Искам да кажа ... (59)

  • 43 042
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
От много време не бях виждала хлебарка у нас, до вчера. Котките я сдавиха, а аз хладнокръвно я убих с чехъл. Хладнокръвно, защото беше малка.  Twisted Evil
Завидях ти. Не за друго, за котките. Моят мързел седи и гледа. После аз повиках фирма да пръска.

# 721
  • Мнения: 22 036
Моите хлебарки са огромни и летящи, но са възпитани и си стоят само навън Simple Smile. За сметка на това сме нападнати от милипетс (нещо като стоножки, но по=малки и напълно безвредни), които влизат навсякъде.

# 722
  • Мнения: 6 604
Моите хлебарки са огромни и летящи, но са възпитани и си стоят само навън Simple Smile. За сметка на това сме нападнати от милипетс (нещо като стоножки, но по=малки и напълно безвредни), които влизат навсякъде.

Точно стоножка открих тази сутрин на плота. Не ме питайте как я изхвърлих. Още потрепервам. Много ме е гнус от всякакви гадини. Не е ли студено вече да шетат. Това лято беше пълно с подобни.

# 723
  • Мнения: 14 342
Оф и аз онзи ден се борих със стоножка. Котката я запря в един ъгъл и седна да я гледа, а аз я замерях с един чехъл, защото ме е гнус, а мъжът ми беше на работа. На хлебарките им пищя и се надявам да избягат, добре че в този апартамент нямаме.

Жаки, точно това си мислех да сготвя  Laughing Баницата е идея, защото гостът ми е с приспиване и да има за закуска. Благодаря! Няма сила, която да ме вдигне от леглото да спортувам. Откакто имам пътечка все си мисля, как ще стана половин час по-рано и ще потичам, да се тонизирам и още само си го мисля. Ама аз съм велик търтей...

Съни, стискам палци да се разреши ситуацията  Praynig

# 724
  • Мнения: 22 036
Мерида, при мен лятото идва Simple Smile. В Австралия съм, а тези специално стоножки са напълно безобидни и аз ги ловя с ръце (ама аз съм малко луда и мога да хвана почти всичко).
https://www.google.com.au/search?q=millipedes+perth&biw=1366 … CWFCifGMrDwXWM%3A

# 725
  • Мнения: 11 959
Докато детето беше на екскурзия, шетах в стаята ѝ.  Laughing 4 чувала с дрехи стоят за изхвърляне-съгласи се, само няколко дрешки върна.

Не ги изхвърляй в буквалния смисъл!Ако няма на кого да ги дадеш, можеш да ги занесеш в H and M.Там приемат стари дрехи, които след това рециклират или ако са запазени ползват за ВУ, като срещу 1 торба дрехи дават талон за 15 % отстъпка за еднократна покупка.

# 726
  • Мнения: 6 604
Даун-вярно си луда. Hug Няма сила, която да ме накара да пипна това нещо. Ако беше видяла с каква скорост затворих снимката... Crazy
Обикновено и аз пращам ММ да се оправя, но тази сутрин бях сама. Хванах я с едно руло салфетки и директно я метнах през терасата ( без салфетките Wink).
Днес не ми се работи.  Whistling Гледам Гала.  Sad

# 727
  • Мнения: 15 061
Благодаря, Алечка. Засега всичко потръгна, дано продължи добре.
Тези стоножки са ми неприятни.

# 728
  • Мнения: X
Много са гнусни стоножките. Хубавото е, че поне в апартаментите не се срещат. Или поне така си мисля.. От хлебарки и аз пищя, но от онези големите колкото палец. Sick Крайно са ми неприятни и пръскам редовно вкъщи. ММ се смее, а понякога и се дразни, че пискам. Не е нарочно, знам, че не са по-големи от мен но ме отвращават изключително много.

Много ми се е дояла баница, ама няма кой да ми направи. Crossing Arms Но уикенда може да запретна ръкави и да направя.

# 729
  • Мнения: 15 061
Цвети, да ти пратя малко. Сутринта правих. Синът ми се събуди и ме подкани да ставаме да му правя сандвич. Аз му казах, че много ми се спи. Той пак настоява, аз питам: Какво да направя, мамо, като много ми се спи? А той: Ами прави сандвич, как какво? После смени сандвича с баница, та запретнах ръкави и в 6 правих баница Simple Smile

# 730
  • Мнения: X
Съни, баничка не се отказва, пращай. Simple Smile  Иначе момчето ти е право, баницата си е по-добър вариант от сандвич.

# 731
  • Мнения: 15 061
Аз и затова станах, за сандвич не ме нави, но баница им направих.

# 732
  • София, Младост
  • Мнения: 2 415
Onna, Жаки, благодаря Ви!
Инхалациите ги правим на 12 часа, коктейлче с вентолин. Така, че няма да хвърлям. Аз се зачудих, защото на опаковката пише отворената ампулка(или както там Жаки му казва  Embarassed) да се изразходва до 12 часа, а в същото време пише еднократни дози. Та малко ми се видя противоречиво. Освен това ни изписаха 10бр за 5 дни, ама аз взех само 5 за начало. Уф!! Аман писна ми от болести  Crazy.

По въпроса с летуването-както знаете аз съм заклет фен на къмпинга - за сега сме с палатка, нищо чудно идните години да се сдобием с каравана. НО!!! къмпинг с всички удобства-ние специално сме оборудвани от-до: хладилник, печка(фурна), индукционен котлон, ел. одеала, ако ходим в началото на лятото си носим и духалка. Ходим на точно определен къмпинг с ток, гореща вода денонощно, тоалетните се мият поне 3-4 пъди в денонощието.
Иначе хотел за 3-4 дена да се плацикаме в топло минерално басейнче бива, но за лятна почивка не си го представям.

Onna, стискам палци за прегледа  Praynig

# 733
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Няма сила, която да ме накара да пипна това нещо. Ако беше видяла с каква скорост затворих снимката... Crazy Sad

Хаха, и аз точно така реагирах!

Не ми говорете за баници! ММ се изхранва основно с тях - не е от мъжете, които ще седнат и ще омаат пържола и пет кюфтета и после ще замезят с наденички и луканки, обаче дай му баница и му гледай сеира Joy Всяка седмица правя баница поне по веднъж - най-често със сирене, но и със спанак, листа от цвекло, лапад и киселец,  праз, праз с ориз.

Стискам палци на детето на Онна и чакам хубави резултати!

# 734
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря ви за стиснатите палци  Hug
Резултатите не са ни много добри.   Confused При теста за алергиите даде реакция на единия от видовете акари, които се откриват в домашния прах (7/5 беше размера на пъпчицата, нямам представа това малко ли е, много ли е.... ако го сравнявам с контролата е дребничко). Лекарката заключи че е бронхиална астма и ни изписа пулмикорт за 20 дни и след това 4 месеца Сингулар. Нищо не съм купувала все още.... искам първо да се видя с лекаря, който ни прати за консултация на алерголог. И, не знам, чудя се не би ли трябвало и пулмолог да я види Thinking

Общи условия

Активация на акаунт