Най-добрата зодия за мъж

  • 42 480
  • 260
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 397
Моите впечатления от мъже дева са , че им липсва интуитивност, буден ум и схватливост. Някак еднопластови ми са, без чувство за хумор и неинтересни.

Иначе са добряци, добронамерени и услужливи, не са толкова закостенели, втелясани и запънати на своето като козирог и телец, по-лесни за понасяне са в сравнение с др.земни зодии.  Като се замисля, май никоя зодия /мъжка/ не харесвам....

В миналото ми "се случиха" един след друг 3 - ма Раци, тъй и не разбрах какво ми се случва в действителност.... не успяхме  традиционно да прекратим връзка, някак се изсухлиха помеждудругото и обяснение не дадоха , аз пък и не им потърсих такова.

# 76
  • Мнения: 3
Имала съм гадже Дева. Двугодишна мъка, която за щастие приключи. Той още ме обича (не сме заедно от има-няма 7-8 години). Със сигурност не са от най-интелигентните хора на тая земя, но не са и тъпи. Обаче добротата им, в която понякога виждам и овчия поглед, ме потриса. И в началото го харесваш, ама после виждаш, че няма нищо зад това.

Мъжете стрелец на мен най-ми подхождат и близнак. Едните с това, че ме възпламеняват, (с мъж стрелец съм имала най-хармоничната си връзка до момента - две години и половина, още сме приятели, за щастие) другите - с това, че са същите откачалки като мен. Ама същите. Стрелците малко ревниви идват, но се менажира.

Мъжете рак - нямам мнение. Само, че са чувствителни (прекалено на моменти!) и, че наистина са добри любовници (имам опит с един, ама е един път  Joy). Много ми се лашкат те, прекалено им е широка амплитудата и тва доста ме дразни. Не бих имала сериозна връзка с мъж рак, защото нервите ще са ми в повече (или поне така мисля  Mr. Green )  За протокола, аз съм водолей Simple Smile

# 77
  • Nice
  • Мнения: 946
Най- ми е добре с :
лъв (честен и много откровен, лоялен, забавен, верен)
близнаци (имат много кусури, но винаги има екшън с тях, определено смятам, че са интелигентни)

Най- са ме изкарвали от кожата:
Телец (гаден егоист, подигравач, все се опитва да се изкара повече от теб и да ти се надсмее, много ехиден  Sick а егото им е в тавана)
Риби (страшно отвеяни, всичко се прави в последния момент, забравят важни неща, неорганизирани, като цяло едни такива инертни)
Рак (потаен, крие се, колеблив е докато аз всичко си казвам и не обичам половинчатости)

# 78
  • Мнения: 761
За мен най-добрата зодия за мъж е Овен. Ама много най. Имаше един дълъг период от живота ми, в който само Овни ми хващаха погледа (някои от тях - и сърцето). С годините намаляха, но продължавам да не се изненадвам, когато някой, който ми е симпатичен на някакво подсъзнателно ниво, се окаже представител на тая зодия. Моментално се сдушаваме и в общия случай привличането е взаимно. Един вид, взаимно си правим евала. ^_^

Най-ужасна - Рак и Козирог. На малкото Раци, с които съм била близка, ВИНАГИ се е налагало да им вадя думите с ченгел от устата. Седи, гледа ме умно, а на мен ми иде да му тресна главата с нещо тежко. И са просто болезнено неекспресивни, а аз това го понасям тежко. Някак... паралелни вселени сме с Раците.

Козирозите са ми скучни и тъпи в добавка към горното за Раците. Абе, тапири. Две връзки съм имала с Козли, отделно имам близки приятелски и роднински връзки с още няколко и... не, благодаря. А, да, и са много стиснати, а аз това не мога да го простя. И при Раците го има това.

За Девите имам подозрения, че не бихме се спогодили, но засега нямам непосредствен опит. Трябва да отбележа обаче, че случайно или не, двамата най-красиви мъже, които познавам лично, са представители на тая зодия. Ама като казвам красиви, имам предвид много, ужасно, смущаващо красиви.

За протокола - аз съм Везни (с асцендент Козирог) и за добро или лошо, си отговарям много на характеристиките на слънчевия знак във всяко едно отношение.

Последна редакция: пн, 23 ное 2015, 20:23 от Country Strong

# 79
  • Мнения: 43


Мъжете стрелец на мен най-ми подхождат и близнак. Едните с това, че ме възпламеняват, (с мъж стрелец съм имала най-хармоничната си връзка до момента - две години и половина, още сме приятели, за щастие) другите - с това, че са същите откачалки като мен. Ама същите. Стрелците малко ревниви идват, но се менажира.


Мъж "Стрелец" не е за всяка жена..а само за житейска зодия "Жена"
за протокола:
 житейските   зодии са : 
 майка , дъщеря , МОЛ килър , безхаберна, наложница , мръсница , слугиня,"ветровита",красавица,егоцентрична и пр...
има значение рожденната дата , не случайно зодиите са хилядолетен обобщен опит...
но има значение кои са бабите ни   и дядовците ни .......ако те са били "недобре"..резултатът ще  е предварително ясен
Морал , Мъдрост ...това също са качества които се менажират (термин твой)  Laughing

залагането на предпоставени качества , според зодията е като залагането на 1000 лв на Тото..

един ще спечели парите, останалите  newsm78- Опита   #Crazy

"Стрелец" не са повърхности , както се твърди.....прекалено много са Житейските зодии и е труден избора  wavey

което не означава , че всички Стрелец са еталони ..и при нас има 95 % брак , плява ,

защото и мъжките Житейски зодии не са по-малко от женските

# 80
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Най-добрите зодии за мъж са огнените и земните. И от мъжка, и от женска гледна точка.

В природата на жените е заложено да търсят алфа мъжкари, каквито биха видяли в лицето на мъжете от огнените зодии. И сигурност, каквато биха им дали земните зодии. Въздушните зодии са много отнесени от вихъра, а водните - прекалено чувствителни за мъже. Изключение прави Скорпионът, но той компенсира със сексуалността си  Whistling

Но всяка монета има 2 страни  Wink

# 81
  • Мнения: 4 188
Лъвовете сме си огнени. Имаше една тема, че скорпионите били най-, най-, ама, не съм спал със скорппион.  Добри любовници сме, няма спор.(

# 82
  • Мнения: 2 271
Познавам "мъж" Лъв-гей,злобен ,дребнав,ревнив,отмъстителелен,свръхемоционален. Sick
Но визията му си е лъвска,не издава обратната резба,ако не го познаваш отблизо. Peace

О, колко мило.. Grinning Искрено ме разсмя. Joy Joy Joy Joy Joy

# 83
  • Мнения: 62
Здравейте,
Стана ми много интересна темата и любопитна! Аз съм си хванала раче и съм доволна. Има недостатъци като инат и мрънкане, което съм го чувала за раците ама има и много позитивни качества. Аз обаче не разбирам как и кои качества се определят от зодията му и кои си ги и е развил сам ? Добричък е, интелигентен, упорит е, рядко съм го виждала да оставя нещо, колкото и да е трудно понякога и досадно за мене, ама не се отказва. Мисли за другите и го е грижа, но и забелязвам, че нещо не се разбира перфектно с хората като трябва да се свърши нещо в екип, куца му екипната работа и той нещо работи сериозно и вика, че другите не могат да се справят на време. Верно е, че каквото каже го прави, ама мрънка и е недоволен когато другите не правят нещата на време и така се кара с хората и ги губи като колеги. В личните отношения е друг. Сега не знам, дали можете да ми кажете това от зодията ли му идва или е развил една такава арогантна черта ?

# 84
  • Мнения: 603
Познавам "мъж" Лъв-гей,злобен ,дребнав,ревнив,отмъстителелен,свръхемоционален. Sick
Но визията му си е лъвска,не издава обратната резба,ако не го познаваш отблизо. Peace

Това е менте мъж Лъв.Сигурна съм Grinning

# 85
  • Мнения: 603
Бих казала Дева,защото аз съм такава.  Mr. Green  newsm68
Всъщност не сме дребнави.Всичко трябва да е най-добре направено.Правим го с цел да помагаме на хората,но много от тях го приемат за дребнавост в повечето случаи.  Party
Мъж Дева си е умна същество,романтично,нежно.Много мразим провали и точно по тази причина казваме "не" на повече неща,които не сме пробвали никога.
Обсебващо ревниви,но много обичат човека до себе си и ще дадат света за него.Грижовни до припадък.


# 86
  • София
  • Мнения: 5 197
Хм , аз познавам други Деви - смели , решителни , непредсказуеми .
Чак обсебващо ревниви не сме Grinning  , може би в началото на връзката.
Живея с мъж Дева , като 4-5 мъже от обкръжението ми са  Дева...тези хора нямат капка романтизъм в себе си. Нито нежност.
Може би се проявява като битова помощ, финансова помощ и т.н.
Но да грижовни сме много Simple Smile
Дори и за непознати .

# 87
  • Мнения: 5 397

Живея с мъж Дева , като 4-5 мъже от обкръжението ми са  Дева...тези хора нямат капка романтизъм в себе си. Нито нежност.
Може би се проявява като битова помощ, финансова помощ и т.н.
Но да грижовни сме много Simple Smile
Дори и за непознати .


 Simple Smile Да, да....прагматичност, грижовност, отговорност, осигуряване на материалното, но не и нежност и романтичност.

# 88
  • Мнения: 1 764
Здравейте! Да се включа и аз, по темата за зодиите. Привърженик съм на Скорпионите, на първо място. Много принципни са, държат на честността и искреността. Изключително обаятелни и харизматични, умни и предприемчиви. С годините, съм забелязала, че се уморяват и изхабяват и нещата поулягат. За Лъвовете, мога да кажа, че са властолюбиви, със засилено его, ревниви, но за семейството дават всичко. Вятърничави са Водолеите. Иначе са весели, стават да другари и компания, но много на сериозно не приемат нищо. За Телците, мога да кажа, че са кротки хора, земни, добри за съпрузи. Като негатив, мога да посоча, че са скучновати и ги вълнуват материалните неща:)

# 89
  • Мнения: 5 231
Определено мъжете Лъв са много харесвани. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт