Фатих Харбие, Кара Севда, Кьосем султан - всичко за актьорския състав ~69~

  • 34 810
  • 717
  •   1
Отговори
# 15
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Добро утро  Hug Еве  Hug Линде  Hug Миме  Hug Нерваче  Hug Ани  Hug и за всички  Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 22 047
Линде  Hug Heart Eyes Миме  Hug Heart Eyes Нерваче  Hug  Heart Eyes Ани  Hug Heart Eyes Гале  Hug Heart Eyes

Линде  Hug то и аз не съм слушала в час, мислех че този четвъртък започва  Laughing Laughing Laughing
Не ми е много на сърце Кьосема, ама заради Кадир  Heart Eyes ще го гледам  Peace


Като подраниха с фрага, днес само снимки и озет чакаме, нали  newsm78

# 17
  • Мнения: 5 138
Не ми е много на сърце Кьосема, ама заради Кадир  Heart Eyes ще го гледам  Peace
Гледай го кажи от коя до коя мин. е Кадир та аз пък само него да гледам Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 22 047
Не ми е много на сърце Кьосема, ама заради Кадир  Heart Eyes ще го гледам  Peace
Гледай го кажи от коя до коя мин. е Кадир та аз пък само него да гледам Heart Eyes
Joy Joy Joy Joy Joy
 Peace
Нерваче, ще ти режа клипчета с него само  Joy Joy Joy Joy Joy







И от Лелик едно колажче  Heart Eyes Много хубави ги майстори  Heart Eyes

# 19
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Нерви Heart Eyes Hug и аз не си падам по филми от такъв сорт-ма ще се жертвам Embarassed
Ани Heart Eyes Hug Гале Heart Eyes Hug
Опс, забравих да Благодаря на Линди bouquetза превода на интервюто.
А и за Кьосем-а -четвъртък ми е свободен и сигурно ще зяпам Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 5 138
Нерви Heart Eyes Hug и аз не си падам по филми от такъв сорт-ма ще се жертвам Embarassed
Ани Heart Eyes Hug Гале Heart Eyes Hug
абе и аз мислех да се жертвам и все още не съм се отказала на 100% ама като гледам трейовете все едно си продължавам ВВ само че с друга Валиде Султан и вместо Бали бей ще гледам Кадир бей ,
иде ми чок фазла тая история на комшитата артък  Crossing Arms
пък да видим ,може да ме изненадат приятно засега гледам един опулен разярен Кадир който ще са бахте само няма блясък,няма ашк ,няма лютфяян , абе не ме грабва

# 21
  • Мнения: 22 047
И малко клюки да сложим в понеделник за кафето  Laughing

След като Несли сподели тази снимка в инстаграм и написа под нея "En güzel" - "Най-красивия", комшитата чак статия написали  Laughing Laughing Laughing


https://gecce.com/haber-neslihan-atagulden-iddialara-en-guzel-cevap

Пускам и превода на Рамилка  Heart Eyes
Скрит текст:
Перевод Ramilya Raupova
Самый красивый" ответ Неслихан Атагюль на все утверждения...

Неслихан Атагюль поделилась фото совместное со своим возлюбленным Кадиром Догулу и подписала его " самый красивый". Много писалось на страницах газет о том, что у ее возлюбленного Кадира Догулу и ее партнера по сериалу "Кара севда" Бурака Озчивит плохие отношения. Даже утверждается. что Кадир Догулу ревнует свою возлюбленную Неслихан Атагюль к Бураку Озчивит. Но и самый красивый ответ на все эти слухи дали возлюбленные , поделившись в инстаграмм фотографией наполненной любовью.. Сегодня Неслихан Атагюль выложила фото, на котором ее возлюбленный Кадир Догулу положил голову ей на плечо и подписала его " самый красивый"...
Най-ценното в тази снимка според мен е, че не са позирали специално, а някой ги е хванал изневиделица в момент на нежност  Heart Eyes

# 22
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Както писах-аз съм гледала само няколко епизода и то по тв7-затова не мога да кажа нищо за ВВ-ма в първия момент като чух музиката ми се стори, че ще е продължение-затова даже питах тук в темата. И любезни къзларки ми обясниха, тъй като не съм в час с историята на Турция-кой кога бил и прочие.

# 23
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Ааааа, адаш Heart Eyes Hug-Гутен морген Naughty Laughing
Това гюнайдъъън е при нас-на балканите.То при мен разстоянието до Истанбул по- малко от това до столицата Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 22 047
Ааааа, адаш Heart Eyes Hug-Гутен морген Naughty Laughing
Това гюнайдъъън е при нас-на балканите.То при мен разстоянието до Истанбул по- малко от това до столицата Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Миме, и аз съм така, на един .... разстояние  Laughing

Мичоно  Hug Heart Eyes

# 25
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Нерваче Laughingпък аз откак гледам, все усилвам звука на телевизора и тъй се кьорам-напраУ с отворена уста Joy Joy Joyпреди време като гледах онлайн ПО -един петък, бях сама в стаята и не съм усетила кога е влязъл коджадъто-и ми вика:-Намали малко де, и си затвори устата-да не го лапнеш hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 5 138

май ще отвори вратата където са заключени картините на Нихан













# 27
  • Мнения: 22 047
Ами айде да я отваря тази врата и да види, че само него рисува нашето момиче  Heart Eyes

# 28
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Опаааа hoşgeldin kuşlar  Hug Hug Hug
Аз ми е гладен все още като звучене, еле турските песни като почнат ми вият из тях  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 22 047
Ирче  Heart Eyes Hug Хапчо  Hug Heart Eyes


из статия във вестник САБАХ

Автор Айше Озйылмазел.

Очень впечатляюще
Ну ладно ...теперь к причине того, почему я собралась писать. Неслихан Атагюль -актриса играющая с Бураком Озчивит в только что начавшемся сериале. Первый раз смотрела я игру 23 летней Неслихан. Фотографии девушки целая история. На экране как она завораживает, как же она красива. Огромные глаза, длинные волосы..Настолько впечатляет чистотой и невинностью, что невозможно переключить канал. Она как ангел, камера ее беспредельно любит , и прекрасная актриса. Если меня спросят, нашей новой звездой станет Неслихан. Если продолжит работать в хороших проектах, то каждый будет говорить о ней и каждый захочет сниматься именно с ней. Пусть будут открыты ее пути

Общи условия

Активация на акаунт