Фатих Харбие, Кара Севда, Кьосем султан - всичко за актьорския състав ~69~

  • 34 838
  • 717
  •   1
Отговори
# 60
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735

Много добро това момче, браво  Peace Направо му се чете болката по лицето, и го съжалявам чак  Flutter

много, много....  Peace
пък и добре танцува да ти кажа  Laughing хареса ми

про4етох превода на резюмето в другата тема, да си призная - хареса ми  Laughing ще има заврътулки  Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 30 820

Много добро това момче, браво  Peace Направо му се чете болката по лицето, и го съжалявам чак  Flutter
Да бе Laughing се едно да съжалявам Пеликанката ooooh! Mr. Green

# 62
  • Мнения: 7 162
Рени,аз не знам как е било преди,дано името помогне  Hug Днес следобед ми зареждаше като охлюв и ми се презареждаха постоянна страниците,въобще не можах да публикувам  Peace така си кълнях нета,пък то си имало обяснение  ooooh!

Според мен родителите на Кемал са така настроени заради онази русата вещица -майката на Нихан  Peace тя изложи цялата семейство,пък за тях гордостта е нещо важно  Peace освен това "взе" и здравето на бащата  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 20:15 от anitto -"крадла на авторски права"

# 63
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Рени,аз не знам кок е било преди,дано името помогне  Hug Днес следобед ми зареждаше като охлюв и ми се презареждаха постоянна страниците,въобще не можах да публикувам  Peace така си кълнях нета,пък то си имало обяснение  ooooh!

Според мен родителите на Кемал са така настроени заради онази русата вещица -майката на Нихан  Peace тя изложи цялата семейство,пък за тях гордостта е нещо важно  Peace освен това и взе здравето на бащата  Rolling Eyes

а пък Нихан здравето на Кемал  Joy Joy Joy

та, какво ще каже Кемал на Салих за Зейнеп, което ще накара Салих да я зареже  newsm78

# 64
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Кажете най-вече Васе Heart Eyes Hug, че си по-запозната ти- На тоя от датата, жена му как се казва, че Систъра я знае и може да говори с нея за Карато  Peace

# 65
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Виолета Hug bouquet-искрени благодарности за всичко,което правиш за такива като нас Hug.Правилно си го писала-губят потребителите PeaceНе се ядосвай-не си струва Hug
Боже,толкова съм се заплеснала и аз не съм разбрала кога е минала-чистотата Rolling Eyes #Crazy
Ренко Hug Hug Hug и да минем към старото име-едва ли ще помогне-явно сме мноУ ВАЖНИ и бодем очите на някой Rolling Eyes
Живи и здрави да сте-четете си вашите теми -ние си четем нашта Naughty
Боже-ей сега пред мен беше пост на Евито-а да пиша и той го няма #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Па требе се редактирам-отново Mr. Green
Нал съм си на канал стар-сякаш даваха нов трей на кьосема-аз не бях го гледала

Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 20:46 от ludetina ulusoy

# 66
  • Мнения: 33 427
Значи сега говорих с жената на собственика на сайта- тя ми е приятелка.
Според мен са напълно прави да искат първо да е при тях, защото губят потребители, като никой не го изтегли, а си го изгледа от вибокса.
Погледнете малко и от  тяхна гледна точка.
Въпроса е първо да се качи в тракера, после във вбокс. (1-2 дена разлика)
И не виждам какво пречи на хората да го теглят от тракера, като хем е целия файл, хем качеството е по-добро.
Доколкото разбрах можело да ви вземат пак.
От тук нататък вие си решавате.  Peace

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Някои потребители бъркат форума с детска градина.
Предупрежденията са предостатъчно. Демонстративното правене напук бе до тук.
Следва разреждане на редиците на несъобразяващите се с правилата.

# 68
  • Мнения: 22 149
Тери, приятелката ти малко е изопачила нещата, нямаше такава опция в условията им.
Бяха категорични - тук или там  Wink

# 69
# 70
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Феновете явно искат нащо моме с ягодко Laughing

# 71
  • Мнения: 33 427
Тери, приятелката ти малко е изопачила нещата, нямаше такава опция в условията им.
Бяха категорични - тук или там  Wink

Аз направих каквото можах, от тук нататък си зависи от вас.  Peace
Може и тепърва да получите тази информация, която ви дадох аз сега.
Може и те съвсем друго да решат.
Аз каквото можах направих  Peace

# 72
  • Мнения: 30 820
Феновете явно искат нащо моме с ягодко Laughing
Не ми допадат нящу Rolling Eyes

# 73
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735

и на мен  Laughing

ама поне рейтинга ни се вдигна  Laughing

Скрит текст:

# 74
  • Мнения: 22 149
Чакайте да споделя малко лични впечатления от сериала  Laughing
Бурак бая бая се разигра човека, поотпусна се и галиба му приятно в сцените с нашето момиче  Laughing
Вие какво мислите по въпроса  Thinking Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт