Отзиви за фитнес гривни и smart watches

  • 140 813
  • 960
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 35
Да, точно този модел.Аз съм свикнала да го зареждам всеки ден, за да съм сигурна,че няма да се изключи, иначе 36 часа е издържал.Уточнявам,че при моя всичко е включено постоянно да измерва,а има опция да не е така, always on display също е включено.Ако се настрои на икономичен режим ще държи 3 дни вероятно.

# 511
  • София
  • Мнения: 6 726
И пак ми се струва страшно малко… Моят мъж има Huawei GT2, всичко е включено и издържа 1 седмица. Благодаря все пак за отзива. Бяхте много изчерпателна ❤

# 512
  • Мнения: 5 341
Потвърждавам за Huawei GT2. Нося го от две години и батерията не мърда.

# 513
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Ще работи ли добре с телефон Самсунг този Huawei GT2? Чудя се за подарък за ММ. Не е особен спортист, но му се носи смарт часовник. На плуване ходи само и не ми се дават маса пари за Гармин, който няма да се ползва на макс.

# 514
  • Мнения: 6 202
Моят беше с gt2,сега е с тройката.Телефонът му е с андроид,работи без проблеми,батерията му държи по десет дена.Доволен е,доколкото знам липсват няколко екрана достъпни само за хуавей нищо фатално.

Последна редакция: пт, 18 ное 2022, 07:11 от лещичка

# 515
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 365
Watch 4 на Самсунг далиотчта добре крачки. Имам няколко апп-а за крачки на Huawei , Samsung и фит гугъл .На Самсунг Health все давамалко крачки.

# 516
  • София
  • Мнения: 6 726
Ще работи ли добре с телефон Самсунг този Huawei GT2? Чудя се за подарък за ММ. Не е особен спортист, но му се носи смарт часовник. На плуване ходи само и не ми се дават маса пари за Гармин, който няма да се ползва на макс.
Той и моят не е спортист 😀Според мен ще работи, защото моят мъж е с марка Поко като телефон и си работи добре с него

# 517
  • Мнения: 4
Здравейте, някой може ли да даде препоръка за хубав детски смарт часовник? Търся за дъщеря ми на 8г., която вече се прибира сама от училище, и искам да имам връзка с нея и да мога да виждам къде се намира.

Така, че точното позициониране е важно, също да е добра телефонията (силен звук), да има SOS бутон, да получавам известия, ако си махне часовника от ръката или излезе извън даден периметър... и относително издържлива батерия (поне 1 ден).

# 518
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
За децата взимам часовници MyKi. С договор през оператор са много изгодни. Има и релевантни планове.

# 519
  • Мнения: 536
Здравейте, търся смарт часовник за майка ми. Започна да вдига кръвно и ми се иска да може да си го следи през деня, както и пулса. Тя на 62 и не е носила досега. Какво бихте препоръчали? Аз съм с amazfit gts, нямам забележки, но той не мери кръвното.

# 520
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
За кръвното по-добре й вземете апарат за дома и за работа. Противоречиви са мненията за резултатите, измерени с часовници.

# 521
  • Мнения: 12 624
+ 1 за апарат, не вярвам че гривна или часовник може да измери кръвното налягане коректно. За тази възраст дори истински апарат не бива да е такъв за китка, а с голям маншет над лакътя.
А вече само за пулса, като че ли повечето мерят прилично и избор има.

# 522
  • Мнения: 536
Тя има апарат, мислех, че часовниците ще вършат работа за през деня. Значи няма мисъл по-скоро. Благодаря.

# 523
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Сега откривам тази тема. Искам смарт часовник, приличен до 300лв. макс. Ако е и 100 и приличен няма да се разсърдя. Не знам има ли значение, но телефонът ми е Xiaomi. Трябва ли да е същата марка? И не на последно място - цял живот съм била с алергия /предполагам от никел/ и никога не съм можела да нося, часовници, евтини бижута, колани и т.н. Бях загледала един с мн. добри мнения  в Амазон, но на едно от ревютата някой се беше снимал точнос обрив от него. Та някой, който принципно има такава алергия дали е успявал да носи такъв часовник и да не е пострадал?

# 524
  • Мнения: 2 876
Здравейте,
Алена, виждам, че точно сте писали за детските часовници  Майки.
Моята дъщеря иска смарт часовник, има телефон със карта на договор. Но не го носи на училище. Четох за Майки Тъч че са добри, но преди 2 дни бяха на добра цена, а сега отново са на редовна. Искам до НГ да закупя и предполагам отново ще има някъде промоция. Моля за насоки към сайт/магазин. Може и друга марка, като не ми се иска да даваме повече от 100 лв ...
Благодаря много предварително!

Общи условия

Активация на акаунт