Лидл ::72::

  • 69 921
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 790
моята пък много ги харесва тези маслини, а тя е голяма маслиноядка хаххаха. В кауфлад и фантастико първо купувам маслини и така успявам да напазаря,докато тя яде от тях.Редовно на касата плащам една малка празна кутийка , и една голяма пълна хахаха, добре че ги мерят на щанда, а не на касата.

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
Ние не сме редовни клиенти в Лидл (не са ни близо - затова, иначе би могло да сме по-...), та не мога да участвам в статистиката относно сумата.
А някой каза, че следващата седмица щяла да е Х'америкаска... евентуално с друго освен храна, може и да ме изкушат.  Simple Smile

Пижама за себе си бих искала от тънко трико, с къс ръкав и 3/4 долнище, ама...  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 4 841
Преди време звънях да търся тенджери на клиентския телефон. Директно ми казаха в кой магазин колко бройки има. Отидох веднага и те си бяха там и ме чакаха. Точно бройки, колкото ми казаха. Бяха изложени, не съм им влизала в склада. Та по тази логика знаят цялата наличност.

Инхалатори не видях, има при нас много апарати за кръвно.

# 78
  • Мнения: 8 348
Някой да си е купил, че и пробвал Зелените маслини в буркана от тематичните?

Кой от всичките?

# 79
  • Русе
  • Мнения: 5 359

Тези са, но щом не се отделят и са с голяма костилка няма да ми харесат.

# 80
  • Мнения: 790
да , самите маслини идват по-твърди и дори мога да кажа че хрупат като ги хапваш. предполагам и затова не се делят. Но на нас си ни харесват.

# 81
  • София
  • Мнения: 841
Благодаря за темата!
И аз за пижами тази седмица. Ще преценявам на място. Око да види, ръка да пипне! Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 3 612
Чудно ми е защо пускат термофори. Купува ли ги някой?  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 69 322
Чудно ми е защо пускат термофори. Купува ли ги някой?  Rolling Eyes

Пенсионерите? Thinking

 Joy

# 84
  • Мнения: 5 173
Благодаря за темата!
Вчера мм е купил лазаня, днес това ще вечеряме.
Чакам пижамите в четвъртък.

# 85
  • Мнения: 69 322
Взех един плодов чай в меки пакети, по 1.50 лв., вътре са едни кръгли пакетчета - много ароматен, службата се ароматизира Laughing Препоръчвам Peace

Взех си и от доматите в консерва по 1.50 лв. за готвене. Тирамису нямаше, само от ягодовото беше останало  Confused

Сега се заемам да разучавам талоните Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 1 763
Благодаря за новата тема bouquet
Този път няма да се бутам за пижами, докато чаках лидл взех от кварталния магазин, много хубави памучни Peace
Отзиви за цветните спагети и маскарпонето?

# 87
  • Мнения: 1 338
Чудно ми е защо пускат термофори. Купува ли ги някой?  Rolling Eyes

Пенсионерите? Thinking

 Joy

Аз имам, иначе щях да си купя - както е показано на снимката, жената си го е допряла до корема, така го използвам и аз, когато съм в цикъл, или си го допирам отзад на гърба - всяко подобно затопляне, подобрява състоянието ми значително.
Ако се остави под завивките, затопля и там, съответното място ... със сигурност има приложения и сред по-младите и малките  Wink Моят също е с мекичък калъф, затоплената материя е супер приятна.

# 88
  • Русе
  • Мнения: 520
Цветните спагети много се харесват в къщи. Винаги се запасявам с тях от италианската седмица. Зелените са с вкус на спанак, а червените с вкус на домат ако не се лъжа.

# 89
  • Елин Пелин
  • Мнения: 98
Много ви благодаря за инфото за лупите Hug Hug Hug

Фиде-аз ползвам, и харесвам малките разфасовки, тъничкото.

Инхалатори (мобилни от 85лв) има и в Ст.Загора..поне 6бр бяха.

Талоните-както при стикитата, на всеки 15лв-1бр. Peace


Току що ми казаха от кол центъра, че инхалатори НЯМА никъде. Грешна ни била информацията.
Напротив снощи в Лидл до Джъмбо на Цариградско шосе имаше поне 10 броя

Общи условия

Активация на акаунт