От коя марка съдомиялни сте доволни?

  • 129 920
  • 756
  •   1
Отговори

Анкета

От коя марка съдомиялни сте доволни?

Опции:

# 195
  • София
  • Мнения: 2 958
mamamari , благодаря за мнението. Това, което ме притесняваше в модела на беко е също липсата на защита от преливане. На всички сайтове пише различни неща като характеристики и просто не знам на кое да вярвам.  Thinking

http://plasticsafetynet.org/bg/dishwasher/21806-beko-dfn-28330-w.html
Тук пише, че има защита от преливане. И сега въпроса е в кой от двата сайта информацията е точна.
http://www.beko-bg.com/dfn28330w.html
В официалния сайт на Беко пише, че има защита при преливане- тази ще е явно.

Още веднъж благодаря на всички за отзивите!

Последна редакция: ср, 03 май 2017, 09:46 от джуджанка

# 196
  • Мнения: 4 343
При мен ''след дъжд качулка'' се оказа че е важно къде е произведен уреда ,пък за кой пазар е ...въобще цяло разследване било нужно.
А това с противоречивата информация по сайтовете е сериозен проблем за потребителите и не е от скоро.
Очевидно е че някой лъже ,но кой?
Късмет!
 
п.п. Като се замисля нищо чудно да се окаже newsm78 , че ''Система за защита от наводняване'' и ''Защита от преливане'' са две различни неща и да кажем наличието на първото да не изключва отсъствието на второто.
Както с прословутата програма'' за вълна'' хем я има ,хем не е баш така.

Последна редакция: ср, 03 май 2017, 09:55 от mamamari

# 197
  • София
  • Мнения: 52
Нашето семейство ползваме сименс от 10 години. Преди време изведнъж спря и си казахме, че ще трябва да си търсим нова, но все пак викнахме техник от оторизиран сервиз. Той бръна тук там и каза, че е запушена , почисти някакъв филтър, показа ни и ние как да го почистваме и каза "готово". Ние с изненада го попитахме дали ще работи и, че сме решили да я хвърляме, а той повдигна вежди и каза" ако я хвърляте, кажете ми къде я хвърляте да я взема, тази машина, не се поврежда. Даже като ми казахте модела и проблема, много се учудих". Така с изненада разбрахме, че сме си купили нещо много добро. Преди 10 години нямаше много избор за тясни миялни машини за вграждане, така съвсем случайно се сдобихме с нея. Горещо препоръчвам марката, специално на нас ни се изплати многократно. Все още ди я ползваме!

# 198
  • Мнения: 79
Каква хубава препоръка за сименса Simple Smile

Преди години ползвах една Фагор в квартирата ми и тя спря да работи изведнъж.
Пусках я и тя започва да мие, след 5 минути спира.

Сега като се замисля, явно филтърът е бил за профилактика.

# 199
  • София
  • Мнения: 2 958
От днес съм собственик на Беко-то в горните ми постове! Остана само към канала да я свържем и започвам с миенето! Сега остава да проуча и препаратите.  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 200
  • Мнения: 79
Използвам финиш течен. Таблетките все нещо не се разтварят, дори на висока температура Sad

# 201
  • Мнения: 5 593
Кауфландските и лидълските са добри и са на ниски цени.

# 202
  • Мнения: 79
Кауфландските и лидълските са добри и са на ниски цени.
За таблетки ли говориш?

# 203
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз мислех за таблетките на ДМ, четох добри отзиви за тях. Искам да не дерат стъкло и да почистват все пак и загоряло. Ще чета и ще пробвам. В миялната имаше на финиш малко пакетче, първото миене ще е с тях.

# 204
  • Мнения: 5 593
Кауфландските и лидълските са добри и са на ниски цени.
За таблетки ли говориш?
Лидълските са таблетки W5. Кауфландските са таблетки и прах - аз от доста време мия с прах, много съм доволна. И сАл и гланц техни ползвам.

# 205
  • Мнения: 79
Кауфландските и лидълските са добри и са на ниски цени.
За таблетки ли говориш?
Лидълските са таблетки W5. Кауфландските са таблетки и прах - аз от доста време мия с прах, много съм доволна. И сАл и гланц техни ползвам.
Ще взема да опитам. Без да пробвам, няма как да знам дали ще са добре за моята машина Simple Smile

# 206
  • София
  • Мнения: 12 006
Дами /и господа, ако има такива/ има отделна тема посветена само на препарати за миялна. За конкретни въпроси към миялните има друга тема Всякакви въпроси относно съдомиялните - 19

# 207
  • София
  • Мнения: 2 958
Обърках темата, съжалявам!

Последна редакция: нд, 07 май 2017, 10:23 от джуджанка

# 208
  • Varna
  • Мнения: 414
Ако някой има  този модел:   http://www.technopolis.bg/bg/Dishwashers/Built-in-dishwasher-BEK … IS-28020/p/680629 ,
може ли да сподели как мие,суши и изобщо дали е доволен?
Ще бъда много благодарна

Последна редакция: нд, 07 май 2017, 13:20 от beki81

# 209
  • София
  • Мнения: 526
Ако някой има  този модел:   http://www.technopolis.bg/bg/Dishwashers/Built-in-dishwasher-BEK … IS-28020/p/680629 ,
може ли да сподели как мие,суши и изобщо дали е доволен?
Ще бъда много благодарна
Имам този модел, само че свободностояща, но я монтираха в петък и е пускана 2 пъти. За сега мие добре, само с изсушаването нещо не се разбираме, но единия път я отворих почти веднага, а тази сутрин почти девет  часа след спиране и беше мокра вратата от вътрешната страна.

Общи условия

Активация на акаунт