха на кръвно изследване... Изглежда доста зле.. Постоянно му се спи, отпаднал е, не яде няма апетит, едвам едвам пие вода... Днеска повърна нещо което не бях виждала .. Почти не смляна храна.. уплашена съм ако може някой да ми каже какво да правя.. Също така и постоянно се оплаква от главоболие...

# 1
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 402
Идете при друг лекар. Дори в някое спешно отделение, ако се налага. Или 112. И без паника.
БГ-мама не е поликлиника и по такова описание никой не може да ви помогне. Най-много да влошите картинката.
Успех! Peace

# 2
  • Мнения: 25 447
А като "го" пратиха на кръвно изследване, отиде ли? Направи ли го? Резултатите какви са?
Отивай на лекар, хлапе. Тук няма кой да те излекува.

# 3
  • Мнения: 14
Неска отиде взеха му кръв.. казали , че Четвъртак ще са готови...

# 4
  • Мнения: 1 915
Дръпнете долният клепач надолу и проверете дали има пожълтяване. Изпражненията и урината имате ли наблюдения?

# 5
  • Мнения: 14
Дръпнете долният клепач надолу и проверете дали има пожълтяване. Изпражненията и урината имате ли наблюдения?


Попитах го за изпражненията каза , че няма разстройство или запек..  Оплака се , че все нещо му каркори в корема и като стане от леглото му се вие свят много.. Много се притеснявам в малък град сме.. май ще се наложи да тръгнем за Варна .. А до клепача погледнах няма пожълтяване..

# 6
  • Мнения: 1 915
Аз по скоро питах за цвета им, но с къркоренето на корема надали.
Температура има ли?

# 7
  • Мнения: 14
Аз по скоро питах за цвета им, но с къркоренето на корема надали.
Температура има ли?

Снощи я мерихме няма грам... Чудя се дали да чакам изследванията или направо да го водим във Варна...

# 8
  • Варна
  • Мнения: 162
Тръгвайте за Варна. Не ми харесва изобщо това, което описваш. И сподели после. Дано е добре детето.

# 9
  • Мнения: 14
Тръгвайте за Варна. Не ми харесва изобщо това, което описваш. И сподели после. Дано е добре детето.

То повърна това нещо преди час някъде сега ми каза , че е малко по добре.. но все пак ако не отмине като цяло до довечера , тръгваме за болницата...

# 10
  • Мнения: 1 915
Отидете на втори лекар, вместо да се притесняваш до четвъртък.
Може да му давате и нещо леко за захранване, примерно глюкоза на лъжички. 

# 11
  • Мнения: 14
Отидете на втори лекар, вместо да се притесняваш до четвъртък.
Може да му давате и нещо леко за захранване, примерно глюкоза на лъжички. 

Тука имаме само един лекар... Затова обмислям болницата...

# 12
  • Мнения: 68 351
Да не е ентеро вирус с повръщане?

какви са тези кръвни, дето стават за три дена? Обикновено стават за няколко часа?
пуснете ги в болницата, там ще станат по-бързо, защото в лаборатория в града може да ги изпращат и до друг град.

# 13
  • Мнения: 14
Да не е ентеро вирус с повръщане?

какви са тези кръвни, дето стават за три дена? Обикновено стават за няколко часа?
пуснете ги в болницата, там ще станат по-бързо, защото в лаборатория в града може да ги изпращат и до друг град.

Ходихме до Лекарят , направи му и кардиограма защото снощи се оплакваше от сърцебиене... няма нищо перфектна кардиограма... Каза ни , че докато не излязат кръвните не може да каже нищо , но мисли , че е вирус.... една жена докато чакахме ме уплаши , че може да е менингит... да не дава господ.... много съм наплашена в момента..... 

# 14
  • Мнения: 68 351
Здравейте, ако може някой да ми помогне.. Синът ми е на 17 години и вчера в училище му е станало лошо завило му се е свят и се прибра... Пратих го на лекар , но там го пратиха на кръвно изследване... Изглежда доста зле.. Постоянно му се спи, отпаднал е, не яде няма апетит, едвам едвам пие вода... Днеска повърна нещо което не бях виждала .. Почти не смляна храна.. уплашена съм ако може някой да ми каже какво да правя.. Също така и постоянно се оплаква от главоболие...

Абе чудя се, това дете не е ли боледувало досега, че се шашкаш толкова? Ще каже човек, че за първи път за 17 години му става лошо..
То ясно, че е поредната пързалка, ама...

Общи условия

Активация на акаунт