КВАРТАЛЪТ НА БОГАТИТЕ / MedCezir по bTV - ТЕМА 9

  • 29 856
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Здравейте!

Отдава ви се поезията, признавам ви... newsm20, а вица трябваше да прочета два пъти за да го схвана  Blush Laughing






# 61
# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Момичета какво правите вие едвам ви настигнах, по-продуктивни сте откогато вървеше сериала  Laughing

# 63
  • Мнения: 20 795
Момичета какво правите вие едвам ви настигнах, по-продуктивни сте откогато вървеше сериала  Laughing
Hug Hug Hug Hug
Забавляваме се в очакване на новите серии  Grinning Grinning





# 64
  • Мнения: X

" ...превърна всичко друго в спам!" !!!!!  Завидях си, че ви открих! Благодаря! Simple Smile

# 65
# 66
  • Мнения: X
Добро утро!
 Hug

# 67
  • Мнения: 20 795
Добро утро  Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 20 795






Успя да трогне дори Асъм Шекип Кая  Whistling Whistling

# 69
  • Мнения: X






Успя да трогне дори Асъм Шекип Кая  Whistling Whistling

 Heart Eyes
Както каза Мерт по- късно, Яман беше единственият, който успяваше да изненада АШК!

# 70
  • Мнения: 551
Е----яд ме е на бтв....вместо довечера да си продължи Квартала на богатите ще чакам още 3 месеца Mr. Green Mr. Green Mr. Greenама ще чакам аз съм упорита Laughing Laughing

# 71
  • Мнения: 20 795
Е----яд ме е на бтв....вместо довечера да си продължи Квартала на богатите ще чакам още 3 месеца Mr. Green Mr. Green Mr. Greenама ще чакам аз съм упорита Laughing Laughing
Hug Hug Hug

Няма как, ще чакаме  Crossing Arms Crossing Arms

# 72
# 73
  • Мнения: 20 795
Рождения ден на Еджем  Flutter Flutter Мерич качи снимката в инстаграма си и после бързо я изтри  Rolling Eyes Rolling Eyes Ама късно, вече беше плъзнала навсякъде  Joy Joy Joy Joy Joy Joy



 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 74
  • Мнения: 27 735
Рождения ден на Еджем  Flutter Flutter Мерич качи снимката в инстаграма си и после бързо я изтри  Rolling Eyes Rolling Eyes Ама късно, вече беше плъзнала навсякъде  Joy Joy Joy Joy Joy Joy



 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

hahaha hahaha hahaha  мислеше, че всичко спи  hahaha hahaha hahaha
Чачо пък сложи капака с шапката на колежката  Joy Joy Joy Joy
Весели бяха РД-тата на Еджем  Wink Party Party
А имаше и колаж с много Чачо и Серенай, ама не съм го запазила  ooooh!
  hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт