Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 42

  • 53 388
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 13 834
Да, бе, той Арчо прост щото, та Ваяна ви виновна Joy

# 721
  • вятърничава
  • Мнения: 1 938
Да, бе, той Арчо прост щото, та Ваяна ви виновна Joy

Не случайно се е внедрил в темата - сам мъж сред толкова жени - агент под прикритие.
Бонд,
Арчо Бонд!
И тъй в игри и закачки се изписа още една тема Simple Smile

# 722
  • Мнения: 438
много сте ми полезни дами   bouquet много добри уроци ми преподавате  Hug

# 723
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А така, Арчо, джентълмен както винаги.

За да не е съвсем спам. Малка подготовка за скромна вакханалия. Обещавам после да заснема и менюто и масата с крайния резултат

Последна редакция: пт, 06 ное 2015, 16:44 от bubanka

# 724
  • София
  • Мнения: 1 390
 smile3501
Тъкмо да попитам какво пак ще искаш и видях - масата е за четиpима  Joy
/ Не че пpeчи, де /

# 725
  • Мнения: 2 674
Боги, цветята са много добре подредени. Heart Eyes


Да кажа ли какво да се добави към стаята или да си замълча?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green отдавна не съм ти пренареждала жилището. Joy

# 726
  • Мнения: 236
Привет!
Малко не ми стигаше времето да пиша,но и със закъснение да кажа,че много ми харесва зелената стена на Блу!А рамките на Барба направо ме разбиха,никога не бих си помислила,че мога да лакирам тиксо,но много ми харесва как седят!И масите на Богиня са красиви!

Да ви кажа в нас в момента е ужас!Вие сте виновни!
Гледах гледах интериорите,които показвате и реших,че просто не мога да живея без паркет на рибена кост!е много ми харесва!Та паркет още не съм поръчала,но понеже трябвало да е съвсем равно та трапезарията,хола и спалнята са изпразнени и полунаклепани с теракол(следващите уикенди повече)!А ние ще живеем в кухнята и стаята за гости,която събра 2 дивана,1 спалня,2 ТВ шкафа,няколко по малки шкафа,маси и т.н.абе промушваме се трудно!

# 727
  • София
  • Мнения: 1 390
Поредната интериорка, постигнала желаното по някакъв начин  Wink
Успех в ремонта и да стане чудесно! Ще показваш  Simple Smile

# 728
  • Мнения: 236
О Ваяна при мен номера с жартиерите не може да помогне,защото само като кажа,че имам нова идея и настръхва срещу мен..след няколко дни като я е преглътнал вече се обезсмислят жартиерите защото всичко е задействано!

# 729
  • София
  • Мнения: 1 390
Аз съм на принципа - каквото помогне, индивидуално е  Simple Smile Всички средства са позволени за постигане на пълен успех!

# 730
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Докато сте на котки  Laughing... Ако някой попадне на този постер, моля да се обажда! Мой приятел е голям мераклия за точно този котарак.

# 731
  • София
  • Мнения: 16 219
Барба, пак разгледах апартамента и после портфолиото на студиото. Много ми допадна плота в кухнята. Ех, питах аз някога как се прави бетонен плот.

Това, според мен, е имитация на бетон, в нашата къща имаше такива мебели в кухнята и трапезарията, преди да я купим: http://media.snimka.bg/s1/3238/032719839.jpg?r=0, http://media.snimka.bg/s1/3238/032719848.jpg?r=0

Sharky, не ми се вярва точно в този ап. да е имитация на бетон. Готини лампи сте имали запази ли ги?
Joy Joy JoyАбсолютно не, те хич не светеха. А се смея, защото това е локация за снимки на телевизионен сериал, и всичко си е почти бутафорно, но пък изглежда страхотно на снимка - като всяка бутафория. Осветителните ми тела са на Волфрам, ето такива: http://wolfram.bg/proekti_jilishta_apartament-v-sofiq--jk-simeon … dential-park.html (само да кажа, че това не у нас, пействам за илюстрация как изглеждат). Имам само една издънка, в висящата лампа над трапезарната маса, с черен платнен кант е отвън, отвътре горчица, не я харесвам, защото  осветява само масата и трапезарията на мен не ми е достатъчно светла.

# 732
  • софия
  • Мнения: 9 590
Днес научих страшна диагноза за моят татко и от безсилие и мъка боядисах коридора с тъмната боя, калната  Cry

# 733
  • София
  • Мнения: 1 390
 Hug

# 734
  • вятърничава
  • Мнения: 1 938
shhhh...,кураж,момиче!дръж се!

Общи условия

Активация на акаунт