Фатих Харбие, Кара Севда, Кьосем султан - всичко за актьорския състав ~69~

  • 34 814
  • 717
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 872









+

Зад кадър

Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 15:10 от Терзи - Лудетината

# 46
# 47
  • Мнения: 21 201
Не е забранено бе, нали обясних вчера, само е затруднено качването  Laughing Laughing Laughing

Рени  Hug Heart Eyes Наде  Hug Heart Eyes
Евче. Hug
Вече ми стана ясно относно качването на сериала.
Тенкс за инфото.

# 48
  • София
  • Мнения: 13 633

Ето го спипания през нощта Бурак  newsm48

# 49
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

хубава нова седмица  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

имаме озет имаме и снимки, може пък още едно фрагман4е да ни пуснат, като поздрав за новия месец например  Laughing

къде се намира таз стая с тия картини, та Кемалджим се е натрясъл вътре   newsm78

# 50
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Еве  Hug

резюмето излезе и на англ но не е пълно  ooooh!


някакъв Хюсеин се споменава, кой е този  newsm78

асу ще тръгнела да разследва какво се слу4ило нежду Нихан и Кемал , Емир и той същото ще прави, що не вземат поне да се съберат заедно да си разследват и да си лижат раните незнам  Joy Joy Joy

Някой щял да се изправи пред Лейля  newsm78 кой ли ще е новия  Laughing някоя стара лИбов  Sunglasses

а пък пред Асу ще се открие нова врата  Joy Joy Joy Joy знаем я ние тази врата  Laughing 4е и за вътрешния свят на Кемал щяло нова врата да се отваря , зна4и половината от сем Сойдер ще се окажат пред нови врати  Joy Joy Joy Joy

майтапа си е майтап, но това което ми направи впе4атление, освен ако не съм се изгубила в прводите е 4е Нихан щяла да разбере 4е стоящия пред нея Кемал няма нищо общо с Кемал от миналото   Laughing

# 51
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Меги Heart Eyes Hug bouquet
Не знам за вас,ма при мен лудостта е във вихъра си.От дълго време не съм се палила толкова по екранна двойка Joy Joy Joyпуснах си серия 1 в тубето благодарение на Еви love001 newsm51
Изгледах де що има преведено и ми доскуча hahaha hahaha hahaha

# 52
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Меги Heart Eyes Hug bouquet
Не знам за вас,ма при мен лудостта е във вихъра си.От дълго време не съм се палила толкова по екранна двойка Joy Joy Joyпуснах си серия 1 в тубето благодарение на Еви love001 newsm51
Изгледах де що има преведено и ми доскуча hahaha hahaha hahaha
то си ти ли4и и по 4аршафите дет мяткаш  Joy Joy Joy Joy
И на мен ми харесват, нямам търпение за сряда  Laughing

 какво о4аквате от Асу като разбере за любовта на Н&К?

абе ан тия трябва да им измислим ник име.... има Зейкер има Елмер и там още тем подобни, а нашите как ще са  newsm78 НихКем  newsm78

# 53
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
За Асу-то като разбере-ми небелийм-ша стане още по-настоятелна.Тя и сега се опитва-звънеше му по тела-дъра,бъра-ма нашия милия не беше очарован от това.Със сигурност е на ясно,че има чувства към него-ма,той ич биля.В главата му е само Нихан-интересно ми е-кога и как ще разбере точната причина за брака на любовта на живота си и каква ще е реакцията му ThinkingПък дели Емир кога ще разбере-че освен конкурент във бизнеса е и такъв и в любовта му към Нихан-малииииииииииииии,ша стане мазало Whistling ooooh! ooooh! ooooh!

# 54
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
За Асу-то като разбере-ми небелийм-ша стане още по-настоятелна.Тя и сега се опитва-звънеше му по тела-дъра,бъра-ма нашия милия не беше очарован от това.Със сигурност е на ясно,че има чувства към него-ма,той ич биля.В главата му е само Нихан-интересно ми е-кога и как ще разбере точната причина за брака на любовта на живота си и каква ще е реакцията му ThinkingПък дели Емир кога ще разбере-че освен конкурент във бизнеса е и такъв и в любовта му към Нихан-малииииииииииииии,ша стане мазало Whistling ooooh! ooooh! ooooh!

ами мисля 4е Емир ще прати този от фрагмана с ка4улката да го гътне  Joy Joy Joy Joy той взима мерски от самото на4ало, отървава се от Кемал за да му е 4иста работата с Нихан, а па тя милата не може да го понася...оба4е виж Емир като я нападна да я целува и след това как й се извини за държанието си....  Laughing

не мога да разбера образа на бащата на Емир... добър ли е лош ли е...що за 4овек е този...  newsm78

# 55
  • Мнения: 30 820
Как не ви мързи да мислите и да пишете толкваз чаршафи ooooh! мене ме мързи да четем ooooh! Mr. Green

# 56
  • Мнения: 22 048
Как не ви мързи да мислите и да пишете толкваз чаршафи ooooh! мене ме мързи да четем ooooh! Mr. Green


ooooh! ooooh! ooooh!
как може ма  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Много ми е хубаво момичетоооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Меги  Hug Миме  Hug четох едно мнение в контакта.. момичето вика - айде дано по-скоро разбере Кемал истината и да почне да се бори за любовта си, а не само да бяга обиден и да прави белички  Joy Joy Joy

# 57
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Как не ви мързи да мислите и да пишете толкваз чаршафи ooooh! мене ме мързи да четем ooooh! Mr. Green


ooooh! ooooh! ooooh!
как може ма  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Много ми е хубаво момичетоооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Меги  Hug Миме  Hug четох едно мнение в контакта.. момичето вика - айде дано по-скоро разбере Кемал истината и да почне да се бори за любовта си, а не само да бяга обиден и да прави белички  Joy Joy Joy

ако Нихан не му каже, не виждам как скоро ще разбере  Laughing
а тя може и да му каже, ако пък той й даде шанс да му каже  Joy Joy Joy Joy

аз па не мога да разбера...каво пък толкоз е станалао еееее Нихан оставила Кемал...да не е първия изоставен  newsm78
по на4ина който ни представиха любовта им в 1ви еп...не виждам , какво 4ак толкоз се е слу4ило, 4е вси4ки от сем кемалови да се тръшкат, да реват и да полу4ават инфаркти  Laughing
айде Кемал да е обиден засегнат, наранен и там вси4ки подобни, да  Peace съгласна съм, държанието му ми е съвсем нормално... ама на родата хи4  Naughty
другия вариант е да не са свършили с представянето на любовта им и да има нещо друго, което се е слу4ило  newsm78

Ренка  Hug, на мен ми се пише, но рядко ви сварвам на линия, за да си конущваме. в пове4ето слу4ай аз като пиша вие ве4е сте си легнали и си оставам сама да си разсъждавам  Joy Joy Joy Joy

# 58
# 59
  • Мнения: 22 048

Много добро това момче, браво  Peace Направо му се чете болката по лицето, и го съжалявам чак  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт