От коя марка съдомиялни сте доволни?

  • 130 620
  • 756
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4 708
От 3 дни съм на Сименс с трета кошница и потвърждавам, да голямо удобство е третата кошница. Но това ми е трета миялна, и по-тиха не съм имала, снощи карах домашните да мълчат гасихме тв и на пълна тишина подслушвах миялната, че реших, че нещо се е повредила  Rolling Eyes то пък бива тиха, но толкова и аз не съм очаквала.

# 496
  • София
  • Мнения: 6 250
Минусът на тихите и вградени съдомиялни е, че току някой забрави, че е пусната и отвори вратата, докато мие. Grinning

# 497
  • Мнения: 5 616
Минусът на тихите и вградени съдомиялни е, че току някой забрави, че е пусната и отвори вратата, докато мие. Grinning
И му измива очите. Grinning
И моето Беко е много тихо и затова ми е много удобен светлинният индикатор на пода.

# 498
  • София
  • Мнения: 6 250
Хаха, това не се е случвало (с измиването на очите)! Grinning

Като монтирахме вратата нещо сякаш закрива част от червената лампичка долу и особено, когато е светло не се забелязва особено. Но ми харесва, че има памет няколко секунди и си продължава с миенете, докъдето е стигнала (старата ми нямаше тази опция и се налагаше наново да я пускам).

# 499
  • Мнения: 5 616
Ами, ако върти по-интензивно водата, направо пръсва, ако отвориш вратата. И старата ми, и сегашната ми машина си помнят, за да спра програмата, трябва да натисна доста копчета. Даже след спиране на ток или вода, продължават да мият, откъдето са стигнали. Нашата точка е бая голяма и личи, няма как да не я забележиш.

# 500
  • Мнения: 3 730
Аз съм с Bosch и съм много доволна.Напълно вградена е и изобщо не се чува,самозаключва се веднага щом я затворя (не може да се отвори,докато не свърши програмата).Като изключи се ориентирам по червената лампичка или случайно ,ако чуя че пищи (3 пъти щом приключи).

# 501
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Коя от двете ще препоръчате https://www.technopolis.bg/bg/Freestanding-dishwashers/Dishwashe … NTER-TOP/p/687470

https://www.technopolis.bg/bg/Freestanding-dishwashers/Dishwashe … S62E22EU/p/683885 или друг вид Бош май клоня към него.

# 502
# 503
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Ами нямаме място, извинявам се не уточних.

# 504
  • Мнения: 670
Купихме Bosh на дъщеря ми, безшумна, много сме доволни.

# 505
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
В крайна сметка взехме Съдомиялнa BOSCH SMS46GW01E , продавачката убеди мъжа ми ,че малките са много малки. Аз си харесах тази , но не успях да го убедя ( малко място имаме). Продавачката каза, че имала горе споменатият Бош и така. Ами михме.снощи , сега трябва сол да купя.

# 506
  • София
  • Мнения: 6 268
И ние сме в Бош пълно вграждане. Изключително безшумна е, със светлинен индикатор. Третата кошница е много удобна наистина. Но... нещо не ми харесва как суши, хем пускам и допълнително сушене. Като прикючи обичайно се изчаква поне 1-2 чаша докато се отвори, но вратат винаги е много мокра и обичайно някои от съдовете също. Някой има ли същия проблем?

# 507
  • Мнения: 417
Аз обикновено пускам съдомиялната вечер, за да не ми стоят разни мръсни съдове отстрани, ако съм я пуснала и после някой се е хранил.
Така си реших проблема. Иначе, незнам при някоя съдомиялна дали има, където да излизат изцяло сухи...
Ако пък много бързате, отваряте съдомиялната и изчаквате 10тина минути да излезе влагата.
И ние сме в Бош пълно вграждане. Изключително безшумна е, със светлинен индикатор. Третата кошница е много удобна наистина. Но... нещо не ми харесва как суши, хем пускам и допълнително сушене. Като прикючи обичайно се изчаква поне 1-2 чаша докато се отвори, но вратат винаги е много мокра и обичайно някои от съдовете също. Някой има ли същия проблем?

# 508
  • София
  • Мнения: 6 268
На мен това ми е трета миялна и мога да направя разлика. Предишните бяха Беко и Тека и откъм измиване Бош-ът е по-добър, но откъм сушене - не. На дъното на чашите остава вода, което не се е случвало с предишните (а става въпрос и за едни и същи чаши). За това се чудя дал нещо някъде няма като настроийка/специфика...

# 509
  • Мнения: 1 355
Минусът на тихите и вградени съдомиялни е, че току някой забрави, че е пусната и отвори вратата, докато мие. Grinning
Е, ти пък! Та те веднага спират. Колко пъти ми се е случвало да добавя нещо забравено докато мие.

Общи условия

Активация на акаунт