Работата с компютър може ли да причини увреждания на плода?

  • 2 622
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 200
И аз като пове4ето колежки май до последно седях пред монитора Grinning но няма стра6но Joyдано да е прихванало някой компютърен ген(не вирус Twisted Evil)

# 46
  • София
  • Мнения: 250
Другата седмица излизам в 45дневен отпуск, от началото на бременността съм по 8часа пред компютъра. каквото и да се говори сигурно има някакви вредни излъчвания , ама какво да се прави като това ми е работата.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 969
А телевизия гледаш ли  Simple Smile
Спокойно, нищо няма да му стане на бебето от компютъра  Peace
Peace

# 48
  • Мнения: 554
Ако се шашкаш от всичко което някой ти обяснява, че е вредно ... трябва да легнеш в къщи и никъде да не мърдаш... но и това е вредно:-)

а аз съм поцял ден с лаптопа в скута ... по тази логика бебе с антенка трябва да родя:-)

# 49
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Напомни ми една колежка преди много години. Беше бременна и разсъждаваше колко вреден бил компютъра, обаче даже не намали количеството цигари, което пушеше на ден  Crazy После аз като забременях, 96та година, пак непрекъснато ми натякваше как димът от цигарите й не е вреден за бебето ми, но виждаш ли компютъра...  Rolling Eyes Добре че често беше болнични заради детенце, което редовно получаваше тежки астматични пристъпи  Confused

# 50
# 51
  • Мнения: 394
Еее, намери къде да питаш - тука форумките седим по 12 часа сигурно! Wink
newsm10 smile3532  Готино.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 423
Добре че често беше болнични заради детенце, което редовно получаваше тежки астматични пристъпи  Confused
Това е много, много гадно изказване, ако разбира се нямаш нещо друго предвид.
Да не дава Господ на никой, детенцето му да е с такива пристъпи и някой да казва добре, че е е така......

# 53
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Добре че често беше болнични заради детенце, което редовно получаваше тежки астматични пристъпи  Confused
Това е много, много гадно изказване, ако разбира се нямаш нещо друго предвид.
Да не дава Господ на никой, детенцето му да е с такива пристъпи и някой да казва добре, че е е така......
Не случайно съм поставила тази имот иконка в края на изречемието си. Може би при теб не се вижда!
Намесих малко темата за пушенето при бременните и в присъствието на деца, знам че тук не и е мястото и го направих в телеграфен стил! Който прочете да прави изводите!

# 54
  • София
  • Мнения: 4 423
Не те разбрах, но няма проблем. Звучи ми грубо, поне на мен... Не знам дали така някой ще си направи изводи, най - много да му стане гадно и тъжно, както на мен в момента.

# 55
  • Мнения: 972
И при двете си бременности изкарвах по цял ден пред компютъра, сега и тази така ще стане. Нямам проблеми засега.

# 56
  • Мнения: 7 186
Не. Naughty Аз си изкарах цялата бременност пред компа. bowuu

# 57
  • Мнения: 1 382
И на мен половината ми бременност беше пред компа  Flutter,всичко е ок

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Компа заема значителна част от времето ми, но какво да се прави...

# 59
  • Мнения: 527
Ох, и аз се бях притеснила  ooooh! и попитах моят лекар тогава, та, той ми каза, че не е вредно, но ме посъветва да стоя по-излегнала, а не наведена напред, защото иначе притискам матката, а това вече не е хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт