Бургаски мами-раждане през 2016г.

  • 98 586
  • 517
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 437
Някой беше споменал, че д-р Панайотова нямало да преглежда два месеца по лични причини, така че ако ще планирате за там обадете се да питате.

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 36
Да, звъннете в девата и ще ви информират кога ще идва.

# 317
  • Мнения: 206
Да, ще пропусне и май месец. Затова се записах при Троянчев, иначе щях да съм пак при нея.

# 318
  • Мнения: 1 304
Записвам се и аз тук да следя темата  Simple Smile

# 319
  • Бургас
  • Мнения: 436
Дами,в Бургасмед има безплатни прегледи до края на месеца при различни специалисти.

П.С При Троянчев ФМ може ли бащата да присъства?

Последна редакция: сб, 21 май 2016, 06:45 от cara mia

# 320
  • Мнения: 284
cara mia, да и бащата може да присъства на прегледа. Нашият през цялото време гледаше със зяпнала уста и следеше всичко, което казваше доктора.. Даже след като се прибрахме в къщи и пуснахме диска, много запалено обясняваше кое, какво е  Grinning Беше вълнуващо  Wink

# 321
  • Бургас
  • Мнения: 436
cara mia, да и бащата може да присъства на прегледа. Нашият през цялото време гледаше със зяпнала уста и следеше всичко, което казваше доктора.. Даже след като се прибрахме в къщи и пуснахме диска, много запалено обясняваше кое, какво е  Grinning Беше вълнуващо  Wink
Чудесно! Благодаря!

# 322
  • Бургас
  • Мнения: 449
cara mia, може и бащата, може и още хора да вземеш. Имам една приятелка, която каза че е отишла с майка си, сестра си и бъдещия татко, нямало е проблеми. Аз отидох само с мъжа ми, който даже успя да се просълзи на няколко пъти  Laughing

# 323
  • Бургас
  • Мнения: 436
cara mia, може и бащата, може и още хора да вземеш. Имам една приятелка, която каза че е отишла с майка си, сестра си и бъдещия татко, нямало е проблеми. Аз отидох само с мъжа ми, който даже успя да се просълзи на няколко пъти  Laughing
Много емоционален момент.Таткото още не е виждал бебка и няма търпение.Малко остана!

Как се справяте с жегите,бъдещи мамчета?Постоянно усещам задух и чак след 5 вече ми е добре.Направихме плаж за 1 час, след 17:00 и нямаше реакция от страна на бебка.Беше приятно и разхлаждащо!

# 324
  • Мнения: 4
Здравейте, в 10-та седмица съм и живея от половин година в Поморие. Въобще не съм ориентирана по отношение на доктори, а сега трябва да търся гинеколог да ми следи ЖК и да мисля къде и как ще раждам. Как мога да разбера кои са добри специалисти?

# 325
  • Мнения: 14
Препоръчвам ви доктор Татарова. Преглежда в Мц Света София. Много разбрана жена, добър специалист. С дее ръце съм за нея. Водих си при нея жк.

# 326
  • Мнения: 2 532
За Поморие за ЖК само д-р Димитрова става. На частно и д-р Попов. В Бургас вече изборът е по-голям. Ако държиш на конкретна болница,в която да родиш, може да съобразиш с това и изборът на лекар. На мен първото секцио ми е при д-р Попов в Поморие, а второто при д-р Недялков в Бургас. И от двамата съм много доволна. Д-р Недялков работи и по ЗК.

# 327
  • Мнения: 48
Препоръчвам ви доктор Татарова. Преглежда в Мц Света София. Много разбрана жена, добър специалист. С дее ръце съм за нея. Водих си при нея жк.

И аз препоръчвам д-р Татарова. Тя ми води ЖК и тя ме оперира. Много съм доволна. При мен ситуацията беше по-сложна и тя ми направи всякакви изследвания и беше много внимателна през цялото време. Операцията беше планирана и всичко мина перфектно и сега съм мама на най-сладкото момиченце. Много добър специалист и човек. Препоръчвам.

# 328
  • Бургас
  • Мнения: 449
Здравейте, в 10-та седмица съм и живея от половин година в Поморие. Въобще не съм ориентирана по отношение на доктори, а сега трябва да търся гинеколог да ми следи ЖК и да мисля къде и как ще раждам. Как мога да разбера кои са добри специалисти?

Препоръчвам ти д-р Ирмов, УМБАЛ Дева Мария (началник е на родилното отделение). Аз се следя при него, супер доволна съм до момента. Следи ЖК по каса в МЦ "Света София".

# 329
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,ако има отзиви за акушерки в МБАЛ ще се радвам да споделите мнения.При избор на екип аз ли ги избирам или съответния лекар?Търся и отзиви за нормално раждане в същата болница.Изчетох темата,но са предимно секцио.Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт