Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 42

  • 53 381
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 392
Барба, пак разгледах апартамента и после портфолиото на студиото. Много ми допадна плота в кухнята.
Да, плотът с мивката и масата е страхотен! И аз го гледах много.

Друг детайл, който ми допадна, е как са използвали чупката (куфара) на вграденото казанче, за да вдигнат стеничката до горе и да направят вградени шкафчета.

А апартаментите с големите панели ламперия са страхотни! Много добре са ги използвали! Heart Eyes
Единият е този, който показваш, където и вратичките на кухнята са като от нарязани панели ламперия - супер готино е това. Simple Smile
Другият е този, където пък боядисването е направено страхотно. Напомня ми на онзи парижки апартамент с омбре ламперията, без да е толкова драматично и помпозно, разбира се.

# 706
  • София
  • Мнения: 16 217
Барба, пак разгледах апартамента и после портфолиото на студиото. Много ми допадна плота в кухнята. Ех, питах аз някога как се прави бетонен плот.

Това, според мен, е имитация на бетон, в нашата къща имаше такива мебели в кухнята и трапезарията, преди да я купим: http://media.snimka.bg/s1/3238/032719839.jpg?r=0, http://media.snimka.bg/s1/3238/032719848.jpg?r=0

# 707
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Grinning ще имам със сигурност някакъв такъв шкаф ама той е замислен да е ето тук от дясната страна на вратата .


Значи кухнята се пада отляво на вратата? Ориентирам се по розетката https://lh3.googleusercontent.com/oQBYu4o330kmMZZyOhkUuUO6O-C_Vq … Kwg=w1290-h967-no
До вратата/комина шкаф... А после? Дивана къде ще е? На същата стена или под прозореца? Не знам колко ти остава до прозореца, колко е съборената стена към кухненският бокс. Там под трегера може да сложиш някаква тясна, сгъваема маса  на която да се храниш, когато си сам или евентуално с още някого.
blue_water и аз си го държа отворен на монитора Laughing. Такива срязани врати има и под формата на стенен панел зад един диван. Много, много хубави и остроумни неща правят тези хора! Хареса ми и стъклената стена на гаража (както и много други неща), от която се вижда колата. Мисля, че искам такава в бъдещата си къща, а на ММ червената ретро колекция да ми е част от интериора. Sunglasses

# 708
  • Мнения: 6 392
ето тук от дясната страна на вратата .
Арчо, каква хубава врата........ По-добре не ни разказвай тук за съдбата ѝ. Cry

# 709
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ти, Арчо, недей така с лека ръка отхвърля контрабюфета. Знаеш ли колко неща побира и колко е удобен?! Може да изглежда и абсолютно модерно - със стъклени гланцирани страници. Не си мисли, че ти предлагам на баба ти антиквариата.


Г-це, Нова, те магазините са еднакви Simple Smile Дали по Цар Освободител или Мария Луиза. Просто La Maison изглежда много по-симпатичен от другия. Аз понеже съм почти всеки ден там, се поопознах с девойката зад щанда и искрено я шокирах какво всъщност работя.

# 710
  • Мнения: 438
NovaTema диван няма да има - няма достатъчно място според мен . на първо време една маса със столове и толкова . а кухненската част се пада от ляво на вратата (на снимката се вижда излятата мивка която са имали предните собственици)

Barbabeau кво и е хубаво на вратата Simple Smile някой ще я нацепи и изгори сигурно Simple Smile

Богиня не съм отхвърлил на този етап нищо , за това и чакам предложения Simple Smile разпределението e плаващо постоянно . ясно е че ще трябва място за всякакви стъкларии , но съм в тотално неведение кво да правя . и все се мислят някакви варианти , които после отпадат или болния ми мозък мисли няква невъзможна схема . общо взето се стига до вариант в който хвърляме всичко и сядаме да пием с архитекта  Joy

# 711
  • Мнения: 13 831
Цитат
общо взето се стига до вариант в който хвърляме всичко и сядаме да пием с архитекта   Joy
Подозирах аз, че нещо такова се случва Mr. Green Като ти гледам темповете на ремонта... Някои тук цели къщи вдигнаха вече, други по 2 ремонта направиха, 3ти боядисаха, пребоядисаха, смениха цвета на боята, върнаха в магазина, рекламации ще пишат, а ти Tired
Засрами се, стегни се, смени архитекта с архитектка, веднага ще тръгнат по-бързо нещата! Ако ли и тогава не тръгнат, със сигурност ще е заради по-смислено забавяне.
Че и с хубав резултат може да е накрая Wink

# 712
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Цитат
общо взето се стига до вариант в който хвърляме всичко и сядаме да пием с архитекта   Joy
Подозирах аз, че нещо такова се случва Joy Като ти гледам темповете на ремонта Laughing Я виж, някои тук цели къщи вдигнаха вече, други по 2 ремонта направиха, 3ти боядисаха, пребоядисаха, смениха цвета на боята, върнаха в магазина, рекламации написаха, а ти Crossing Arms
Засрами се, стегни се, смени архитекта с архитектка, веднага ще тръгнат по-бързо нещата! Ако ли и тогава не тръгнат, със сигурност ще е заради по-смислено забавяне.
Че и с хубав резултат може да е накрая Wink

Хаха поне спалнята ще стане бързо  Joy

# 713
  • София
  • Мнения: 1 390
Archo, послушай птица - много хубаво ти е описала ситуацията! И аз това се питах - ти въобще ремонтираш ли или само се чудиш и сменяш концепции. Започнал си, значи, ама баааавничко действаш, а можеше Коледа да посрещнеш в нов дом...
Хубаво е че се навърташ тук - вчера разбра основните наши способи да ви вадим мъжките души  Wink Като се захванат с твоята ще се усетиш навреме какво ти готвят  Joy

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ваяна, не го подучвай сега. Ще вземе да ни научи всички трикове. После жена му ще пущосва сите интериорки накуп, че сме й развалили мъжа.  Sunglasses

# 715
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Арчо, аре и Оргахим предлагат епоксидни покрития

# 716
  • Мнения: 644
Барба, пак разгледах апартамента и после портфолиото на студиото. Много ми допадна плота в кухнята. Ех, питах аз някога как се прави бетонен плот.

Това, според мен, е имитация на бетон, в нашата къща имаше такива мебели в кухнята и трапезарията, преди да я купим: http://media.snimka.bg/s1/3238/032719839.jpg?r=0, http://media.snimka.bg/s1/3238/032719848.jpg?r=0

Sharky, не ми се вярва точно в този ап. да е имитация на бетон. Готини лампи сте имали запази ли ги?

# 717
  • София
  • Мнения: 1 390
Ваяна, не го подучвай сега. Ще вземе да ни научи всички трикове. После жена му ще пущосва сите интериорки накуп, че сме й развалили мъжа.  Sunglasses

Не го, той нали всичко си е прочел  Wink Не вярвам да не му е светнала лампичката Joy

# 718
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ваяна, не го подучвай сега. Ще вземе да ни научи всички трикове. После жена му ще пущосва сите интериорки накуп, че сме й развалили мъжа.  Sunglasses

Не го, той нали всичко си е прочел  Wink Не вярвам да не му е светнала лампичката Joy
Може пък да е пропуснал  Whistling

# 719
  • София
  • Мнения: 1 390
Ако е пропуснал значи " издадох четата ".  Embarassed
Вчера говорихте за дивани и котки - ето една идея за възглавнички, казват се " Обидените котки "  Joy



Вече невинна ли съм?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт