Забременели след инвитро - тема 15

  • 51 126
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 954
5-7 е отслабване, предай много здраве на твоя лекар. 3.5 бебе + 1кг. околоплодни води + 1кг увеличен обем на кръвта, без плацента и мазнините, които са нужни за кърменето. Те са около 5 кг (1 плацента и 4 мазнини).
http://www.babycentre.co.uk/a554810/weight-gain-in-pregnancy

Както се вижда, на запад 5 до 7 се препоръчва на хора с наднормено тегло или затлъстели, а за нормално тегло 11 до 16 кг.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 7 147
5-7 е отслабване, предай много здраве на твоя лекар. 3.5 бебе + 1кг. околоплодни води + 1кг увеличен обем на кръвта, без плацента и мазнините, които са нужни за кърменето. Те са около 5 кг (1 плацента и 4 мазнини).
http://www.babycentre.co.uk/a554810/weight-gain-in-pregnancy

Както се вижда, на запад 5 до 7 се препоръчва на хора с наднормено тегло или затлъстели, а за нормално тегло 11 до 16 кг.

Licoco, тук съм напълно съгласна с Естлар. Това 5-7 кг, е безумие...  ooooh! Аз съм с наднормено тегло и дори ме водят вече към затлъстяване и въпреки това всички лекари и калкулатори до сега ми казват да гледам да се вместя в 10-12 кг.
Плодовете не са безобидни, ако четеш диети и режими за отслабване. При бременност те са необходими.
Дори режима на Дюкан, който се слави като един от най-драстичните и ограничаващи режими, за бременни и кърмачки включва плодове абсолютно задължително.

# 62
  • На остров
  • Мнения: 13 498
При нас се водят нормални 11/13 но акушерката каза, че реално до 16 не е изобщо драма.

Едно време качиих 11  Simple Smile

Мерси за калкулатора bouquet

# 63
  • Мнения: 646
Лекарят ми е Сигридов, доказал се лекар. Едва ли ми дрънка врели некипели. А по ЖК ми е Ташков, който казва, че е идеално това наддаване Simple Smile))) Те самите ми казват, че не е нормално всичко над 10 кг и с плодовете на внимавам. )) Ще им предам, Еслар, здраве Simple Smile))
А при твоята височина 15 кг.... е много, ама мое мнение.

# 64
  • Мнения: 4 954
Не са много, идеални са си. Нося S.  bouquet С +15 килограма на моя ръст.

# 65
  • Мнения: 166
Здравейте от мен. Днес бях на преглед и съм много доволна. Всичко е наред и ако може Амини да ми сложиш сини шорти  Laughing

# 66
  • Мнения: 312
+15 кг за 39 г.с си е добре, както и 5-6 кг за 23 г.с  Laughing
Момичета няма значение колко ще качиш, а дали се храниш правилно и да гушнем здрави бебчета  Heart Eyes
Естлар след седмица ще почва да сваля кг, а Ликоко ще продължава да качва (няма как да останеш +5)  Joy Joy Joy
Рита, честити сини гащи  Laughing



# 67
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Rita честити сини гащи !
Елстар колко си висока Simple Smile ако не е тайна.
Иначе съм съгласна, че най важното е да имаме здрави и доносени бебчета!

# 68
  • Мнения: 4 954
158см, стандартно съм 48кг, забременях на 50 заради подготовката преди процедурата и самата процедура, сега съм 64.4кг.

# 69
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Супер си Естлар!

# 70
  • Мнения: 203
Здравейте момичета Simple Smile Записвам се в тази приятна групичка и се надавам да ме приемете при вас. Още нямам дата на термин. Вчера мина и вторият ми преглед...чухме сърчицито на едното ембрионче,д-р Персенска каза че отговаря за седмиците си -началото на 8г.с ,но второто изостава със седмица...отговаряло на 6та. Имаше пулс но ултразвука не го улови. Много се притеснявам,ако спре какво ще последва...кюртаж,абразио,...дали може да окаже влияние на другото? Споделете ако сте чували за подобна ситуация. Следващият преглед е чаккк на 4.11...дотогава ще откача от мисли Sad

# 71
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Момичета, не се карайте за килограми. Вярно не е хубаво да се качат много. Аз съм един лош пример с +30 кг Sad . Сега яко ми дупе да ги свалям. Но най-важното е да се роди живо и здраво бебе. Вчера ми се обадиха от банката за стволови клетки. Казаха, че са изолирани 775 милиона ( стандарт за 1 вливане 200 млн) и ме поздравиха, че съм хранила бебка добре по време на бременността.

# 72
  • Мнения: 618
Здравейте, момичета. Да се запиша и аз в новата тема. Добре дошли на новите мами.
Естлар, очакваме скоро да ни изненадаш приятно.
Mim4oo , не се притеснявай. Доколкото съм чувала от други момичета - в този случай нищо не се прави. Второто ако е спряло развитие, се изчиства само.
Licoco , а защо плодовете не са безобидни. Аз си хапвам доста и досега си мислех, че правя добре, като ги ям.

# 73
  • Мнения: 3 213
Mim4oo добре дошла при нас ! И аз съм с подобен проблем. В коя седмица си ? Аз съм в 5-та седмица + 3 дни и се видяха само пулсации на единия ембрион - звук нямаше, а другият засега е само точица.

# 74
  • Мнения: 203
Mim4oo добре дошла при нас ! И аз съм с подобен проблем. В коя седмица си ? Аз съм в 5-та седмица + 3 дни и се видяха само пулсации на единия ембрион - звук нямаше, а другият засега е само точица.

Кitty аз на първия преглед бях точно като теб. Вчера бях 7г.с + 2 дни,което е началото на 8г.с. Eдното точно си отговаряше,а другото те първа се бяха появили пулсации явно щом не ги чухме.

Общи условия

Активация на акаунт