Спирала за мигли- 12 тема

  • 93 282
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Обем,удължаване и цвят Hug
И трите дядо Попе Grinning
Драмата си ми дава всичко Peace
Имах една на Ланком преди няколко години, вече съм забравила каква беше. Спомням си, че веднъж изглеждах като мече панда от нея #2gunfire, а беше нощно излизане, вероятно от пушека да е било, но умрях от срам. Как се държи Драмата, стои ли на очите, водоустойчива ли е, рони ли се?
Мнение за They are real  на Бенефит? Някой ползва ли я?
Колежка има най-обикновен телескопик, невероятно и стои, а тази никога не съм я имала...отзиви?
Може ли да ми препоръчате спирала? Искам обем, да не ги слепва изобщо и да стои на очите, да не се рони или размазва.
Благодаря bouquet
Драмата ми не е водоустойчива,никакво ронене до сега не съм имала,аз много си я харесвам Hug

# 31
  • Мнения: 9 241
 Peace
Това ли е ДРАМАта която препоръчвате за Дъъъълги мигли - http://www.feelunique.com/p/Lancome-Hypnose-Drama-Waterproof-Ful … xcessive-Black-6g

да си я поръчвам и още едно питане цената ок ли е или тук някъде е по евтина?

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Да,това е Peace
От ФЮ пускат код за отстъпка много често. Питай в темата ,момичетата ще ти кажат веднага.(и аз бих ти казала,но в момента няма как)

# 33
  • Мнения: 9 241
Мерси аз имам код в момента  Sunglasses

# 34
  • Мнения: 5 128
Да,това е Peace
От ФЮ пускат код за отстъпка много често. Питай в темата ,момичетата ще ти кажат веднага.(и аз бих ти казала,но в момента няма как)
Коя тема? И аз се интересувам от тази спирала, при такива хубави отзиви ...  Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet

Аз търся обем, но без слепване.  Peace

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Да,това е Peace
От ФЮ пускат код за отстъпка много често. Питай в темата ,момичетата ще ти кажат веднага.(и аз бих ти казала,но в момента няма как)
Коя тема? И аз се интересувам от тази спирала, при такива хубави отзиви ...  Grinning
В темата за feeluniqe,в пазаруване в чужбина Peace

# 37
  • Мнения: 5 892
Момичета, взех си мостра на Ле Волюм ( или както там се произнася  Mr. Green) на Шанел, но  ми се струва гъста(суха). Такава ли е по принцип и мога ли да я разредя с нещо?
 bouquet

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 221
Момичета, каква е цената на Chanel Le Volume и от къде си вземате мости  bouquet

# 39
  • Мнения: 51
Вече признавам само спиралите на Герлен!

# 40
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 547
Вече признавам само спиралите на Герлен!
Никога не съм ползвала Guerlain (Гарлен ли се чете?). Може ли да разкажеш малко повече за причините си?

# 41
  • Мнения: 1 487
Момичета, каква е цената на Chanel Le Volume и от къде си вземате мости  bouquet
Би трябвало в магазини, където се предлага козметика на марката, да имат мостри. На мен ми я подариха, след като я тествах на място. А спиралата я купих за 33€, но в интернет я има по-евтино.

Камалия, и моето усещане е, че е малко по-гъста. Нека и другите се изкажат.  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 51
Вече признавам само спиралите на Герлен!
Никога не съм ползвала Guerlain (Гарлен ли се чете?). Може ли да разкажеш малко повече за причините си?
Очарована съм! Преди ползвах Ланком, всички се ронеха от моите мигли. Сега си купих Герлен след като много чаровна консултантка от Дъглас ми я препоръча. Миглите ми са много мижави, късички и рехави, сега са дълги, извити и гъсти. Цял ден спиралата не мърда, не се рони и размазва. Моята е тъмно лилава и стои страхотно с всичко, тъй като цветът не е натрапчив. Друг плюс - въпреки, че е устойчива се почиства лесно.

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
62-63 лв. е цената на Ле волюм на Шанел Peace

# 44
  • Мнения: 1 206
Момичета, взех си мостра на Ле Волюм ( или както там се произнася  Mr. Green) на Шанел, но  ми се струва гъста(суха). Такава ли е по принцип и мога ли да я разредя с нещо?
 bouquet

Камалия, нито е прекалено гъста, нито пък суха. Нормална консистенция, тушът е супер черен. Някои даже се оплакваха, че е нужно да минат 1-2 седмици, докато спиралата разкрие на максимум потенциала си, понеже в началото количеството туш по четката е прекалено и трябва да се 'остърже' по флакона. При мен това не се случи, още отначало спиралата се държа великолепно. Да не би 'консултантките' в магазина да са 'помогнали за разработването' на спиралата? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт