Лидл ::72::

  • 69 876
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 44 248
Моля ти се с тези морени, ММ купи цяла кутия от лидл, първо не им намирах изобщо кода, после с много дзверене, под определен ъгъл, на  насочена светлина успях. Чистих ошоколад, сглобявах опаковки (те естествено се късаха баш през средата на кода), имаше няколко, които с шоколада си отиде и час от кода... абе голямо мазало, успях да спася точно 23 кода, щях да ги регистрирам заедно, накуп.... и какво... трабвяло да пазя и опаковките се оказа...ай, сиктир...

# 61
  • Мнения: 18 018
Колко на обратно? L?  Аз ще ги пазя.

Не, късата чертичка на Г не гледа на дясно, а на ляво....схванахте ли? L  е елементарно  Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 44 248
Брех, нашите всички са само с латински букви малки и главни и цифри... няма странни знаци. Нещо да не е хванал добре печата и да е някое J или Т  поизтрито освен... не знам, освен да питаш другия път на касите това какво трябва да е. Друга буква подобна не се сещам... или да е много изчанчена 7-ца, нямам такава при мен... но пък като цяло шрифта не предполага такава.

# 63
  • София
  • Мнения: 910
Да похваля петрохана ,който е намален на Пикок .  Peace

# 64
  • Мнения: 18 018
Брех, нашите всички са само с латински букви малки и главни и цифри... няма странни знаци.


Да, само латински букви, малки и големи и цифри. Точно затова никак не ми се връзва  newsm78


Изумена съм какви цифри оставяте в Лидл  Shocked

Насила да се мъча 100 лв не мога да оставя там, кое пък им е чак толкова по- евтино, или по- вкусно, или по- качествено  newsm78
Допадат ми дрехите, особено детските, но това да чакам на опашка в 8 часа...извинете, няма да се повтори никога повече  Naughty

# 65
  • Мнения: 9 488
Много ви благодаря за инфото за лупите Hug Hug Hug

Фиде-аз ползвам, и харесвам малките разфасовки, тъничкото.

Инхалатори (мобилни от 85лв) има и в Ст.Загора..поне 6бр бяха.

Талоните-както при стикитата, на всеки 15лв-1бр. Peace


Току що ми казаха от кол центъра, че инхалатори НЯМА никъде. Грешна ни била информацията.

Ааа, да вярвам на тях, а не на очите си?!?! Crazy

# 66
  • Мнения: 9 488

Сос бешамел за какво го ползвате?
Препоръчайте ми, ако има де, кафе което си струва от там?

Бешамела-за лазаня, канелони..
Кафето там, на мен лично не ми допада(пробвала съм 2-3вида нес).Фен съм на douwe egberts.

# 67
  • До морето
  • Мнения: 7 128




Изумена съм какви цифри оставяте в Лидл  Shocked

Насила да се мъча 100 лв не мога да оставя там, кое пък им е чак толкова по- евтино, или по- вкусно, или по- качествено  newsm78
Допадат ми дрехите, особено детските, но това да чакам на опашка в 8 часа...извинете, няма да се повтори никога повече  Naughty

Ами аз купувам месо и зеленчуци само от там. Мляко и млечни продукти също. Отделно почти всички почистващи препарати са ми от там, брашна, подправки, всякакви консерви, тоал. хартия, кухн. хартия....И като пуснат - гръцка, италианска, пакистанска седмица и то отиде  Laughing Разни домакински джънджъфръчки  Laughing Детски неща също съм вземала.

Последна редакция: вт, 27 окт 2015, 11:14 от Mariposa_Malva

# 68
  • Хасково
  • Мнения: 51
Здравейте! Моля ви кажете има ли търсачка в сайта на Лидл... сляпа ли съм... нещо не я откривам   Embarassed

Имам и друг въпрос - някой има ли спомен каква беше цената на този лот бодита http://prikachi.com/images.php?images/15/8430015N.jpg Бяха ги пуснали на пролет

Последна редакция: вт, 27 окт 2015, 11:42 от milenski_m

# 69
  • Русе
  • Мнения: 5 355
Някой да си е купил, че и пробвал Зелените маслини в буркана от тематичните?
Корите за Лазаня суровите от 1,99лв. са страхотни - този път взех и аз от сос Бешамел, иначе правя само с домати, гъби, кайма, морков и Грана Падано или каквото там подобно имам.
Някой питаше за Светещия глобус дали предизвиква интерес у децата. Моят 4-годишен видя такъв съвсем  наскоро и наистина беше доста любопитен какво е, полсе ме разпитва за държавите, за посоките. Поиска си такъв като стане ученик Simple Smile.

# 70
  • Мнения: 3 547
цоп и аз в новата тема, докато не сте я изписали. Купих на детето маска, брадва и тиквата с бонбоните. Много се зарадва, ама тая брадва за няколко часа игра и се обели, май няма да издържи до празника (ще обикаля съседите за лакомства  Grinning ). Ох и тези кроасани - много са вкусни, как можах да отавя 20лв за кроасани... В четвъртък ще се ходи пак, ще минавам със затворени очи и запушен нос покрай тях.

# 71
  • Мнения: 36
Снощи като по чудо имаше от абсолютно всичко, даже и размери Laughing
Взех си 2 клина с мотиви и на ММ някакви инструменти.
Единствено моцарелата беше малко бройки и взех 2.
И накрая както обикновено хоп 80лв.

Някъде нагоре се питаше за ароматизаторите в бурканче. Взимала съм преди с аромат на цветя и съм доволна, не знам защо на вас не ви миришат(отвъртам капачката на макс).

# 72
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз се прецаках веднъж да си взема от тези зелени маслини Чериньола. Костилката е огромна, месото не се отделя от костилката, а самите те са супер кисело-солени. Не стават!

# 73
  • Мнения: 22 867
И на мен ми трябват пижами и пижамки, дано стават, че да ми спестят търсене. Туники и клинове не видях, така и не намерих време да отида до магазина тия дни, днес може и да успея, но кой знае ще има ли нещо останало. Peace
Зелените маслини и вкъщи не се харесаха, а доста маслини купуваме, но то си е въпрос на вкус.

# 74
  • гр. София
  • Мнения: 395
Някой взимал ли от бонбоните, които са 1 кг? Трябва да купя за раздаване и се чудя тези дали са добри.
Иначе съм хвърлила око на бадемовия ликьор Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт