Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Каква суха храна купувате за кучета?

• 53 781
  • 260
  •   2
Отговори
# 255
А вие искате да напълнее и да е мързелива ли? Аз бих се радвала, ако някога се наложи да кастрирам кучето си и то не му се отразява "класически" с дебелеене и липса на енергия.
Иначе аз смених Тейст, защото многото протеин й се отразяваше на усвояването на храната и акаше постоянно.
Напротив, радвам се, че е игрива и забавна, но притесненията ми са относно сърце, пулс и т.н. Както казвате Вие, повечето протеин да не би да я превъзбужда... Иначе с "голямата работа" всичко е наред Simple Smile Питането ми е свързано и с това, че често срещам храни, на които е упоменато, че са за кастрирани кучета. Благодаря за съвета Simple Smile

# 256
Колкото повече "за кастрирани", "за дългокосмести", "За черни", "за оранжеви"......толкова по-съмнителни съставки имат и разчитат на маркетинг. Истински качествените храни нямат такива определения и разновидности.
Ако ви притеснява повечето протеин, мога да препоръчам N&D Farmina, имат беззърнена, обикновена и ancestrial grain формула. Аз лично, съм страшно доволна от ancestrial grain серията.

# 257
  • I am in my own head most of the time
Разгледах ги тези храни.
Като разгледаш котешките им храни има също както за такива с наднормено тегло , така и за ...онакива.
Така че явно и липсата на разнообразие не е гаранция за качество.

# 258
  • софия
Здравейте, тези дни ми предстои да взема мопс на около 2 месеца. Каква храна бихте ми препоръчали, като за начало?

# 259
  • София
Здравейте, тези дни ми предстои да взема мопс на около 2 месеца. Каква храна бихте ми препоръчали, като за начало?

Аз съм с померан на 2 год. и след проба на доста марки: Royal Canin - беше захранена с нея, Essential,  N&D, Genesis и 2 други, не помня имената, образува кристали в урината. Премина дълго лечение и сега я храня с БАРФ, прочетете, много съм доволна Stuck Out Tongue Winking Eye
http://petvalley.eu

# 260
  • София
Ако ще храните с БАРФ, имайте предвид, че е с високо съдържание на протеин, иначе е прекрасна храна. Високо съдържание на протеин може да се приема от силно подвижни кучета, иначе увреждо бъбреците.

Общи условия

Активация на акаунт