Спирала за мигли- 12 тема

  • 93 262
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 892
Наистина туша е много по четката.  Peace

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 221
Благодаря, момичета  bouquet
Ще попитам в Сефора за мостра, ако нямат най-вероятно ще я взема направо.
По отзиви, които чета, мисля че ще се сработим с Le Volume  Blush

# 47
  • София
  • Мнения: 390
Вече признавам само спиралите на Герлен!

Може ли да споделиш линк на въпросната спирала  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 19

Чакаме новини ☺
Благодаря, момичета  bouquet
Ще попитам в Сефора за мостра, ако нямат най-вероятно ще я взема направо.
По отзиви, които чета, мисля че ще се сработим с Le Volume  Blush

# 49
  • София
  • Мнения: 941
Аз търся обем, но все още не съм открила спиралата, която да ми покрива напълно изискванията.. Crossing Arms

# 50
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
купувала съм и евтини, и скъпи. според мен решението е едно-единствено: ПРЯСНА спирала, след 2 месеца е аут независимо колко струва.

# 51
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Вчера си взех от хм бялата спирала.
Много съм доволна.

# 52
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Здравейте, какво ви е мнението за спиралите на Кларинс??

# 53
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 515
Пробвала съм 2-3, може би 4. За мен са слаби. Имаше една със зелена четка, тя май най-много ми хареса.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 435
По въпроса на темата - търся повдигане и извиване на миглите, дължина си имам достатъчно ...

Момичета, наскоро гледах една реклама, но хванах само края ... "край на миглоизвивачките" ... мисля, че ставаше въпрос за спирала на Есенс, но не съм сигурна, моля ако някой знае за коя става въпрос да пусне линкче ...  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 485
Мисля, че рекламата беше за някоя от спиралите на Rimmel, но точно коя не мога да ти кажа.  Rolling Eyes

# 56
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Мисля, че за тази ставаше въпрос - http://www.look.co.uk/sites/default/files/imagecache/scaled_620p … _1_1443175533.jpg

Моят опит със спиралите на Римел е трагичен обаче, вече и да ги подаряват, аз бягам далече.

# 57
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 515
И аз съм се зарекла да не купувам Римел  никога вече.

# 58
  • Мнения: 1 197
Запис в темата Simple Smile В спиралата търся най-вече обем, пък и ако разделя хубаво и удължава още по-добре  Laughing
От не знам колко време съм само с Le Volume на Шанел, най-добрата за мен. Наистина в началото пуска много туш, но после става перфектна.
Взела съм си сега едно мини на Roller lash на Бенефит, като свърша Шанела ще я пробвам.. Нещо имам усещане обаче, чя няма да е моята спирала.  Thinking

# 59
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 515
Roller Lash е страхотна спирала  - изумителна дължина, разделяне и извиване, но и обем никак не й липсва. Никак не е за подценяване.

Общи условия

Активация на акаунт